• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Květinové probuzení

Předtím mělo smysl každý týden hnát turnaj pro pár stovek VB. Teď? Pořád ještě mi zbyly stovky run, divy, které chci, mám plné. V zásobě přes 21.000 VB. Kvůli čemu mám hrát dal? Upřímně, shánění VB a vylepšování divu je na téhle hře to nejzajímavější...
 

ElfNostradamus

Veterán
...navíc tu stále platí špatmě nastavená kontraproduktivita, že za každé vylepšení divu se ti zhoršuje - byť drobně koeficient na turnaje a věž...takže tímto jsou jednotlivé střety obtížnější.
Osobně ale vidím runovou VB dotační politiku jako dobrý krok, těch run se opravdu hromadilo po stovkách a rovněž si myslím, že je menší tlak a důvod k push účtům, což je obrovský posun a přínos pro hru.
 

Waso

Učedník
Ono to sice až tak nesouvisí, ale znám jenoho pokročilého začátečníka, který by pár bodů do VB uvítal...
:rolleyes:
 

ElfNostradamus

Veterán
Emhyre, cíle nutno hledat krátkodobé tj. Kromě týdenní rutiny Turnaj, Věž = které jedeš kvůli 1.pomoci spolku - dosažení společných met a známých odměn /teleporty, časovače, dia, VB, runy + bonus body/ 2.pomoci sobě = body do žebříčku, pomyslné body do turnaj žebříčku...+ jiste uspokohení ze hry neboli drobná závislost :)
Dále se hrají eventy, kdy občas najdeš něco na výměnu do svého města ať už kvůli estetice či hodnotné budově...případně určitá požehnání, kouzla příležitostně se hodící ...většina toho se hromadí ve skladech, ale pokud nejsi vyloženě sysel, dá se alespoň část rozpouštět v nedoceněném DS či nově v hladovém nízkopoužitelném kotlíku...
Hru ti dále zpestřuje aktivní chat a komunikace zde :) za mne kolikrát lepší než pracovní pokec s kolegy nebo kamarádkami manželky :)
Občas to bolí = leze na bednu a ztráta motivace...
Celkově ale tato hra nebolí...do nikoho nestřílíš /střety skrze automat či výkup/....nezabíjíš zombie apod....a dá se jen tak tupě čučet do města, protože ta hra je disajnově prostě kouzelná. :)
...a někdy i samotná cesta i když je trnitá je cíl
 
Naposledy upraveno:

Elvinka12

Učedník
myslim ze to ma snad vliv i na vyjednavani takze proc by to mely ovlivnovat jen nektre divy? kazdy bojem prece nehraje
taky je mozne ze pokud by se hratelnost vyrazne snizila vliv divu by upravili ale podle me hrtelnost tak spatna neni kdyz se porad najde dost hracu co hraji to co hraji
co se tyka cilu hry jo taky uz chci posledni kapitolu a nadavat ze je nuda ikdyz nuda je i v te kapitole kdyz ji hrajete 3 mesice a jeste neni hotova ale divy ty snad nebudu mit hotove nikdy - takze porad mam co delat ve hre
a na zpestreni mame eventy a kdyz uz jsem zpet u puvodniho eventu ukoristili jste neco pekneho nejakeho toho jednorozce? ja zatim jednoho co jsem nemela
jo jeste mam jednu zabavu kdyz se trosku nudim koukam na cizi mesta a nebo si stavim planky to je velka zabava
 

machitka

Pokročilý žák
Na cizí města se taky ráda koukám :)
Jinak já jsem dneska dostala gotického jednorožce a ten je fakt punkovej! :cool:
 

Prealiena

Velmistr písma
@Elvinka12 Jo, Gotický jednorožec mě taky pěkně zaskočil. Ale asi nejvíc Tmavý jednorožec z černého pátku, mám ho ve městě a zatvrzele si ho odmítám vylepšit, jako připomínku toho, ve které kapitole jsem byla na černý pátek v roce 2019. Tak mě trochu naštvalo dostat ho znova bez žádné zvláštní příležitosti.
 

