• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Karneval

DeletedUser2988

Guest
to asi jo, ale to, ze je sance na ty bonbony z bedmy neznamena, ze padnou, takze jdu spise na "jistotu" :)
 

DeletedUser2988

Guest
ze si otevru male truhly a budu mit jisty 1 prapor, nez vytacet velkou a klepat se aby mi padly bonbony zpet... takhle to bylo mysleno ;)
 

Prealiena

Velmistr písma
Potvrzuji, nelze spoléhat na bonbony zpět, minule jsem protočila 864 bonbonů a zpátky jsem dostala 10.
 

Atta1

Pokročilý žák
No já ještě nenapsal minule pro ten výběr beden za prapory ještě jednu maličkost. Díval jsem se, zda je tam možnost výhry sladkostí. A vždy mi padne po několika výběrech alespoň jedna výhra na sladkosti. No a hned jsou tahy navíc. Jinak ty vedlejší výhry u beden na jeden prapor jsou taky o dost horší.
Jinak pro Prealinu : Těch 10 sladkostí je snad jen u beden za jeden prapor a to jen u některých.

Pro Forsetiho : špatně jsem napsal. Místo "specielních = tomu věnovaných" jsem napsal oficielních. Samozřejmě vím, že i ty jsou vedeny skupinou hráčů.
Ale je samozřejmě příjemnější to mít v elvenarské češtiny.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

chirazka

Znalec fóra
Set mám i když jsem ho původně nechtěla.
Je to hodně o náhodě, točila jsem různé truhly asi 10x za celý týden co událost trvá se mi podařilo z truhel vytočit bonbony zpět, víckrát mi padlo 200 bonbónů. Jen díky tomu jsem měla víc pokusů na další truhly. Začátek eventu vůbec nevypadal nadějně , ze začátku mi padala samá požehnání na mince a kladiva.
 

luterina

Veterán
No já ještě nenapsal minule pro ten výběr beden za prapory ještě jednu maličkost. Díval jsem se, zda je tam možnost výhry sladkostí. A vždy mi padne po několika výběrech alespoň jedna výhra na sladkosti.

Tak to že ti sladkosti padnou děkuj bohu nebo náhodě nebo štěstí.....jak chceš, totiž nemusí ti padnout taky nikdy. Proto točit truhlu za 20 a mít vlajku jistou za méně sladkostí než za truhlu dražší vidím jako ušetření dalších sladkostí na vlajky další.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5852

Guest
Nevím,jak to vidí ostatní,ale já jsem z eventu těžce zklamaný. Vadí mi způsob získávání hlavní ceny. Jako nevidím reálnou šanci dát dohromady celý set. Zaplať pan bůh, že ten set pro mne není nic moc, tak mne to zase tolik nebolí. Ale třesu se jen, jestli chtějí v tomto rozložení cen v dalších eventech pokračovat. Původní rozložení bylo dobré,jen v pořadí první cena ze setu v denních odměnách přicházela dle mne příliš brzo. Chtělo ji tam dát trochu později nebo ji na konci opakovat. Získání většího množství studen je také v háji. Je to na Pikaču.
 
tak, já abych je nekritizoval. Po počátečních naprosto tragických dnech, mi teď poslední denní odměny (které chci) začaly padat relativně rychle. Sem tam spadnou i bonbonky... vidím to tak na hraně se setem, ale snad to vyjde
 

Richardll

Učedník
No ja jako jeden z pesimistu muzu ric, ze set uz mam doma a postaven. A to i prezto, ze obcas jsem volil mene vhodnou truhlu. A v pripade stesti mozna vide i ta studna...
 

Zharthuru

Mistr slova
Jako jeden z prostředních uživatelů této hry (něco jako živnostník v české republice) bych tento event nezavrhoval . Set mne zrovna moc nezaujal , ale body do řemeslné výroby stojí za to .:D
 

DeletedUser3281

Guest
Za 2030 bordelu vytočeno 7 stromů, do celého setu chybí 39 vlajek, dost bída na můj vkus. Do konce eventu už získáme jen cca 300 bombonů, možná 400 a moc nevěřím, že to bude stačit na set. Ale aspoň z toho většinou jako odpad padali kladiva a ne ty bídné mince, to člověk totiž aspoň někdy použije.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Náhodou jsem jednou déšť mincí asi po roce po eventu právě u Konstruktů použil ... a to hned to kouzlo na doplnění 100% :D :D:D
..a ten pocit, že máš na skladě "jen" necelý milion peněz..je opravdu hroznej, když jsi roky zvyklý na plný sklady. :cool:;)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3281

Guest
Taky jsem to občas použil, jenže to jsem použil protože to bylo, kdyby to nebylo oběhnu si z mobilu mapu a mám to doma stejně, tohle je požehnání co je dobré mít v jednotkách kusů na eventy, ale aby padalo nejčastěji?

Odstraněn nevhodný výraz. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Martelan

Znalec fóra
Já si nemůžu stěžovat. Tenhle event se docela podařil. Set dávno doma, padaly i denní odměny co sem chtěl. Jen škoda že studánka přání není v denních odměnách. I když poslední dobou je na dia docela skoupá.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Také si tento event. nestěžuji. Mám vše, co jsem mít chtěl...komplet set, 6x Elfský i Orčí vůz, které jsem využil k obměně města asi po roce a něco, navíc cca +28.000 populace, kultura nepatrný pokles oproti dřívějšku. Jako dlouho trvalo, než jsem kliknul na zbourání Eldrasilské vesnice i haly ..ale protože RR bude nastavena dle mého nešťastně a prvoplánovaná rekonstrukce obsahovala i Eldrasilskou vesnici, tak rozhodování právě díky RR bylo o to snažší ji zbourat..budu rád, když vylepším Věž Krále zimy, Horu a 2.Hvězdy :( Ale třeba nás ještě překvapí ve čtvrtek ;)
 

DeletedUser2988

Guest
Bez diamantů? Já prostě nevěřím tomu ze lze mít takové odměny a komplet set bez diamantů.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Padly i Diamanty, něco ze studny, něco z konce kapitoly, něco přikoupeno z prvního balíčku. Hru hraji už skoro 3.roky, a když jsem u toho vydržel takovou dobu a stále mě hra baví, v tom nevidím nic špatného INNO trocha podpořit. Můj osobní názor na toto téma Diamanty mě trocha štve, že se z toho dělá něco zakázaného, teď to myslím všeobecně, ne na Tebe ;-) Příležitostní nákup je naopak dobře, když Tě něco baví. Ale vrážet do toho tisíce, abych měl diamantové město, to je jiná :) Ale každého věc ...bez škatulky platič/neplatič.

Ještě jsem zapomněl dodat.. Když jsem vyzvedával poslední setovou budovu, zbývalo mě ještě několik stovek bonbonů. Takže by to šlo i bez těch diamantů. Je to o tom , jaké si určíš priority v bednách a taky hlavně mít to ŠTESTÍČKO při těch procentech úspěšnosti návratnosti bonbonů. Třeba tu truhlu za 71.bonbonů jsem využil asi 3x (zisk déšť mincí vždy) , a po této nejen mé špatné zkušenosti, ale i hodně lidí z fora, jsem se zaměřil právě na ty, co vracejí bonbony po 100ks a 150ks, ale i ty ostatní bonbony. Třeba prvních asi 20 otočení právě těchto truhel jsem byl stále téměř beze ztráty. To je můj klíč k tomu získat set...hlavně to štěstí v té návratnosti bonbonů.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru