• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

iDavis

Legenda
@Mife.2 sova je odmenou za 5. splnenú úlohu, tak sa ešte uisti, že si ju v prehľade miľníkov úkolovej rady aj naozaj odklikol a vyzdvihol.
 

GorGlin

Veterán
Vystup a nastup, to by mělo pomoci.
Jestli jsi ji vyzvedl po 5. úkolu tak je v inventáři nebo se obrat na podporu
 

ogog

Znalec fóra
Trajektorie eventů je bohužel sestupná. Hlavní ceny nejsou příliš zajímavé, za celou historii jsem postavil dvě a používám na plno jenom jednu, takže krmení mám dost. Tuto sovu opět nepostavím.
Zajímavé ale byly některé denní odměny. S láskou vzpomínám na studny přání. Když se pošetřily body a vytočilo se jih hejno, tak z toho byl zajímavý profit do hry. Pak se vývoj zalekl, jak moc nás odměnil a studny zcela zrušil. Místo nich dal 30 VB. To už bylo slabší, ale přece jenom OK. Za jeden event jsem tak vylepšil skoro dva divy. I toho se Vývojář zalekl, že by se nám hra příliš líbila, tak hned v příštím eventu bylo 20 VB. A co by jste asi mysleli, hned další úlek a od té doby 10 VB. Ne že by to bylo k ničemu. Každý bod je dobrý, ale proti těm eventům v začátku už je to už takové upocené, druholigové.
 

Trumpetka

Znalec fóra
Moc pěkně odladěná akce. Konečně měsíc nehamoním padančata, abych je ve vyhlídnutý den udal a snažil se vytřískat maximum jedné věcičky. Každý den si zatočím a bavím se tím, zda mi zajímavé předměty padnou hned nebo vyklikám všechny PO boxy. Průběžně pořád něco zajímavého získávám a jsem rád, že to nejsou portálové přípisy. V úkolech začínám skřípat zuby jen nad "nakup VB" a dokážu si představit ten sarkastický úsměv svitkařů a jak je do toho perou.
 

Lovec Krys

Legenda
@Trumpetka Máš na mysli pěkné věci jako 1 relikvie?
Jestli točíš každý den - tobě nezáleží na tom, co za denní odměnu tam je?
Mně v eventu chybí nějaká pořádná denní na manu - moje ves na betě ještě stále čeká, jestli se tam náhodou nějaká neobjeví, jinak to tam protočím poslední den.
 

voyager-1

Velmistr písma
aha, jsem si nevšiml, myslel jsem že to bude denní odměna

30 dní,5% šance, tak z tý moc nekápne :) výběr je jednou nebo dvakrát denně?
 

Lovec Krys

Legenda
Předpokládejme, že 2x jako u studny a džina (zatím event na betě neskončil, takže ji nikdo nemá).
Ale můžeš ji nasadit spolu s džiny, až jich budeš mít více.
 

voyager-1

Velmistr písma
dělám poslední měsíce pravidelně tři patra ve věži a džin mi za celou existenci věže padl jednou :)
na malým světě je věž štědřejší.
 

Jirinazel

Znalec fóra
@Trumpetka
"a dokážu si představit ten sarkastický úsměv svitkařů a jak je do toho perou."
A ty si vážně myslíš, že vyrábíme svitky na to, abychom je při eventu prali do VBček? A co bych pak asi měnila v poměru výhodném např. pro Tebe? Víš, nic ve zlém, ale mě trochu mrzí, že to naši šťastnější kolegové pořád ještě nechápou. Nakonec někde vznikne dojem, že na těch svitcích vlastně vyděláváme, a to fakt není důvod k sarkastickému úsměvu. ;)
 

GorGlin

Veterán
On je to špatný humor, lidi co mají malé město bez nadprodukce jsou tím dost postižení a nikdo to neřeší, ani se nezdá že by to hrozilo, tak nemají pochopení.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Že mě to už ani nepřekvapuje....:mad:
Ale zase v tomto případě využití dvojité šance je 100% :)
 

Přílohy

  • omg.JPG
    omg.JPG
    104,8 KB · Zobrazení: 129

BiggJOEcz

Mistr slova
@GorGlin to víš, že jo :) Trocha vypustit páru je taky třeba ;) Už teď mám z tohoto eventu vše, co jsem chtěl. Mám 6.goblinobchodů, obměním zastaralé Zimní hvězdy a ušetřím KR.
 
Nahoru