• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Karneval

aikomi

Mistr slova
Tak kdo chtel studnu v denních odmenach, tak bohuzel ani v posledni den se neobjevila....Jedine tak ziskat v tech hlavnich cenach,což si myslim,ze je obtiznejsi se ke studnam ziskat....
 

DeletedUser6357

Guest
No aspoň už môžeme začať. :) Je piatok tak predpokladám, že dôvod takéhoto skoršieho spustenia je snaha odsledovať prípadné problémy ešte skôr, než sa im skončí pracovná doba a začne víkend.
Plánujete navýšení počtu úkolů, když jste soutěž prodloužili? Já už první úkolovou řadu dokončila a čekat jen jednou za den na úkol z druhé řady a občas to, co najdu v okolí, to mi příjde málo. Navíc nemám všechny budovy ze setu, slíbená budova, která navyšuje počet bodů ze sbírání je v nedohlednu, zatím jsem ji viděla pouze za peníze a to se mi moc nelíbilo...
 

Lovec Krys

Legenda
@jakoubek1 Event jako takový prodloužen nebyl, spuštění nastalo jen o pár hodin dříve, než bývá obvyklé. Počet dnů zůstal nezměněn.
Brzké dokončení úkolové řady je hlavně o taktice, člověk tak má k dispozici větší množství eventové měny na točení denních odměn a může použít více pokusů na ty, o které stojí (nejvíce efektivní je to, pokud jde někdo pouze po jedné odměně).
Budova navyšující počet bodů ze zbírání bždy byla, je a nejspíše i bude pouze za peníze.
Po posledních změnách na betě před spuštěním tady je zisk celého setu bez otevření peněženky spíše sázka do loterie. Pokud máš nějakou/ké denní odměny, které se ti hodí, doporučuji jít spíše po nich.
A pak buď postavit neúplný set (pokud bude i tak stát za to) nebo ty budovy rozflákat na svitky v akademii kouzel.
 

DeletedUser6357

Guest
Děkuji za vysvětlení, je škoda, že jsme nevěděli, že budova bude jenom za peníze. Jinak karneval se mi moc líbí, jen úkolů mohlo být víc... :). Skvěle viditelné bonbonky kolem města, super. S vločkami jsem měla v Kouzlu zimy problém... :).
 

aikomi

Mistr slova
presne,lepsi je jit po dennich odmenach, ja mam v umyslu jen 2 druhy eventovych budov...dnes jsem ziskala za 1000 bonbonu 6x...a pak cekam jen na strom o vysoke kultury a pak vse asi dodelam v posledni den, kdy je stejna budova jako dnesni.....
Seminka nepotrebuji, s tim tak nejak problem nemam a many mam dostatek....tak po nich zbytecne nepujdu....
 

Lovec Krys

Legenda
@donutka Tak zatím o tom nevíme vůbec nic.
Zatím nikdy nedali dva velké eventy v jednom období.
A jak víme, Inno bývá tajnůstkářské i v případech, kdy si tak neinformováním svých hráčů ubližuje. Hráči pak bývají někdy zbytečně naštvaní na základě nedostatku informací.
 

Deleted User - 254234

Guest
Dneska jsem měl neskutečnou kliku, když mi z 5 pokusů padly 2 Elfské vozy (1x z truhly za 71, a 1x z truhly za 47). Holt když je štěstí unavený... :)
 

DeletedUser6309

Guest
Také mi pěkně mrzí, že padají skoro pořád jen mince, kterých mám pořád hodně, nejvíce mi naštval a zadřel úkol s dvou denní výrobou, to je doslova hnus, když akce trvá pouze pár dní :-( . Najít seznam úkolů je pěkný masakr a popřípadě ho zkopírovat do zprávy, abych ho mohl rozeslat v našem spolku a měl ho jednoduše tvz. po ruce, tak to mi také nejde.
 

aikomi

Mistr slova
@leos2 ukoly jsou tu s predstihem od @iDavis a s rozeslanim jsem nemela nikdy problem, akorat to musim poslat na 2x,protoze je to rozsahlejsi a do jedne zpravy se mi to nevejde...Ja jsem se pekne pripravila a mela jsem event hotovy za 3-4 dny....
 

DeletedUser3281

Guest
Na přípravu je fajn to co dávají na gems, tam totiž je součet čeho všeho kolik postavit a dát do výroby, takže člověk nemusí jet po ukolech ale jen vyrábí celou plantáž ale pokud je málo místa, je zase lepší to jet podle těch normálních přeložených a označovat si co je, pak to mazat. To dělám já, tzn sem chodím právě jen pro tu dobře kopírovatelnou txt verzi, přehled cen apod to nepotřebuji.
 

Sycorax

Učedník
Souhlasím, zpracování na gem je fajn. Využívám. Ale jsem i vděčná za prehled od @iDavis. Většinou mám otevřeno při hře. Rozposílám také u nás. Znalost úkolů dopředu je výhodná, pokud člověk má vyhlídnutou denní odměnu a spěchá na vyplnění, aby měl více možností . Jinak těch 22 dní je pohoda a úkoly se dají plnit v klídku. Za mě spokojenost zatím.
 

luterina

Veterán
v obou městech jedu jako drak :p:D ten hlavní set musím mít a pevně věřím že ho dostanu i bez nakupování, točím vždy nejlevnější truhlu, občas i ty drazší a nejdražší když vyjdou z nabídky nejlevněji na počet získaných vlajek a nebo když zkusím štěstí vytočit si 150 bonbónů...., v prvním městě mám víc štěstí, mám splněno menší počet Q než ve městě druhém a přes to jsem s výběrem hl. cen nastejno..., víc budov a víc otočení paradoxně (zatím) získalo město které to potřebuje méně, ale u mě jinak naprostá spokojenost, zítra dokončím poslední úkol minimálně v jednom městě :)
 

Atta1

Pokročilý žák
Brát nejlevnější bedny není dobrá taktika. Pokud se objeví bedna za 71 bonbónů, tak vždy beru tu. A pak pokud je to možné bednu za 46 -48 bonbónů. A na obou serverech mám od včera celý set doma. Jinak dnes jsem dokončil na obou serverech všechny úkoly. A to jsem to flákal a jeden den jsem skoro nebyl na netu.
 

Atta1

Pokročilý žák
Za úkoly jinak díky tomu Davisovi. Ale pokud by nebyly úkoly od něho, tak na oficiálních stránkách jsou ty úkoly taky. Pouze jsou v angličtině, což podle mne zase takový problém není.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Nic jako „oficiální stránky s úkoly“ neexistuje. Pokud je někde zveřejněn seznam úkolů (ať již těch běžných či z těch událostí), tak vždy je zveřejňují fanouškovské stránky (tj. ElvenStats, Elven Architect, Gems of Knowledge atp.), které tvoří naši hráči, my s nimi nijak nespolupracujeme. :)
 

DeletedUser2988

Guest
Brát nejlevnější bedny není dobrá taktika. Pokud se objeví bedna za 71 bonbónů, tak vždy beru tu. A pak pokud je to možné bednu za 46 -48 bonbónů. A na obou serverech mám od včera celý set doma. Jinak dnes jsem dokončil na obou serverech všechny úkoly. A to jsem to flákal a jeden den jsem skoro nebyl na netu.
Brát nejlevnější bedny je výhodnější v počtu praporů a i co se týče denní odměny což mám vyzkoušeno.
Bedna za 71 bonbónů dá 3 prapory... bedna za 20 dá prapor 1,tudíž mi stále přijdou výhodnější malé, aneb stále je to individuální a nikdy se nedobereme jednoho názoru.
 

Richardll

Učedník
Brát nejlevnější bedny je výhodnější v počtu praporů a i co se týče denní odměny což mám vyzkoušeno.
Bedna za 71 bonbónů dá 3 prapory... bedna za 20 dá prapor 1,tudíž mi stále přijdou výhodnější malé, aneb stále je to individuální a nikdy se nedobereme jednoho názoru.

Nevyhoda je. ze levne bedny nemaji sanci na vyhru praporu. Pokut se clovek snazi o set...
 
Nahoru