• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mlžný les

Vicky1177

Mistr slova
@joskap: No tak s místem bojuju pořád, ještě, že jsem párkrát vyhrála v craftingu 500 :diamond:, tak jsem je obratem utratila za rozšíření, ale pořád málo... :( Aktuálně jsem v půlce konstruktů a třeba úkol vyrob xxx zásob do 100000 dávám bez problémů z Věže prosperity. Manufaktury železo a lektvary mám po třech (posílené), dřevo 2x, hedvábí a krystaly 1x + k tomu ještě "mazané kupce ze zámoří" :) 1, 2,3 vše po dvou. K tomu mi slušnou porci dávají ještě budovy Vzdušných obchodníků. Večer juknu do seznamu od @iDavis, co je potřeba na pár kroků dopředu a snažím se s tím nějak porovnat.
 

Deleted User - 584607

Guest
Taky velké zklamání z eventu, je to ještě větší loterie než jsem očekával. To že budovy z mapy prakticky nepadají mně až tak nevadí, nevybral jsem si stejně žádnou, co mě trochu mrzí, že ten systém mně stejně nedovolí vyexpit tu hlavní na 10 level, dokonce se bojím, že se nedostanu ani za level 5.
 

papap

Mistr slova
co to je za blbost.Udělal jsem pár úkolů dneska a teď mi to hodilo hlášku,že další úkol bude dostupný až zítra. Jsem myslel že úkoly jedou furt, pěkná hovadina...
 

Lovec Krys

Legenda
@Vicky1177 Být tebou, tak přehodnotím tvou sbírku kulturek, máš jich tam požehnaně a spousta z nich je hned několik kapitol stará. Když je nahradíš novějšími, tak ušetříš spoustu místa. To by ti s místem mohlo dost pomoci.

@papap Denní úkoly... Taky bych byl raději, kdyby se zařadily do úkolové řady a žádné další denní už nebyly. Zvláště, když některé šťavnaté (střety apod.) jsou ještě i poslední den (pokud to nezměnili oproti betě).
 

prchlik

Znalec fóra
Tak jsem koupil 6 balíčků za 420těch jejich šušní a vydoloval jsem z toho 3 artefakty, pokud vezmu ještě ten vklad do začátku, tak žádná sláva. Určitě se nedostanu na počet toho, co psali z bety, kde postavili chatrč na 10 (to znamená získali 7 artefaktů) a ještě se dostali kus dál. Vidím to tak ještě na 2-3 artefakty z lesa + jeden z úkolů, takže chajda skončí na 8-9-ce. Zdá se mi, že asi trochu zkrouhli kočky oproti betě. Takové množství koček, co má @iDavis na videu jsem rozhodně nepotkal.
 

GorGlin

Veterán
Jestli si je chceš nechat tak je zvedni.


Co tady čtu mě trochu děsí, ještě jsem světlo neutrácel.
Moj dojem z bety zas taková katastrofa nebyla.
Denní odměny byla bída, ale kocek jsem nazbíral celkem dost.
Devátý aretfakt jsme nezískal, ale načal.
 
Naposledy upraveno:

Jirinazel

Znalec fóra
Taky jsem dokončila hlavní úkolovou řadu. Uf, to mi ty urychlovače prořídly! Po ránu mě čeká úkol 2 provincie nebo tři budovy + 20 oparů, tak se jdu podívat, jestli tam třeba není změna. Jedna provincie mi dojede v noci a nevím, zda se započítá, druhá by trvala 42 hodin. Jak takovou blbost může někdo vymyslet jako denní úkol? No, a z těch oparů jsem opařená už teď. Zatím mám tři klobouky, včetně toho z lišty a asi 1800 batohů. Chatrč čarodějnice je možná první rozvinutelná budova, která se líbila všem. Ať jdou k šípku.
 

kasimir

Učedník
a nebylo lepší než zkoumat dvě provincie, postavit tři malý manuf. na lvl6 nebo kolik tam je...
možná to není pro každého, ale řeším to obětováním 3 KR. Mám měsíční sadu, vylepšení jednoho blahovičníku nebo manovníku stojí 1KR a počítá se za vylepšení 1 budovy. Vylepšení se hodí a otravovat se s manufakturama na l5 je pruda.
 

kasimir

Učedník
@voyager-1 proč ztrácet čas a místo na něco, co je stejně vzápětí na zbourání, když to jde jinak?? A že to není pro každého jsem myslel to vylepšení měsíční sady přes KR - pokud někdo není na L6 a výše, tak to použít nemůže.
 

voyager-1

Velmistr písma
ale jo, není to špatný, příště zkusím navýšit duhový klece nebo duhový jed. to bude mít navíc i malý efekt.
 

Herice

Učedník
Ahoj i já jsem ze hry zklamaná, z ostatních her vždy krásné odměny a vždy jsem nějaké získala. Tady akorát zklamání a ty nejkrásnější s Helloween dýněmi fuč. A o ostatních ani nemluvím Zbývá sbírat akorát kočky. ... Aspoň těch tu zatím mám dostatek...
 

HanyzkaS

Pokročilý žák
Pár osobních názorů na event:
- chatrč čarodějnice je pro mě po dlouhé době velmi užitečná budova - budu o ní usilovat
- design eventu velice povedený
- několik denních odměn je dost dobrých
= tím moje chvála končí
a teď to, co se mi nelíbí:
- když chci získat chatrč lvl 10, musím zapomenout na získávání denních odměn úplně, je to zbytečné plýtvání světlama
- získání všech potřebných sedmi klobouků má menší pravděpodobnost než výhra v loterii
- vymýšlet, co osvětlit a co ne, je opět systém buď a nebo
- úkoly eventu postavené převážně na střetech, relikviích a získávání mlžných oparů je otravné a úmorné

Takže pro mě je event obrovským zklamáním a přiznám se, že z něj nemám radost. Je mi líto nových hráčů v nízkých lvl, kteří už dlouhodobě mají jen malou šanci získat solidní odměnu. Vzpomínám na svůj první event na úplném začátku své hry - 14 dní po úplně prvním přihlášení do hry, hlavní výhra byla moje, poslední úkol splněn dvě hodiny před koncem eventu. To bylo radosti, nadšení, těšení se na další event a hlavně: obrovská motivace pokračovat ve hře dál. A to mi už při eventech víc jak rok chybí - ta radost.
 
Nahoru