• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní událost: Pochod stád

DeletedUser1198

Guest
@filips jestli myslíš ty eventové, pak je to tak, že musíš plnit obě úkolové řady a až budeš mít dost řepy, tak si podle počtu který uznáš za vhodné vybereš z těch 3 možnstí a klikneš na danou truhlu. Z každého takového kliknutí obdržíš předem stanovené množství cukru, který je potřeba pro získání hlavních cen a jednu odměnu podle tabulky - náhodně z této tabulky, kterou vidíš při najetí myší na truhlu. Asi to píšu hrozně, ale pospíchám, tak se omlouvám.
 

DeletedUser2917

Guest
Nevíte, jaké budou denní odměny na další dny?? Díky.
 

OrickJ

Znalec fóra
Na předchozí straně je od Thespia odkaz na stránky se všemi budovami.:)

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1174

Guest
Ahoj,asi jsem nedovtipa,ale nepochopila jsem úkol:"zaplať určité množství mramoru (3300)".Zkoušela jsem to v obchodě,za body,no prostě kde se dalo a pořád nic.Kde mám teda tím mramorem platit?
 

Magni

Guest
Ahoj :) Vpravo vedle množství zboží máš takový zelený plus (tlačítko). Na to klikni a navol tam potřebnou částku :) To můžeš buď posuvníkem nebo kliknout na tlačítko, které vloží celé potřebné množství, pokud ho máš na skladě. Toto množství surovin je pak odebráno ze skladů (je zaplaceno).
 

DeletedUser2939

Guest
No lidičky co si budeme povídat jediná věc která v tomhle Eventu za něco stojí je hlavní odměna a i když uděláš všechny úkoly stejně na ní nedosáhneš, pokud nebudeš mít nehoráznou kliku a nebudeš místo denních budov padat 200 cukříků.
zas je to jen o Penězích.
 

Silver Whisper

Guest
Já bych to neviděla tak černě, na první 2 odměny bychom dosáhnout měli a ta 3 je o štěstí nebo penězích, nic nového pod sluncem :D, vždycky to tak bylo, tak proč se tím zabývat. Oceňuju to, že nám naši tvůrci drobet pomohli s klikáním na cukříky mimo městečka, není potřeba potvrzovat každý kousek, jako posledně :). Úkoly plynou a příběh je krásný, tak proč si stěžovat;)?
 

OrickJ

Znalec fóra
Nějak jsem tě nepochopil, mimo městečko a nemusím potvrzovat co?? Zatím mám řepu jen v městě na okraji mapy a každou musím sebrat zvlášť.:eek:.Ale jinak mě to baví, pěkně se to posunuje. I ty ceny dobré.:) Jasně, vy s manou, pro vás o ničem.:(
 

nataly111

Velmistr písma
Věř mi není to tak. Jsem ráda za každý event, i když ho někdy nedokončím a stěžovat si, že tam není baráček s manou mi přijde k ničemu. Prostě chci říct, že to není o ničem. Budu ráda za každou hezkou budovu, s lidičkama nebo s kulturou, vždyť to taky potřebujeme.;)
 

Silver Whisper

Guest
Mluvíme oba o tom samém, mimo městečko je i okraj, ne:)? V poslední velkém eventu jsme museli na každou nebeskou esenci kliknout 2x ( na esenci samotnou + na potvrzení ), teď už jen jednou:D. Já mám už manu také a přesto oceňuji krásu i výši kulturních budov;).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Najdana

Znalec fóra
Někdo letní událost vidí černě, jiný ne. Je to prostě věc názoru a umění těšit se i z maličkostí. Taky bych byla vděčná za jakoukoli šikovnou budovu, ale po otevření třech různých bedniček se stejnou odměnou v podobě runových úlomků, vidím všechno už jen rudě....
 

DeletedUser2449

Guest
Kterej ***** toto vymyslel? Kde mám brát suroviny? Když tržiště totálně zejou prázdnotou. Takže skončil jsem předevčírem někde u 31 úkolu a jen sbírám ty řepy a plním denní úkoly. Beztak ty odměny stojí za pendrek a zbytečně by pak zabíraly místo. V DK tyto nové "vychytávky" tu hru také pohřbily, teda aspoň pro mne je hra Divoké Kmeny navždy mrtvá.

//odstraněno nevhodné slovo (vulgární), Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Asi sa nás snažia donútiť používať kúzla, čo ja osobne pri týchto úlohách využívam. Kúzlo a otáčanie nápojov je najrýchlejšia cesta ako týmito úlohami prejsť. ;)
 

DeletedUser2449

Guest
Odkdy je slovo Devil vulgární? Devil je pokud mi trochu angličtina slouží ďábel.
DEVIL
 

DeletedUser3071

Guest
Myslím, že oba víme vzhledem k textu co by jsi nejraději napsal ;) a pokud jsi chtěl opravdu napsat ďábla příspěvek si uprav a napiš ho česky :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
zdravím,

rád bych se zeptal na nějaké ty denní budovy, konkrétně na potulného kupce :
pochopil jsem, že mi bude produkovat nebonusové suroviny - ale jak? budu to tam normálně naklikávat jako v manufaktuře? vyplatí se např. zbourat existující výrobnu (řekněme na nejvyšším levelu pro pro danou kapitolu, teď jsem ve třetí) ?
a pak ten valorian valor - nepodařilo se mi identifiovat ten malý symbol v druhém sloupci. tuší někdo, co to bude dělat kromě kultury?

předem díky :)
 
Nahoru