• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Květinové probuzení

GorGlin

Veterán
Já mám nejraději fénixe.
Odměny, mechanismus, za mě ideál.
Co se týče hlavních odměn, tak sety i rozvinutelné budovy můžou být dobré.
Oboje mám ve městě a oboje je mám v inventáři.
Některé se zadari lépe, jiné méně.
 

DeniAndilek

Pokročilý žák
Rozvinutelná budova, která má pro mě smysl. Oceňuji 7 VB za 24 hodin a také produkci zboží.
A jelikož mám dost blízko k přírodě a zvířatům, tak se mi líbí i téma události. :)
 
Naposledy upraveno:

Elvinka12

Učedník
jaky typ udalosti ani nak si nevybiram asi nejlip se klikaji medvedi a nebo fenixove - odpocinkove klikani jako druhe bych rekla mlha protoze mi neprijde ze je z toho tolik bordelu jako trebas z tohoto eventu nebo zimniho

vylepsovane x sety
vylepsovane byvaji v produkci slabsi ale i to se dost ruzni i tak mam rada takovy s nakym lepsim efektem nez jsou jen suroviny nebo knihy
prepinaci produkce se mi libi - volim vb protoze surek si muzu vyrobit daleko vic pres manufaktury

to je tezky no ty nejlepsi sety byly kdyz jsem jeste nehrala i tak vseobecne plati ze set je vykonejsi, ale taky zalezi co vse z nej vyuzijete a tak maloktery set se opravdu vyplati cely, takze je to o tom co clovek chce a obetuje ale par setu mam 2 knihovny, manovou cast z ruin a pak asima

co se tyka vzhledu libi se mi vsechny nove budovy z eventu ale nejspis postavim jen tu vylepsovaci - pokud bude na 10

a takova ta mala perlicka jo ti jednorozci se mi libi ze mohu ziskat ty co byli v dobe kdy jsem nehrala takze asi si nakyho ulovim abych mela neco neokoukaneho v meste co moc mista nezabere
 

ElfNostradamus

Veterán
Budova je kvalitní ve smyslu přísunu VB...7VB / 24h na 4x4 místo je nadpoměry....=srovnání s Knihovnou tajemství, kde knihovna na toto číslo dosáhne až na lv 31. Takže za mne, ano Panství dračího srdce má smysl dát na lv 10 a míti ve městě.
 

machitka

Pokročilý žák
Tak určitě by bylo lepší, kdyby to ty 4 věci dávalo najednou a ne, že si máš jednu vybrat , ale za mě 7vb požehnání super, takže já určitě postavím. Navíc je to moc hezký domeček!! (Ve srovnání s tou kuchyní co byla posledně, ta půjde brzy do inv..)
Jinak já radši rozvinutelné budovy než sety - ty zabírají moc místa :)) ze všech setů z událostí, co jsem ve hře zažila, mám postavené jen Poutníkovo panství (nebo jak se to jmenuje) - vylepšuju ho a dává mi slušnou porcičku many :)
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Pro manu na pole není nic lepšího než Jezírko snů.
Po posledních zkušenostech se Sezónou radosti (odkud ji mám z pilotníhí dílu), si o ní můžou nechat hráči jenom zdát.
 
Nahoru