• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser2455

Guest
Já chtěl původně jen Hl. set, pak jsem sebral i 3 z deních a jsem NADMÍRU spokojen.
Do konce ledna docrcám Amuni a budu čekat .....
Velké díky za Zimní událost!!
 

DeletedUser4530

Guest
@Prealiena : Děláš si ze mě srandu?! No dobře Ty!
Chjo. Za ten rok co hraji, tak jsem nikdy z eventů nechtěl nic důležitého. A když jsem opravdu něco chtěl, tak jsem dostal nic moc... :(
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
Tak jak spousta dalších i já šel jen po hlavním setu, tedy původně. Nakonec jsem zkoušel většinou vždy každý den max 2x většinou ale jen jednou. Výjímka byli dny s dvojnásobkem. výsledek je ten, že jsem zakončil event s dvaadvaceti budovami z eventu včetně hlavního setu a tří budov ze sady tržiště. Většina padla na poprvé a často s těch menších dobrot. Taktéž děkuji za povedený Event.
 

DeletedUser6235

Guest
Mě se povedly oba sety komplet + 1x stánek s elvenádou navíc :) , k tomu 2xstrom, 1x hromada kostek, 1x ruské kolo, 1x studna přání, 1x stánek se sladkostmi.Celkem 15 budov.
Co jsem chtěl, to jsem dostal většinou na druhý, třetí pokus, jen u jedné budovy ze setu myslím, jsem propálil cca 1000 vloček.většinou jsem vybíral dražší dobroty nad 100.
Když to schrnu, tak super Event a moc díky za něj :cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru