• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Karneval

Silversnake

Mistr slova
Email jsem dostal, ale po kliknutí se mi nic nenačetlo....restart PC, vymazáni cookies a nic.....někdo stejný problém? karneval.jpg
 

luterina

Veterán
Ahoj, s truhličkami jsem spokojená že se dá točit i za málo sladkostí a taky že se dají sladkosti z truhliček namnožit a super jsou taky časovače když mi zrovna nepadne budova, no a kolik procent šance neřeším, prostě buď štěstí mám a padne a nebo nemám štěstí a nepadne. :) Tak přeji štěstí všem a sladkostím zdar! :p:D
 

Prealiena

Velmistr písma
Tak mé první losování. Úspěšně prošustrováno 864 sladkostí.Nazpět jsem dostala jenom jednou 10 bonbonů. 28 pokusů, schází mi už jen 2 vlajky na druhou hlavní cenu. Točila jsem všechno možné včetně truhly za 71 sladkostí. Jsem zavalená požehnáními všeho druhu a Karnevalovou choreografii nemam ani jednu.:mad:

Vzdávám se naděje, že z tohoto eventu získám nějakou denní odměnu.:(
 

Deleted User - 488716

Guest
Mně se líbí, že se mohu zúčastnit i jako nováček (jsem teprve na začátku 2. kapitoly) a něco hezkého vyhrát. Získal jsem karnevalovou choreografii, což mi udělalo velkou radost. Jsem zvědavý, jestli se mi podaří ještě něco užitečného vyhrát.

Silversnake: Mně to fungovalo bez problémů.

ledova kraska: Já portálový bonus získal a použít ho zatím nemohu, tak asi novinka.
 

DeletedUser3281

Guest
Dává to nějak málo sladkostí oproti betě a gems... už u 47. úkolu je rozdíl 10 sladkostí za quest... tak nevím zda člověk má "Zaručený" set.
 

Lovec Krys

Legenda
@ExplorerFfff Zase to zkrouhli (i na betě, pro ty, co ještě nemají hotové úkoly). Na set bez double dnů můžeš zapomenout...Myslím, že tohle bude nejhorší event co do počtu získatelných budov... napadá mě spousta slov na adresu zodpovědných osob a všechny jsou sprosté.
 

DeletedUser467

Guest
Oni dneska na betě snižovali sladkosti z questů a vzhledem k tomu, že byl update dnes i tady, řekla bych, že to dotáhli už i sem.
 

DeletedUser3281

Guest
To lecos vysvětluje, to co jsem nahrabal před updatem docela skákalo, a teď koukám nějak "neplním plán" na druhou stranu, zase nejde brát tu betu nějak jako stěžejní, ale lituji, že jsem si nedal více práce s plánováním, mohl jsem to mít už dnes a tím pádem větší část před tím odpoledním updatem.

Odstraněn nevhodný výraz. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3281

Guest
Mě naštěstí o ten set nejde, ten chci rozčarovat, ale samozřejmě mi vadí tyhle změny no, protože to značně škodí těm pomalejším.
 

Sycorax

Učedník
Tak zatím pohoda, kromě jiného mám Choreografii i Hostinec. Nějaký tip jak úspěšně točit truhlice ?
 

Saux

Znalec fóra
Tak nakonec mi tam ta choreografie taky spadla, ale jak tak na ni koukám, bude dobrá tak akorát na rozčarování :)
 

iDavis

Legenda
Po dnešnom znížení počtu sladkostí za úlohy som už asi úplne zmenil vnímanie tejto udalosti. Pôvodne som sa na ňu dosť tešil, pretože vidina lacných debien a teda možnosti "dlhého" otvárania bola príjemná, ale to sa akosi po týchto všetkých úpravách vytratilo. Na set to teda zjavne napokon nebude a keďže sa ešte stále neobjavila v denných odmenách studňa, začínam rozmýšľať, či tam vlastne je niečo čo by bolo pre moje mesto užitočné.
 

DeletedUser3281

Guest
Minimálně je na tom dobré, že z těch beden si člověk může vždy vybrat něco, kde mu nepadnout ty blbý mince. Ale jinak jo, celkem bída.
 

Prealiena

Velmistr písma
@ExplorerFfff Mě padaly pořád blbý požehnání Déšť mincí 10%, 25%, 33%.
Takže mi to o moc lepší nepřijde.

Btw. Na facebooku Platinum Leaf psali v návodu na událost krásně povzbuzující statistiku o tom, že při splnění všech úkolů člověk nasbírá dost sladkostí na celý set s přehledem. Po úpravě beden ten odstavec smazali. Divila jsem se proč.:cool:
 
Naposledy upraveno:

Anamorka43

Pokročilý žák
Mě se líbí každá akce,jen se mi nelíbí že jsem maniak ,který to chce mít rychle za sebou xD.Dělám ukoly jak divá , je ze mně zas netopýr xD
 

Saux

Znalec fóra
Dotaz pro pokročilejší hráče: Vypadla mi z bedny jakási Kouzelná chatrč na manu. K čemu je mi dobrá, když ještě "nemaním" (jsem těsně před vstupem do Lesních elfů)

Ale obecně k eventu: Obě budovy mi vypadly při šanci 5%, což mě docela překvapilo :)
 
Nahoru