• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Květinové probuzení

Elvinka12

Učedník
me prijde soumrak taky fajn ja tech par dia obetovala kdyz byli v nabidce ale artefaktu mam zatim malo, tak je jeste ve sklade
 

ElfNostradamus

Veterán
Předpoklad a teorie je: 2 eventy a pak DS....kde by pak mohly být tradičmě artefakty k oboum eventům v odměnách - od každého jeden.
Osobně jsem stavbě Dračího srdce neodolal a 7VB/24h byť jako požehnání považuji za slušný počin.
K Soumraku jsem pak změnil pohled na positivní a aktivně jsou využíváni...
 

Waso

Učedník
Korporát mi na poslední chvíli nabídl nějaké lopatičky.
Za peníze.
Vzít či nevzít - to je ta otázka! :cool:
 

OldMaGorr

Mistr slova
No je to levnější než kupovat za peníze diamanty a za ty pak lopatičky :). Ale já v cechu nakonec doporučil risknout. že snad bude časem DS. Ma výzkum ty požehnání nejsou a do divů pořád máme dost run, která se při dobré spolupráci "vracejí".

Tak jsem udělal u nás malý průzkum: Kdo 1- nakrmil popeláka, 2 - pečlivě často sbíral popadané lopatky 3- při výběru se staral o to využít zdvojenou odměnu na lopatky tak má všech devět artefaktů nebo je alespoň ve stříbrné lize (zatím). Jinak ostatním chybí cca 200 až 500 lopatek.
Má to INNO dobře spočítané.
 
já ani nevím, jestli jsem se ve stříbru udržel. Měl jsem tentokrát poměrně smůlu během kytkování (často jsem to musel vybílit celé) a před dvěma hodinama jsem byl přesně na spodní hranici stříbra...
 
Nahoru