• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

GorGlin

Veterán
nezamyslel se někdo veřejně nad setem z denních odměn, jak je poskládat?
vím jak získat všechny bonusy, ale moc se mi to nelíbí, tak se chci juknout, jestli to někdo nevymyslel líp.
 

GorGlin

Veterán
v jednom městě mám malý lesík, ale v jiném jsem to chtěl mít všechno a ten pěkný obrázek co se zobrazuje u budov je úplně na čočku
 

iDavis

Legenda
Dokopy za túto udalosť 8 studní, v porovnaní s predchádzajúcimi je to výrazne horší výsledok. Z hlavných cien získané prvé dve, nemal som vo zvyku hlavné odmeny stavať, ale tentokrát ich vidím ako vhodnú náhradu za festivalových obchodníkov najmä kvôli mane, ktorej mám teraz na začiatku elementálov veľký nedostatok. No a studne spolu s ostatnými v inventári čakajú na dosiahnutie konca výskumu, kedy nimi vytapetujem mesto. :)
 
Naposledy upraveno:

Silversnake

Mistr slova
Tak dnes 9 pokusů a 0 (nula) vraků.....takže mi dochází s Eventem (a dalšími budoucími) trpělivost...je to čím dál horší, už podzimní měl mizernou "výnosnost". a teď je to ještě horší......pro nás co máme hotový celý vývoj je to jediné zpestření hry a takhle mám to dokážou podělat.....
 

Silversnake

Mistr slova
Tak hráč Kotelník 666 utratil 3300 vloček a má 3 vraky......co vy na to? Horší vánoce za ty roky nebyly....asi mne to utvrzuje v systémovém nastavení účtu hráče = nekupuješ diamanty = nedostaneš odměny.....
 

Lovec Krys

Legenda
@Silversnake Spíš ty šance a odměny v bednách jsou prostě namíchané blbě (pro hráče). Jen nevím, zda při tom míchání inno nepřemýšlí nebo to dělá schválně.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Si myslím, že INNO přemýšlí zatraceně dobře - z hlediska svých zájmů samozřejmě. Ale ani kuře zadarmo nehrabe.
 

DeletedUser4530

Guest
Tak hráč Kotelník 666 utratil 3300 vloček a má 3 vraky......co vy na to? Horší vánoce za ty roky nebyly....asi mne to utvrzuje v systémovém nastavení účtu hráče = nekupuješ diamanty = nedostaneš odměny.....

Že nedopadl tak špatně jako já, když jsem losoval na vánoce ten strom...
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
u mě byl průměr okolo 400 vloček na 1 budovu. někdy to šlo líp, někdy hůř. mám docela radost, že se mi povedlo sehnat spoustu denních odměn a k tomu ještě i hlavní set, který jsem vůbec neměl v plánu.

zase abych měl všechny 3 hlavní odměny a k tomu ještě 8 denních (nepočítám co jsem získal při dvojnásobcích), to by se mi při standardních truhlách nepovedlo. i tak mám ty klasické raději, protože tam se dá těch denních nabrat mnohem víc.
 

karhol

Znalec fóra
No já jsem v tomto eventu také spokojený, získal jsem všechno co jsem chtěl a ještě něco navíc. Ovšem při minulém eventu mi nepadlo vůbec nic. Připadá mi to, jako by to bylo nastavené tak, že vždy v každém eventu získává budovy jen určitá skupina hráčů, která se s dalším eventem obmění.Takže se "těším", jak v příštím eventu zase budu nadávat na "náhodný" systém získání budovy já..
 

DeletedUser3516

Guest
Čaute lidi, nečasto píši komentáře nebo hodnoceni, raději jen čtu, ale za tento event chci Innu poděkovat.
Pro mě je to rozhodně nejpovedenější event, úkoly jsem mel během týdne hotové, získal jsem všechny hlavni odměny a ještě o hodně víc něž jsem plánoval.
Pul roku jsem čekal na to kouzlo Královská rekonstrukce abych vylepšil 3 kapitoly staří kulturní budovy, ale po tomto eventu všechno v klidu můžu nahradit novými.
Za mě palec nahoru a díky.

