• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Květinové probuzení

karhol

Znalec fóra
Pokud beru zisk many na pole samostatně stojící budovy tak:
- nejlepší je setová budova z karnevalové sady - fontána hýřilů, která při velikosti 3x3 dává 46000many za 24hod. To je 5111 many na pole/den.
- druhá - svatyně Kirita - velikost 1x1 - 5100/24hod

Jezírko snů 54000many/24hod na 12ti políčkách tj. "pouze" 4500..

Ale jak píše Elf na set Ledového vánočního stromu, nemá vůbec nic - např. při mém setu 2x Ledový vánoční strom, stánky na trhu a zimní pouť dává 384000many/den na ploše 50polí - tzn. 7680 na pole/den + 712svitkú a 712prken na pole.
 

machitka

Pokročilý žák
No jo, to je krásný, ale když probíhaly události s těmito sety, tak jsem ještě ani nevěděla, že je nějaký Elvenar :))
Já mám ráda kouzelnou chatrč na manu. Mám tři, jsou hezký a malý :)
 

Schoenfeld

Znalec fóra
@karhol No jo, fontána hýřilů byla k mání v únoru 2019. To ještě nikdo netušil, co je to covid a že zdivočí východní hordy, a já dělal úplně jiné věci než bych hrál tuhle hru.
Dobré budovy se tu jaksi velice neochotně opakují.
Vypadá takhle:
1688291936593.png
, takže ti, co ji nemají, se na ni můžou alespoň podívat.
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
Mám sice přes tři tisíce kouzel, ale jenom jedno opatství. A sázet každý den na plochu kouzla pro kouzla mne zas tolik netěší.
Zato se na ploše třeba velice pěkně vyjímá na 14 měsíčních továren a každodenní příval many z nich jednoho těší věru velice.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Přes kouzla s dostanu klidně na 2,5M many denně.
Problém je v tom, že teď tu manu nepotřebuju. Ale poslední kapitoly jí sežraly více jak dost.
A co bude po nás chtít další kapitola, co na sebe dá tedy pěkně čekat, je ve hvězdách.
Takže zatím nám musí stačit, tohle akademické pokecáníčko.
 

Lovec Krys

Legenda
Já myslím, že my, co čekáme na konci výzkumu (a ne poprvé), si nemusíme dělat starosti s tím, že by nám došly kouzla na manu z opatství:
1688407802506.png

Myslím, že na další kapitolu bude 407 milionů many bohatě stačit
 

OldMaGorr

Mistr slova
Panství dračího srdce postaveno a rozvinuto na 10. stupeň. Nevím jak to bylo na beta, ale tady to dává nikoliv přímo KP (VB), ale "jen" Prastarou vědomost 7. Takže nejde použít ve výzkumu, jako produkce Knihovny tajemství, ovšem užitečné do prastarých divů.
Dračí srdce.png
 
Naposledy upraveno:

OldMaGorr

Mistr slova
@Elvinka12 Jo, to je fakt. Nepočítal jsem to, ale skoro pořád čekám na výrobu a tak se přebytky posílají do divů. A přitom navíc divy hodně poskočily tím, že tam jde dávat "přebytečné" runové úlomky. Tahle nová funkce se mi moc líbí. A současně tím jak počítá vzájemnou podporu to hodně pomohlo proti diskusím kolik podpory je už moc.
 

Elvinka12

Učedník
no mozna to nekdo hodnoti spatne na druhy strane s runama prislo omezeni na prispevky do divu a hraci uz nemaji mozna ani takopvou potrebu zneuzivat hru takze ja myslim ze s ulomkama to bylo jedno z mala opravdovych prilepseni ve hre za dlouhou dobu
 

OldMaGorr

Mistr slova
Došlo k naprosté inflaci hodnoty VB a hře to úplně sebralo náplň...
No tak ostře bych to neformuloval. Prostě je ... trochu jiná. Hrával jsem kdysi, když Elvenar začínal, na amerických serverech, ale připadal mi nudný a příliš lineární, pak dlouho nic až zase na českém, kde se nás sešla v České legii velmi dobrá parta a postupně jsem přitáhl ke hře (skoro) celou rodinu. Pak vynucená pauza a po půlroční přestávce jsem se vrátil, ale z rodiny už bohužel jen mladší vnoučata. Hra se mezitím dost změnila a mění. Ne vše vždy všem vyhovuje, ale to hlavní zůstalo - dá se hrát svým tempem a stylem. A hlavně ostatní hráči mohou pomoct. ale ne uškodit. Což se o mnoha jiných hrách říct nedá.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru