• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

Lovec Krys

Legenda
Upravovaly se úkoly, nebo zůstaly tak, jak byly na betě se všemi chuťovkami typu "Vyřeš x střetů na mapě bojem nebo nakrm zvířátko", které potěšily zejména hráče, co mají všechny provincie nebojovatelné a nemají krmivo nebo žádné zvířátko na nakrmení (tip: postavit sovu a nakrmit ji))?

Sova je lepší než některé jiné budovy, které tu byly, ale kvalit starých setovek ani zdaleka nedosahuje (což platí zejména pro nás veterány, kteří ty sety mají), ostatní ji mohou shledat užitečnou (teda až na ten krmící efekt, na ten bude krmivem plýtvat někdo leda kvůli úkolu).
 

Vicky1177

Mistr slova
Ještě že mám zvířátko k nakrmení. Ale i tam drobný problém, málo krmení, v akademii se objevují pořád ty samé "budovy" jako kodexy, osvícené střelnice, nebo shromáždiště orků stratégů. A když už náhodou je krmení, tak za relikvie, kterých mám jako na potvoru úplně nejmíň... :rolleyes:
 

BaluWizova

Pokročilý žák
Sova je krasna! libi se mi ze dava mesicni kamen to se hodiiiii. Je fakt ze toho krmeni je malo :( taky nemam kde brat at o relikvie mam ale neni v te akademii a neni....zviratka maji hlad, to od vas neni hezke ze nezasobujete ;)
 

GorGlin

Veterán
Sova pro mě není zajímavá.
Mrzí mě to, protože se mi moc líbí.
Některé úkoly, jako vyhraj 8 střetů bojem, jsem nepochopil proč ta podmínka.
Události se určitě zúčastnim, slibuje VBcka a ty se hodí.
 

Lovec Krys

Legenda
Asi chtěli být vývojáři kreativní (nové úkoly a zapomínají přitom jak jednotlivé etapy jejich hry vlastně vypadají a myslí si, že jsme na tom všichni stejně), anebo nás prostě trollí.
 

iDavis

Legenda
Úlohy sú na môj vkus, čo sa týka náročnosti, celkom v pohode, udalosť trvá až 33 dní, čo znamená dostatok času na ich splnenie. V čom vidím problém viac je fakt, že sa do veľkej miery opakujú a pôsobia trochu stereotypne (miestami som mal na bete až pocit, že sa dostávame k nejakému opakovaniu na ktoré si spomínam z čias nekonečných úloh..).

Inak tematika udalosti je sympatická, oceňujem fakt, že vývojári vypočuli spätnú väzbu voči používaniu špeciálnych predmetov (najmä tomu na zamiešavanie plochy, ktoré teraz nemôže padnúť náhodne), sova sa mi v meste asi neobjaví, je to asi jedna z tých zaujímavejších budov, ale v rebríčku pred ňou je ešte stále chatrč a ani na tú som doposiaľ nenašiel miesto. Efekt je pre mňa celkom nepotrebný, množstva zboží mám na sklade milióny, takže krmení ide jasne naďalej do fénixa a medveďov.

Palec hore za sneh a efekty sneženia.
 

luterina

Veterán
Krmení je obecně nedostatek, stačí mi tak na Ohnivého fénixe a Hnědého medvěda, proto ani nekrmím Měsíčního medvěda a Polárního krmím jen výjimečně a tedy i když Sova je za mě jedna z těch nádherných budov a zcela jistě si jí alespoň 1 - 2 kapitoly ponechám, pokud nebude více krmení, tak se bohužel asi ani jednou nenají. Jinak na Zimní událost se celkem těším, vždy to pro mé město znamená větší přísun odměn a nyní i šance vytočit si na aktuální kapitolu našeho Lenivého sněhuláka. :)
 

ElfNostradamus

Veterán
Sova je krásná, místo žel nemá a nebude mít, její parametry ,,odměn,, nízké ...zatím jsem ani v denních odměnách nenašel něco na výměnu opětovně bohužel, hlavně že při načítání hry nabíhá mimo jiné krásná rada: Doplnuj a vyměnuj pravidelně kulturní budovy, jak postupeješ kapitolami...zatím je to převážně o vylepšování starých budov a setů díky KR.
 
Naposledy upraveno:

Vicky1177

Mistr slova
Ona tam nabíhá i další knížecí rada: "Soustřeď se na posílené suroviny a směňuj je za ty neposílené". Jeden čas tady byli někteří, co to dělali, pomalu veřejnými nepříteli číslo jedna ;) ...O tom, že některých komodit je prostě stálý nedostatek a zase jiné komodity jsou v přebytku díky některým masivně rozšířeným budovám s nadprodukcí ani nemluvě... :rolleyes:
Ale událost zatím vypadá na první pohled zajímavě.
 

Mescal

Znalec fóra
Budova Zimní sovy je po grafické stránce velice povedená, ale 24 hod. produkce této budovy není nijak oslňující a co se týká efektu krmení tak jeho výsledek se mi zdá velice ubohý.
Krmivo využiji na jiných budovách daleko efektivněji (sova rozvinutá na 10. úroveň dává 20 násobek počtu provincií v náhodném posíleném zboží za každou bonusovou truhlu sousedské výpomoci (tedy max. 3x za den). Jinak řečeno při počtu 100 prozkoumaných provincií dostanu denně 3 x 20 x 100 = 6 000 ks náhodného posíleného zboží. To je v podstatě jedna 3 hodinová produkce mých manufaktur na libovolné posílené zboží.
Co se týká eventu jako takového, hrát jej každopádně budu, ale asi se nebudu zaměřovat na artefakty, ale zaměřím se na ziskání pro mě co nejhodnotnějších budov v nabídce.
------------------------------------------------
Nechci mazat, co jsem včera napsal, ale když jsem si dnes prohlédl, co budova Zimní sovy rozvinutá na 10. úroveň nabízí v mém městě, zvážím, jestli ji nepostavím.
 
Naposledy upraveno:

forthefirst

Učedník
Tak toto je první event, který pojedu jen okrajově. Sova, byť pěkná, tak v nízkých kapitolách s naprosto nezajímavou produkcí. Čili klíče za přihlášení a sběr kolem města + občas splnění nějakého toho úkolu, pokud se budu nudit :p
 

forthefirst

Učedník
@GorGlin - No, ta bohyně má šanci dát diamanty nula, nula nic. Vydrží taky jen pár dní a navíc jednoho džina mám ve skladu ;) . A pokud bych chtěl mocí mermo diamanty, tak si je holt koupím:).
 

Lovec Krys

Legenda
@voyager-1 Ale můžeš ji nasadit do města spolu s džiny z věže (až jich budeš mít v inventáři dost na to, aby ti to stálo za to je postavit do města).
 
Nahoru