• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Karneval

Silversnake

Mistr slova
Dnes jsem já ( kapitola 14 ) se spoluhráčem ( kapitola 9 ) ze společenství učinil pokus: hon na denní odměnu

Zadání:

- vyjít do testu s pokud možno stejným počtem bonbonů

- začít test ve stejný čas: ......začali jsme v 6:15h ráno

- volit bedny s nejvyšším procentem šance na denní odměnu

- v případě shody procent volit bednu s vyšší odměnou bonbonů

- v případě shody i na bonbony volit bednu s odměnou časovačů/přídělů zásob


Výsledek:

Já: 52 pokusů = zisk 8 denních odměn = průměr 6,5 pokusů/odměna

Spoluhráč: 48 pokusů = zisk 13 denních odměn = 3,7 pokusů/odměna


Další podružný výsledek: většinový zisk odměn, které měly nejvyšší hodnotu v procentech šance


Spekulace: vzniká domněnka, že neexistuje generátor náhod, ale je předem nastaveno ve smyslu:

- „nižší kapitola“ = ještě tě hráči potřebujeme, tak si užij odměn

- „vyšší kapitola“ = děkujeme že jsi dohrál až sem, ale starej se o hru jinak a neotravuj, že něco chceš……
 

DeletedUser2988

Guest
Tak to jsi na to kápnul... protože je fakt, že v mém městečku, kde jsem v orcích, mi to padá hodně mám i denní odměny několikrát i z minulých eventů které ani nechci... naopak v mém městě kde jsem v elementarech, tak mi denni odměna padla cca 5 za celý event... no, k zamyšlení to je.
 

Angedev

Velmistr písma
Jsem v Konstruktech a mám 19 denních odměn... Je to jen o štěstí :) A nebrala jsem největší % na budovu, ale šla jsem po poměru cena:vlajka:návratnost bonbónů...
 

Lovec Krys

Legenda
Moje závěrečné vyhodnocení:
Minimální zisk denních odměn:12 (Moje obava, že nižsí procenta znamenají, že denní odměny nedostaneme se tak díky úpravám (zejména nejdražší truhla) ve finále nenaplnila)
Celý set je získatelný (záleží na štěstí, jak moc hráč dostane cukrovinek při klikání na truhly)

V eventu dle mě chybělo:
Denní odměna na manu (chatky a trolly do toho nepočítám, ty jsou moc malé) pro hráče, kterým již princové dávají semena a nechtějí nebo
nemůžou spoléhat na manu ze setů.
Denní odměna Studna přání.
 

DeletedUser4291

Guest
Ja jsem zase objevil, že na lidech jsem získal pět provázaných budov v etapě elfech a ty mě dají 56700 many, ale u elfů v dracích za pět provázaných budov dostanu jen 42600 many...? Přitom u elfů v dracích dostanu víc many za provázané budovy.... ale v základu budovy dostanu u elfů v dracích o hodně málo míň many než na lidech, kde jsem v nižší etapě ...? nerozumím tomuto způsobu. proč tomu tak je.??? Myslel jsem že záleží na etapě když je soutěž jak pro svět lidi tak pro svět elfů stejná... :) Ví někdo proč tomu tak je ? :)
 

DeletedUser3281

Guest
Jo tak já set nemám celej, navíc mě ještě ráno okradl crafting, na mobilu mi to nepřičetlo odměnu za truhlu 5x10VB, zabugovaný více jak windows ale jako jinak, co jsem chtěl získat jsem získal a napadalo z toho dost ostatních věcí, set spálím a uvidíme, co bude v tom dalším eventu. Vyměnil jsem co se dalo takže mě už ty eventy až tolik netrápí na konci.
 

DeletedUser3281

Guest
No slečna má i dvě horské kola, jenže ona to vůbec nepotřebuje :D
 

Angedev

Velmistr písma
@Heromoss : Mně to vychází, že u lesních elfů bys měl mít jen 32550 many... Zkus se při dalším sběru podívat, kolik ti to ve skutečnosti přičetlo, možná se jedná jen o chybu zobrazení :)
 

Deleted User - 488716

Guest
Dovolím si zhodnotit karneval z pohledu nováčka. Co mě potěšilo, že se mi povedlo splnit všechny úkoly, na získání celé sady to ale bohužel nestačilo, chybí mi 15 vlajek. Chybou asi byla snaha vyhrávat sladkosti, za celý karneval jsem je získal pouze jednou (až dnes 100 sladkostí). Sadu se mi tedy získat nepodařilo (stejně bych ji zatím neměl kam dát), pár užitečných věci jsem ale vyhrál. Nějaké budovy zvyšující kulturu a počet obyvatel jsem už postavil a v budoucnu se jistě budou hodit i portálové bonusy a prastaré vědomosti. Přestože bych celou událost ohodnotil kladně, dalších podobných událostí se v blízké době asi účastnit nebudu, plnění úkolů příliš ovlivňuje rozvoj města.
 

iDavis

Legenda
Pôvodne som s tým vôbec nepočítal, no o to viac ma teší fakt, že sa mi nakoniec podarila získať aj tá studňa. Síce som mal voči tejto udalosti zo začiatku celkom negatívne postoje (po jej úpravách z bety), no som rád keď vidím, že šance na naplnenie cieľov boli stále reálne. Takže celkovo túto udalosť považujem za výrazne podarenejšiu, než bola posledná zimná, v ktorej boli tie výsledky v porovnaní s týmito takým slabým odvarom.
 

DeletedUser4336

Guest
To vůbec není o kapitolách. Prostě někdy to padá a jindy ne. Někdy to nepadá nikdy, prostě dost prokletá náhoda. Na začátku jsem měl smůlu, pak za prostředkem se to zlepšilo, a jeden den jsem měl vyloženě štěstí i na návrat bonparů, i vyšší odměny. A teď na konci bonpari vůbec žádné (a to jsem se o ně snažil), z fialek padal několikrát mamon, celově padaly hlavně jen kladívka.
 

Deleted User - 254234

Guest
Je to fakt o náhodě. Já měl dneska posledních pár bonbónů (asi 53, nebo tak nějak, úkoly všechny splněny), tak jsem si 2x zatočil truhlou, a prásk - 2 elfské vozy :) Udělaly mi radost, protože já osobně mám budovy kult + pop rád :) Jinak na mě ale v tomto eventu převážně pršely mince :)
 

Green Jane

Šéfkuchař
Ráda bych se zeptala , jestli se taky někdo nemůže dostat do toho obchodu "na poslední chvíli" jako já . Vůbec se ta stránka
neozývá . :(
 

karhol

Znalec fóra
Mně v tomto eventu nepadlo prakticky nic a sladkosti ani jednou, takže nemám ani všechny setové budovy. Nevadí mi to, stejně jsme po ničem extra netoužil.
Padaly hlavně mince, ale i nějaké urychlovače a portálové bonusy.
Jen mně to utvrdilo v přesvědčení, že je to o nějaké náhodě, která je však upravena tak, že mi v jednom v eventu padá prakticky všechno a v tom dalším zase nic.. Takže v příštím eventu očekávám, že zase budu mít štěstí..
 

Heruen

Pokročilý žák
Za me karneval super .Mam celou sadu i studnu přáníNěkdy mi to tam padalo někdy ne asi to proste bylo o štěstí Krčma u Saska proste super .Mam teď zboží ,které není podporované .
Na vanoce jsem toho tolik neměla a na celou sadu jsem nedosáhla Ale něco také mám .
Tak karneval super a těším se na další
 

Ludi

Veterán
Ze začátku jsem byla z Karnevalu rozpačitá. Ale nakonec se ukázalo, že ta husa na úvodním obrázku, co táhne Elfí vůz, je vlastně labuť :D ... to trochu výtvarníci nezvládli.
Jelikož na denní odměny nemám štěstí, tak jsem se soustředila na set a klikala podle výhodnosti sladkostí na jeden praporek. Mám set, studnu i dvě Ruská kola. Nakonec mi padlo i pár kvalitních denních odměn, takže jsem doladila kulturu i zlepšila produkci many i semínek. Navíc jsou budovy moc pěkný. Takže hodnotím jako velmi úspěšný event.
 

luterina

Veterán
Moc děkuji za krásný karnevalový event. :rolleyes::) V prvním městě mám celý set a studnu přání k němu a spoustu dalších budov, ve druhém jsem stihla z hl. setu jen 4 a skoro žádné nevylosovala, ale i tak jsem je všechny postavila a jsem s nimi velmi spokojená, velká radost! :):):)
 

aikomi

Mistr slova
Také bych chtěla poděkovat za event. Byl pro mne zpestřením. :) Vždy se těším na tyto události.....To co jsem potřebovala získat, jsem dostala, takže bych řekla,že pro mne byl velkým přínosem.;)
 
Nahoru