Elvinka12

Učedník
@Prealiena ty jo jako jsem na tom naprosto stejne hrac roku 2019 za 2 mesice to budou 4 roky leti to a prave i ja ho nechavam na stare kapitole
2019.jpg

ale je fakt ze moznost ziskat nejakeho co byli driv nez jsem zacla hrat me lakalo ale mam taky jen toho gotickyho
 
Naposledy upraveno:

OldMaGorr

Mistr slova
... hrac roku 2019 .....

Kouknul jsem na svůj účet a s překvapením zjistil, že hraju už od podzimu 2017. Na Vánce 2017 jsem všechno smazal, ale pak to nevydržel a v lednu 2018 jako čerstvý důchodce se vrátil. Holt ten čas s Elvenarem nějak letí. :) Ale teď mám ještě motivaci: dohrát poslední dvě kapitol
 
Naposledy upraveno:

Prealiena

Velmistr písma
Vždyť já už tady taky hraju nějaký ten pátek. (2019 Kapitola Elvenarové)
Tmavý jednorožec.jpg
Toho ani nevim, kdy jsem získala. (Čarodějové a draci byly zavedeni 2017, ale ten rok jsem začínala).
Černý jednorožec.jpg

Ale stejně mě štve dostat tmavého teď. Brala bych, kdyby ho dali znova na černý pátek. Ale jen tak v eventu to ztrácí ten punc speciální odměny za věrnost jen jeden den v roce.
 
Naposledy upraveno:

Elvinka12

Učedník
@Prealiena to jsi teda valela ja byla v ty dobe velky tak akorad zacatecnik, jinak vetsina tech dalsich unikatnich budov je uz nekde ve skladu ale cerneho si drzim
 

OldMaGorr

Mistr slova
Tak se blíží konec. Ale u nás v cechu to vypadá, že většina bude mít jen kousek k poslednímu (devátému) Artefaktu panství dračího srdce a přitom dosažené skóre už asi nebude stačit na stříbrnou ligu, aby dostali jeden bonusový. Museli by do toho dát diamanty a tím by dosáhli na ten poslední artefakt (a asi i na stříbrnou ligu a měli by tak artefaktů deset).
Alternativou je doufat, že někdy bude DS, kde bude Artefakt panství dračího srdce mezi odměnami (nebo se někdy vyskytne ve věži nebo řemeslné výrobě). Inno ale DS teď nechystá ... bude zase další událost.
Tak babo raď. - Abych já, dědek, mohl rozdávat rady dál :)
 

iDavis

Legenda
V tejto chvíli mám artefakty získané všetky, ale Panství dračího srdce stavať neplánujem (radšej využijem miesto na tretieho Fénixa súmraku, ku ktorému sa mi celkom úspešne darí získavať artefakty z aktuálnej veže). Inak za seba chválim v tejto udalosti najviac avatary - pegasus aj jednorožec sú graficky veľmi podarení a dúfam, že sa mi ich do svojej zbierky dostať podarí.

A ja som začal v 2015, v deň spustenia serveru. Takže teoreticky by som mohol mať všetkých.. ale ako hľadám toho gotického, tak asi naozaj len teoreticky :D
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Druhého goťáka jsem dostal před chvilkou a soumračný fénix mě nijak netankuje. A dračí srdce je mi taky k prdu.
Takže si deset dnů počkám na nějakého toho obřího rejnoka a budu celkem spokojen.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Rozvinutelné budovy alespoň jde teleportovat do skladu a tam si mohou ležet a čekat na svou příležitost. Panství jsem tak postavil, rozvinul a zatím odsunul. Prostor teď nutně potřebuji pro "osadníky". Musím dohnat ty poslední skoro dva roky. Ale jiní mohou mít jiné priority. Škoda, že do skladu nejdou přesouvat "méně potřebné" divy.
BTW: jednorožci mně nijak neberou, ani nevím kolik jich bylo. Mám jich pět druhů (ve skladu). Manželka jich měla osm druhů, včetně toho gotického, černého i tmavého. Manželku ale už Elvenar omrzel a mně nadává proč s tím konečně definitivně taky neseknu.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru