• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Festival Woodelvenstock

Angedev

Velmistr písma
Omezenou kapacitu zatím snad nemá, tak to zas takový problém není :) Já mám ve shromaždišti 8 stránek budov :D
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Angedev : já doufám, že mi pralinka odpustí "pralinku", tak nějak mi to k té plyšové lištičce sedí prostě víc :)) každopádně jestli je to jak říkáš, pak chápu, jisté benefity to přinést může.

@Safa, Muriel : tak tak, dnes splněno, není tam rozdvojka. ta je až u 42.
 

DeletedUser2333

Guest
tak to je skvělý no :D což o mě nejde, hold si chvíli počkám, ale co mají dělat prckové, kteří nemají možnost si vylepšit budovu na lvl 14? trochu nedomyšlené se mi zdá
 

DeletedUser2988

Guest
tak to tedy pekne vymnaukli.... neni tam nejaka skryta druhá varianta? jednou to tak take bylo.... no upřímně jsem to tedy necekala a nevěřila jsem tomu, ze tento ukol bude mit je 1 reseni... ono do 3. kapitoly se nic na lvl14 postavit neda...
 

DeletedUser5701

Guest
neni to totiz zadny oficialni seznam ukolu, pouze ty, co byly na bete a muzou se lisit... nikdy v zadnem eventu nebyla moznost jen postavit na uroven 14+,vzdy byla s vyberem dalsi moznosti... jedina diskriminace vždy byla s "vyres strety", a to u lidi, kteri byli ve vilach a nize a vyjednavani po nich uz chtelo suroviny az z kapitoly orku...
I já jsem na tom špatně, nejsem schopna nic vylepšit na LVL 14, takže pro mne bude vše hratelné jen do bodu 37, pokud nebude na výběr i druhá možnost, mohu vylepšit jen na LVL 7, a to obytné budovy, dál se nedostanu. Takže pokud s tím INNO nic neudělá, je to diskriminace pro nás malé hráče, jsem v Pokroku II.

Na podporu jsem napsala již 3x, že některé body jsou pro menší hráče nehratelné, nikdo mi nedal uspokojivou odpověď. Jeden bod je získat 6 kouzel, jedno kouzlo vyrábím přes 13h, v SV jsem z truhliček získala 2 VB a 1 relikvii, takže tudy cesta nevede. Pak mohu prý získat kouzlo v turnaji. Při mém Pokroku II jsem schopna otevřít 2 provincie a ani jedna nenabízí kouzlo, takže mi zůstává jen ta výroba..., 3 dny jeden úkol

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2988

Guest
Kouzla ziskas u turnaju. Pokud nejsi ve spolku, tak si ho zaloz a odehraj turnaje. Tam je kouzel dost. :) A kouzlo je hned prvni stupen prvni provincie a pri opakovani ukolu se tam kouzla objevuji. Pak jeste jsou kouzla v truhle za navstevy, takze tento ukol neni tezky ani pro novacka.A ze budes delat tri dny ukol? Noja budu delat ukol treba i dele, protoze provincie pro strety oteviram 48hodin a vyse.

a jeste edit: tak otevri vice provincii, mit 2 provimcie v turnaji je malo, a to i ve druhem věku...ja ted hraju od zacatku a ve 4. veku mam provincii 12 v turnajich... to co popisujes opravdu neni nic tezkeho, protoze na cem ty se nezaseknes, tak hraci ve vyssich kapitolach ano... takto je hra nastavena a proto jsou tam dane ukoly takto.. jediny ukol, ktery je tam nefer je postavit budovu 14lvl :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Silversnake

Mistr slova
Pro nás co jsme na konci to taky není jednoduché. Všechny budovy na maximum a zkoumat není co, a tak musím stavět nové budovy od levelu 0 a upgradovat až na 18lvl.
 

ElfNostradamus

Veterán
tak ten set není zase tak velký, zatím ho tam nechám a uvidíme časem jestli půjde do světa...jinak oba úkoly /i č.74/ na stavbu budovy jsou bez možnosti nebo...opravdu nedomyšlené pro menší...je to třeba řešit s podporou ale asi pro všechny, protože většina lidiček sem nechodí a tím pádem neví o tom...hezký den
PS. získávání budov je trochu složitější díky tomu točení truhel...můj osobní poznatek.GL
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2333

Guest
Já jak se na to koukám, tak se mi zdá, že je ten event poměrně těžký na to, budovy jsou za odměny k ničemu a přijde mi, že se to každou takovou akcí začíná jen stupňovat, co se obtížnosti týče a zhoršovat, co se odměn týče a o těch setech ani raději nebudu mluvit, jinak by mě trefil šlak :D :/

@Prealiena o mě nejde, já mám vše na max (pro mou současnou kapitolu a nemám otevřené technologie) takže jak již někdo zmiňoval výše, vylepšuji od +0. Ale je to celé postavené na hlavu, přijde mi, že vývojáři absolutně ignorují prostou logiku plynutí času. Nechápu, proč úkoly neposkládají normálněji a vymýšlí takové hlouposti pořád.

Odstraněn nevhodný výraz. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

redking123

Pokročilý žák
Ten ukol #38 beru fakt jako omyl, jako neco, co prehledli :(
(nemam s nim problem, ale je to proste bug ve hre, Myslel jsem, ze beta je od toho aby se tohle opravilo.)
 

Tanis

Znalec fóra
Když se na betě objeví nějaká chyba, tak se většinou objeví i tady a to i přes to, že ji na Betě již opravili. To jsem nikdy nepochopil, taky jsem si myslel, že jak ji tam opraví, tak ji sem nedají. Ale tak to zřejmě není. Na Betě hraji jen proto, že se tam věci dozvím dříve a nemusím tak čekat o to déle zde.
 

chirazka

Znalec fóra
Ahoj vespolek, úkol 41 dokonči 1 provinciu - tím je myšleno co? Dokončit průzkum nebo vyřešit nedokončené střety v provincii.
Díky za info.
 

DeletedUser3281

Guest
Jo stačí mít jednu připravenou, jsem už na 74. úkolu a ta 48 prostě jinou možnost neměla, přítelkyně na tom dojede pokud se jí nebude chtít psát na podporu. Já si vždy nechávám budovy nedokončené kvůli eventům, nejsem honibod, takže mě nějak netrápí že nemám vše na max :D ty malé do levelu 8 si vylepšuji z nuly a pak je zbourám, to jsem udělal u 4 dílen :) Nejhorší na tomhle eventu pro mě je hodně nákupů VB.

Také tu první dokonči jsem projel, měl jsem nachystáno ale díky relikviim, protože ještě nebyl turnaj jsem jí použil a pak jsem musel udělat 8 střetů zbytečně, ale nedočkavost, chci být do zítra totiž na 90 úkolu abych měl dost lístků na točení :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
tak to je skvělý no :D což o mě nejde, hold si chvíli počkám, ale co mají dělat prckové, kteří nemají možnost si vylepšit budovu na lvl 14? trochu nedomyšlené se mi zdá
Děkujeme za zpětnou vazbu! Jsme si plně vědomi toho, že chybějící alternativa u úkolů "Vylepši budovu na úroveň 14 a výše" není úplně optimální a pro začínající hráče se může stát nepříjemnou překážkou. V příštích událostech se tedy budeme snažit o to, abychom se podobným situacím vyhnuli!

Pokud jste začínající hráč a tento úkol pro vás představuje faktický konec v události, napište nám prosím na herní podporu. Nemůžeme vám nic slíbit, každopádně pokud to bude v našich silách, pokusíme se vám nějak pomoci.
 
Nahoru