• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

Jirinazel

Znalec fóra
Ví někdo, kdy se dá použít ta lupa. Mám jí pořád neaktivní, myslela jsem, že si jí nechám na poslední tři políčka, ale ono to nejde. Tak k čemu je vlastně dobrá. Jenom po zamíchání?
 

Jirinazel

Znalec fóra
@forthefirst
A to je vtip? Po otevření 15ti schránek už je mi přece na dvě věci - tedy vlastně jen na jednu. Co je v té poslední přece vím i bez náhledu. o_O
 

Jirinazel

Znalec fóra
Nechápu, co se sčítá s čím, ale to nevadí, stejně to vyhážu všechno najednou a budu mít pokoj. Tohle se ani jinak hrát nedá, když na konci hlavní řady dostaneš 40 klíčů za úkol dva v jednom typu: 2 lepidla nebo 12 relikvií + ohromné množství T1,2,3, jedno kliknutí na pexeso stojí 45 klíčů a získáš zpravidla jednu relikvii. Větší pakárnu jsem tu ještě neviděla.
 
taky tenhle typ "boje o odměnu" nemám rád. Ale nějak v tom prokličkuju. Včera jsem získal 4 domky, jak jsem chtěl a teď už si počkám na VBčka a tam roztočím zbytek klíčů. Sovu stavět nebudu, takže tentokrát nijak nebudu hrotit spotřebu klíčů.
Úkoly plním, jak mi to při běžném hraní jde, žádný stres
 

Pardiac

Znalec fóra
@Jirinazel scitaji se vsechny schranky dohromady, ktere otevres nehlede na 16 mistni sadu, kterou potrebujes jen na to, aby ses dostala k dalsi sade 16 schranek.

Kdyz odklikas v jedne sade vsechny schranky (16x) a naskoci druha tak lupa uz je aktivovana (po 15x kliknuti) a muzes ji pouzit treba v nove sade, nemusis v te stavajici, kdyz ji pouzijes, tak se Ti zase zacne pocitat dalsich 15 kliknuti, je jedno, ze jedna sada ma 16 schranek, Ty klice, ktere se Ti pripocitavaji do lupy (a take do dvojite odmeny) Ti nezmizi kdyz naskoci nova sada 16 schranek.

Takze je treba muzes pouzit na zacatku nove 16x sady, kdyz je lupa uz aktivovana a pak treba kdyz Ti odkryje pro Tebe zaujimavou odmenu, tak muzes pouzit i dvojitou odmenu na to (ta se aktivuje po 17x kliknuti na schranku).
 
Naposledy upraveno:

Jirinazel

Znalec fóra
Mě dělají problém relikvie, doteď jsem musela hlídat každý kousek, koncovky provincií, za podporu, kraftit co se dá - moc toho není - nakonec se do toho vlezu, ale je to spíš takové pídění než hra. Ona ta "vstřícnost" vůči "sólistům" zase není tak zanedbatelná. Budu hrát jenom tři budovy - loď, duchy na výměnu a kluziště - vždycky jsem si přála mít vlastní kluziště. Jediná výhoda tohoto eventu - jistota, že když utratím 650 klíčů, nakonec ho dostanu, i když nejspíš jako poslední nevyhnutelnou možnost. ;)

@Pardiac
Už chápu, ale tenhle výklad Ti dal spoustu práce. Moc děkuju.
 

forthefirst

Učedník
Jiřinko, na zisk denní odměny ti stačí max. 400 klíčů (16x25) ;) , a to jen v případě nehorázné smůly, že to najdeš až v poslední schránce.
 

Jirinazel

Znalec fóra
@forthefirst
Přiznávám, že jsem úplně blbá a moc jsi mě tím potěšil. Já koukla na okénko s míchačkou a vůbec mě nenapadlo, že to číslo 25 na kaslíku znamená počet klíčů. Teď mě mrzí, že jsem si nezahrála o sněžný strom a tu včerejší chaloupku, ale co nadělám. Ještě že to sem píšu a že sis toho všiml. Jak se říká: "líná huba, holý neštěstí". Díky. :)
Tak obchod s dárky ještě bude předposlední den. Už je to lepší.
 
Naposledy upraveno:

jana.souck

Pokročilý žák
Bude šance dostat artefakty na sovu i po skončení eventu? Mám jich zatím 6, hromadné úkoly skončily, takže asi nemám šanci ji vytunit do plna z eventu.
 

voyager-1

Velmistr písma
máš dvacet dní do konce, 20 úkolů, denní přihlášení, plocha, to je dost přes tisíc bodů. Sedm artefaktů by si měla získat, dva budou nejspíš v DS
 

GorGlin

Veterán
jen body z úkolů je 1359, k tomu body ze sběru okolo města
ted mám 6 aretfaktů a další dva získám určitě
tedy není to celá sova, ale pokud bude DSko, any bych ho nemusel dohrát do konce
Tenhle systém mi připadá mnohem taktičtější, než třeba průchod lesem.
Odměny v kastlících byli náhodné, je velký rozdíl, jeslti tam najdu dva kastliky se 3 dárky, nebo ani jeden, nebo která pole se odkryje lupou.
Ale jak pečlivě využívám zdvojení odměny, nebo jeslti dám klíče na extra zamíchání je na mě.
Jsem velmi zvědav kolik artefaktů v tomto evetu hráči získají, typoval bych že tentokrát bude druhá sova velmi vzácná.
 

Deleted User - 513035

Guest
...na bete som ziskal vsetkych 9 artefaktov, potrebnych na lv.10 (uz je postavena v meste, lebo som ju zial "musel"postavit, ako novacik som nemal ine zviera na krmenie) a to som ani poctivo nezberal kluce okolo mesta. Na live beham aj po meste a zberam kluciky v okoli a mam teraz 7 artefaktov, na 99% bude tiez 9 artefaktov, mozno aj dalsia zakladna (aj ked na live neplanujem stavbu sovy)...
...event hram len tak zo zotrvacnosti lebo je, ani hlavna a ani denne ma nejak nelakaju, nic ma nepotesilo, no nebudem sa ani rozculovat, ved je to len hra :)
 

Pardiac

Znalec fóra
@jana.souck Na 3 artefakty potrebujes max. 3000 klicu (jeden artefakt = 40 tahu x 25 x 3), ale nepocitam zdvojene darky. K tem se ale tezko dostanes kdyz nemas Ty klice nasbirane najednou, protoze sance na zdvojenej darek neni skoro zadna, kdyz se kazdej den resetujou schranky a denne dostanes cca 100 klicu (4 tahy). Proto je lepsi pockat a nehrat dokud ty klice nemas najednou a pak pres dvojitej tah a 3x darek potrebujes klicu min. Jeden artefakt ale jeste dostanes za 75. ukol.
 

Lovec Krys

Legenda
@voyager-1 Záleží jak často bude používat tlačítko zamíchat za 45.
Na betě mi nešlo o denní odměny, tak jsem jej použil snad jen jednou, na cz1 jsem ho používal k maximalizaci počtu denních odměn, takže nejspíše nedám 9 artefaktů ani s ds (což je mi jedno, sova by musela být tak lv15, abych ji na cz1 postavil).
 
Nahoru