• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

prchlik

Znalec fóra
Tak jestli chtěli v inno odpálit nováčky, tak se jim to v této akci podařilo hned na devátém úkolu. Rozjel jsem nové město na Arendyllu a mám ho v druhé kapitole. Devátý úkol zní Vyřeš bojem vítězně 3 střety nebo použij krmení. Pravdou je, že na tomto světě zkouším rozjet město totálně bez vojenských budov (kasárny, zbrojnice apod.). Bohužel ani s výcvikem armády nemám nyní šanci, neboť poměr jednotek je, moje velikost 15, soupeři 50 a více. Takže abych, vyhrál nějakou bitvu, tak jedině, že mi nahraje terén, jinak ani ránu. No a s krmením je to velká švanda, protože v druhé kapitole nemám žádné zvíře, které bych krmil a i kdybych měl, tak nemám krmení a není kde ho brát. Postavil jsem kvůli tomu akademii, ale nejsou na to suroviny a zatím není kde je brát, protože věž ještě nejede. Mimochodem úkol vyrob 2 činidla, je taky výživný, protože s akademií na začátku hry, to je úkol na dva dny.
Takže stojím před úkolem, který je pro hráče v první, druhé kapitole nesplnitelný.

Samozřejmě pro hráče ve vyšších kapitolách je tohle sranda úkol.
 

Lovec Krys

Legenda
@prchlik Jediná možnost v takovém případě je postavit Sovu (lv1 z 5. úkolu) a nakrmit ji. Tento úkol jsem kritizoval již na betě, ale marně.
 

Trumpetka

Znalec fóra
jó, jóó, a kdybych si nebyl jistý, tak můžu klepnout Lupu a podívat se... a dostat dvojnásobek na 16/17... páč v doporučení bylo, že se předměty bokem mají použít ideálně co nejdříve, aby znovu začaly nabíhat :D
 

forthefirst

Učedník
@prchlik - tak úkol 51 je taky super -vyřeš 8 střetů ve věži nebo vybojuj 8 střetů v provincii. Ale to se dá stihnout - dojet do 3. kapitoly a otevřít věž. Ještě teda musíš mít surky na vyjednávání, protože tolik vojáčků na naplnění okýnek asi mít nebudeš ;). A takové úkoly na získání 16 relikvií jsou taky pro města , která se turnajů moc neženou, výrazně jednoduchéo_O. Asi dostali manažeři úkol event znechutit, mi připadá. No ale však to hrát nemusíme, že ?:mad:
 

prchlik

Znalec fóra
tak jsem v malém městě přelezl přes úkol 3 střety bojem.....a byl to boj....kdybych neměl něco odehráno na velkém městě, tak ani ťuk. a na ty relikvie se taky moc těším. nechápu, že tyto počty nejsou pro malá města zredukovány
 

Jirinazel

Znalec fóra
Proboha, snižte nároky na relikvie, tohle se hrát nedá - bez turnajů určitě ně. Při současné frekvenci eventů není možné otevřít v mezidobí 36 provincií - tolik bych jich potřebovala na sběr relikvií po šestnácti kusech ob úkol, napočítala jsem 315 střetů a relikvií celkem, to tu ještě nebylo. Kraftěním relikvií to nedoženu. Jako sólo hráč nemusím mít všechno, takže asi nemusím mít ani eventy. To je pravda, nakonec nemusím mít ani Elvenar, svátky si tím kazit nebudu. Ale ať mi nikdo nevykládá, že je to náhoda a nikdo tím nic nemyslel. Sova je roztomilá.
 

Deleted User - 83413

Guest
Ahoj. Nejsem sice nováček, ale nebojuji. Tím jsem totálně v háji. Postavila jsem sovu , mám dokonce krmení, ale ta nejde nakrmit, píše mi to že je neaktivní efekt krmení. Tak už to nebudu řešit a pojedu dál tak jako dosud. Ať se vám daří :)
 

Deleted User - 83413

Guest
Děkuji za pomoc, už se podařilo sovu nakrmit :)
 

Danber7777

Pokročilý žák
no na velkém se to zvládne v pohodě,ale město na A je teprve ve 4 a teda bude to tam asi záhul Provincie v červeném ještě od minulého eventu a ve městě sova kterou jsem ani nechtěl
 

Mife.2

Kolemjdoucí
Ve Winyandor nemůžu najít v inventáři budovu zimní sovy, přitom sova ušla 15 zastávek a budova nikde. Nevíte kde jí najít? V Arendyll se objevila tak jak má (v inventáři). Díky za radu.
 
Nahoru