IvSir
 

Lovec Krys

Legenda
U mne se posledních několik eventů objevuje klesající tendence v počtu získaných budov, což rozhodně nevnímám pozitivně.

@ElfMaGorr Můžou to schválně nastavovat tak, aby šance vycházely pro ně finančně dobře (alespoň krátkodobě), ale když to přeženou, tak kupa naštvaných hráčů jim to moc kupovat nebude, tak se můžou ošklivě přepočítat.
 

karhol

Znalec fóra
Opět - jeden pokus - jeden kupec.Tento event. mi fakt přeje. Ještě mám dost vloček a ty utratím v posledním double a získám tím i set z hlavních budov.
 

PenyMarket

Znalec fóra
U mne se posledních několik eventů objevuje klesající tendence v počtu získaných budov, což rozhodně nevnímám pozitivně.

@ElfMaGorr Můžou to schválně nastavovat tak, aby šance vycházely pro ně finančně dobře (alespoň krátkodobě), ale když to přeženou, tak kupa naštvaných hráčů jim to moc kupovat nebude, tak se můžou ošklivě přepočítat.
Víš ono to získání budov funguje ve stylu "Být ve správnou dobu na správném místě". :-
Když to vezmu podle sebe tak když byly první studny dostal jsem jich na první klikanec hned pět za sebou. Na vánoce jsem s Ledovým stromem trochu bojoval, ale taky jsem ho asi na pátý pokus získal. Někdy předevčírem byl ten Zamrzlý vrak. Moc jsem ho chtěl, ale i když jsem vyplácal všechny vločky vrak jsem nedostal.:confused: No a dnes. :) Na skladě jen 62 vloček a přitom ta budova by se mi tak hodila na vylepšení toho vánočního stromu. Koukl jsem na ruletu a byla tam možnost za 60 vloček tak jsem jen tak z plezíru na to plác a hle ono to vyšlo :D.
Takže je to fakt o náhodě a štěstí. A tento event byl co se týká velkého množství zajímavých budov a možnosti několikrát použít double asi vůbec ten nejlepší v historii. Protože i ti největší smolaři mohli získat celkem velmi snadno hlavní sadu budov, která je dost zajímavá. Když si vzpomenu na ty nářky když eventy začínaly, jak Ino chce nehorázně vydělávat, protože třetí budovu z hlavních cen není možné bez dia získat. A teď? :) A stejně se zase našlo plno ufňukanců kteří si stěžují. (Ta poslední věta není na tebe, ale na některé předchozí příspěvky)
 
je to o haluzi. Pár dnů zpět mi ten nějaký strom padl napoprvé a když jsem chtěl druhý, protočil jsem víc jak tisícovku vloček a už nepadl. Naštěstí jsem se ovládl, dneska dorazil jeden set a zítra v doublu mi to ještě vyjde i na ten druhý s rezervou nejmíň stovky vloček :)
 

OldMaGorr

Mistr slova
Pro mne je tento systém výhodnější - točím jen při doublech a nejen, že mám hlavní cenu, ale díky tomu, že to pak nekončí budu mít asi i dost z toho "denního" setu. Ten ale asi stavět nebudu ale použiju do craftingu.
 

PenyMarket

Znalec fóra
Je fajn že se ti veskrze dařilo, ale proč musíš ty kterým se nedařilo nazývat ufňukanci, to nechápu.
Buď rád, že jsi dostal. A nech si svá moudra pro sebe. Díky
Možná jsi to špatně pochopil. Ufňukánci u mne nejsou ti co neměli štěstí a normálně napíšou, že vystříleli všechny patrony a kýžená cena nepadla, ale ti co nejsou schopni pochopit, že musíš mít prostě kliku. Za vším vidí jen to že je chce Ino sedřít z kůže, že hráči kteří jsou dál jsou ve všem zvýhodňováni, že bez dia se ta hra nedá slušně hrát atd. Však už jsi to tu musel taky číst mnohokrát.
 
Nahoru