• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser4530

Guest
Asi špatně koukáš. Z hlavy mám dojem, že bude v úterý.
 

DeletedUser2988

Guest
Kdy bude dvojnásobek? porad cekam a nic. ..ani vcera nebyl, ani dnes
 

DeletedUser2988

Guest
aha, ja každý den hlídám, kdy už bude dvojnasobek a nic....hrajeme na appce tak snad s tim neni problem,ale ani na druhem uctu a ani pritel jsme proste double nemeli...tak skvely fakt
 

DeletedUser2988

Guest
my jsme proste dvojnasobek nemeli, jeste jsem si rikala, ze je ten jednorozec a dvojnasobek ne a to jsem se koukala xkrat za vcerejsek, jestli to nebylo nahozene behem dne.. no nic no, nevim co k tomu vic napsat
 

DeletedUser2988

Guest
nebylo to shazovani, ale nic se nevyresi a pristi tyden je opet double, zak si holt pockam
 

Angedev

Velmistr písma
@donutka : Pokud jsi včera neměla double, zřejmě je někde chyba a klidně se může stát, že jej nebudeš mít ani příště. Nic tím neztratíš, když na podporu napíšeš, naopak můžeš pomoci sobě a případně i některým dalším, kteří mohou mít podobný problém :)

Nepíšu na podporu často, ale kdykoliv jsem tak učinila, vždy se mnou problém ochotně vyřešili... Jsou věci, které se nedají vyřešit přes fórum a je potřeba vytvořit tiket na podpoře...
 

DeletedUser6078

Guest
my jsme proste dvojnasobek nemeli, jeste jsem si rikala, ze je ten jednorozec a dvojnasobek ne a to jsem se koukala xkrat za vcerejsek, jestli to nebylo nahozene behem dne.. no nic no, nevim co k tomu vic napsat

Taky jsem neměla dvojnásobek. Myslím, že jsem měla vpravo nahoře ukazanou nabídku na obchod, kterou jsem ale stejně nemohla využít, tak jsem to neresila. Večer jsem zapla hru na PC a tam mi vyskočilo, že je dneska dvojnasobek. Toz jsem si řekla super a vystrilela jsem co se dalo... Ale neměla jsem to dělat, protože radši bych posetrila na odmenu k setu :D ale padla mi, nastesti, tak jsem klidna...
 

DeletedUser2988

Guest
tak jsem tedy vcera napsala na ticket, dneska se chci podívat v jakem je to stavu a ejhle...ukazuje mi, ze jsem zadny neposlala, takze takto funguje ta slavna podpora. supeeeer
 

Přílohy

  • Screenshot_20181220-080612.png
    Screenshot_20181220-080612.png
    208,3 KB · Zobrazení: 92
Nahoru