• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser5729

Guest
S tim doublem v tom bohuzel nejsi sama.Manzelce taky nenaskocil,ale ta to nehroti jak ja :) Hrajeme jen pres apku,takze na pc nevim......
 

DeletedUser5230

Guest
@donutka to je divný,zkusila bych to znova.Já psala na podporu dvakrát a vždycky bez problémů a za chvíli mi i odepsali.A i ty už vyřešený tickety tam stále vidím jako uzavřené.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
tak jsem tedy vcera napsala na ticket, dneska se chci podívat v jakem je to stavu a ejhle...ukazuje mi, ze jsem zadny neposlala, takze takto funguje ta slavna podpora. supeeeer
Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde. Žádný tiket nám od vás nepřišel, abychom vám tedy mohli pomoci, je nutné nám nějaký tiket nejprve poslat. ;)

Pokud hodláte kontrovat konstatováním, že máme v systému nějakou chybu, protože tiket jste nám poslala a ten se naší chybou ztratil, tak rovnou reaguji tím, že je to vysoce nepravděpodobné, pracuji jako komunitní manažer již více tři a půl roku a ještě jsem nezažil případ, kdy by se nějaký tiket ztratil. :)
 

Lovec Krys

Legenda
@Forseti @donutka Není možné, že to je třeba internetovým připojením? Že třeba donutka zprávu napsal(a) a klikla odeslat, ale kvůli internetovému lagu se ta zpráva neodeslala?

Mi se stává, že když mi blbne net, tak ve hře něco udělám a po chvilce, kdy se mi objeví chyba, tak po restartu hry zjistím, že akce, které jsem klikal se neprovedly (asi se zobrazily ve hře, ale na server se neposlaly - typicky zadám pár výrob - chyba - přenačtení aplikace - výroby nezadány).
 

DeletedUser3281

Guest
To se mi děje taky, ovšem já si moc nemyslím, že by se tohle stalo na webu, protože ten web myslím nemá žádnou "klientskou" vrstvu jako ta hra, kdy ta vrstva dělá ukony a posílá na server až zpracovaný obsah, zatím co ten web dělá ukon hned po poslání.
 

DeletedUser2988

Guest
Kdo chce psa být, hůl si vždy najde. Žádný tiket nám od vás nepřišel, abychom vám tedy mohli pomoci, je nutné nám nějaký tiket nejprve poslat. ;)

Pokud hodláte kontrovat konstatováním, že máme v systému nějakou chybu, protože tiket jste nám poslala a ten se naší chybou ztratil, tak rovnou reaguji tím, že je to vysoce nepravděpodobné, pracuji jako komunitní manažer již více tři a půl roku a ještě jsem nezažil případ, kdy by se nějaký tiket ztratil. :)
vcera dopoledne jsem ho posilala prostrednictvim aplikace a jeste mi vyskocilo oznameni, ze budu informována na mail a prostrednictvim upozorneni ve hre, proc bych si toto vymyslela?
 

DeletedUser1148

Guest
donutka Vůbec se mi nelíbí ,jakým způsobem tu píšeš ,co se týká podpory. Já za ty roky co hraji ,mám zkušenosti jen ty nejlepší a vždy byl můj problém během několika minut vyřešen.Dokonce i večer. Přístup podpory je perfektní a vždy problém najdou a vyřeší a pokud nejde vyřešit ,tak mi např. doporučili nahlásit chybu zde apd. Ještě jsi tam nepsala ,zkušenosti žádné a vykřikuješ tu na fóru jak malé děcko.
 

DeletedUser2988

Guest
pisu to naprosto normalne, neni fakt muj problem, ze to berete jako utok. si pripadam opravdu jak v blazinci uz... kdybys cetla alespon vse, tak jsem tam psala a bohuzel dnes ticket nevidim,rekni mi jediny duvod, proc bych si to vymyslela? lidi po me pak psali, ze se to mohlo stat i kvuli pripojeni atd, takze ja nechapu, o co tady jde? v prvni staci jsem jeste ani resit nechtela a ze si pockam na pristi, coz bylo mysleno NORMÁLNĚ a ne utocne, ale to bylo bohužel pochopeno take jinak.. tak ja nevim, mam za kazdou zprávou psat srdicka? aby bylo jasne, ze se nehodlam hadat a pisu jen v klidu svuj pohled a nazor, aniz bych chtela nekoho nasrat?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser341

Guest
Srdíčka už jsou zabraná, ty neeee :D :D

A jinak za mne to co ostatní. Nemám problém věřit ti, že jsi dala odeslat, ale moje zkušenosti se supportem jednoznačně říkají, že k odeslání nedošlo, jinak by tam tiket byl... To není nic proti tobě, můžeš v tom být zcela nevině, ale rozhodně bych z toho nevinil členy supportu...
 

DeletedUser1148

Guest
donutka podle tvého vyjadřování a reakcí na jakoukoli kritiku na tvoje příspěvky ,napsanou slušně , nemá smysl s tebou něco řešit. Nebudu tu kopírovat tvé zprávy na adresu podpory a jejich řešení problémů ,aniž by jsi měla jakoukoli zkušenost s podporou ,aby sis to po sobě přečetla a zamyslela jsi se sama nad tím,jak přistupuješ k lidem ,jejichž práci ani neznáš. Uvědom si ,že tu komunikuješ s dospělými lidmi.
 

PenyMarket

Znalec fóra
Tak se mi zdá že, Ino je opět znovu nějak štědré. Zkusil jsem si 3x cvrnknout a jsou z toho 3 budovy na kulturu na 8 000. Zbytek vloček schovám na studnu, třeba se mi podaří ještě nějakou dostat. :)
 

DeletedUser1148

Guest
Modrovous no to jsi neměl psát.Já protočila všechno co jsem měla a jen samá požehnání Prastará moudrost. To je sice také super ,ale tu denní odměnu jsem chtěla víc.Tak a teď ti do rána budu závidět :D:D:cool:
 

karhol

Znalec fóra
Tak já jeden pokus a jedna budova. Chtěl jsem ji vyměnit, protože zamrzlé jezero se mi líbí a držel jsem si ho již od třetí kapitoly (nyní jsem u elfů).
 

iDavis

Legenda
Přehled události na začiatku diskusie je v tejto chvíli doplnený o všetky nadchádzajúce denné odmeny aj úlohy. Rovnako téma Speciální budovy už obsahuje prehľady všetkých budov udalosti. :)
Prehľad setových budov, napriek tomu že som ho mal pôvodne v pláne spraviť, som nakoniec v prehľade aktuálnej udalosti vynechal. Behom posledných týždňov som mal totižto veľmi málo času a ak som si aj nejaký našiel, zameral som sa vždy radšej na tie hlavné veci, ako tabuľky jednotlivých budov, úlohy a samotnú štruktúru prehľadu udalosti.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Přehled události na začiatku diskusie je v tejto chvíli doplnený o všetky nadchádzajúce denné odmeny aj úlohy. Rovnako téma Speciální budovy už obsahuje prehľady všetkých budov udalosti. :)
Prehľad setových budov, napriek tomu že som ho mal pôvodne v pláne spraviť, som nakoniec v prehľade aktuálnej udalosti vynechal. Behom posledných týždňov som mal totižto veľmi málo času a ak som si aj nejaký našiel, zameral som sa vždy radšej na tie hlavné veci, ako tabuľky jednotlivých budov, úlohy a samotnú štruktúru prehľadu udalosti.
Bohužel v přehledu jsou asi nějak přeházené dobroty - Jahodovou medovinu mám za 80 a sušenky za 60. Další jsem neprověřoval, protože nechci teď nic točit, čekám na vánoční stromek v pondělí.
 

karhol

Znalec fóra
@Corwin22 Ok. Já jen upozorňuju. Je to jeho věc, po čem jde. Jen pokud jde po maně a mezitím vystřílí vločky na jinou budovu, vystavuje se riziku, že pak na manovou bude mít málo pokusů.
Díky za upozornění. Od začátku šetřím na vánoční strom, točil jsem jen setovky a dnes jsem si řekl, že to kluziště zkusím - jednou a dost, nechci plýtvat - a povedlo se. Fakt se mi líbí ty bruslařky a syslím je ve městě už strašně dlouho. Však Corwin22 ví...
 
Naposledy upraveno:

PenyMarket

Znalec fóra
Chtěl bych se zeptat. Ten Vánoční ledový strom co bude zítra půjde do setu s těmi třemi budovami co jsou na hlavní stránce?
 
Nahoru