• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Festival Woodelvenstock

DeletedUser2988

Guest
neni to totiz zadny oficialni seznam ukolu, pouze ty, co byly na bete a muzou se lisit... nikdy v zadnem eventu nebyla moznost jen postavit na uroven 14+,vzdy byla s vyberem dalsi moznosti... jedina diskriminace vždy byla s "vyres strety", a to u lidi, kteri byli ve vilach a nize a vyjednavani po nich uz chtelo suroviny az z kapitoly orku...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4077

Guest
To jsem chtěla slyšet,taky mi to bylo divné.U nás jsme v orkách pouze 3 :)
 

Angedev

Velmistr písma
Podle bety to zatím vypadá tak, že úkoly budou modifikovány. Každopádně někteří hráči z bety, kteří jsou v nižších kapitolách (a neměli možnost úkol splnit), tvrdí, že pokud napsali na podporu, úkol jim byl uzavřen a mohli pokračovat dál.
 

DeletedUser2988

Guest
Me v predchozich eventech nikdy nevysli vstric a 3 eventy jsem kvuli tomi ani nemohla dokončit...takze tot otazka
 

Lovec Krys

Legenda
V minulosti byly i jiné diskriminační úkoly. Např. v loňském pochodu stád se platilo surovinami (postupně všemi 9). Mě to zastihlo právě ve 3. kapitole a T3 suroviny jsem teprve zkoumal. Takže jsem přirozeně zbytek úkolové řady prostě nesplnil
 

DeletedUser2988

Guest
Ale to co zminujes nebylo nesplnitelne, diskriminacni ano, ale 3.suroviny ti mohl nekdo vymenit i jinym pomereza 1. ci 2. suroviny.. nicmene mnou zminovany ukon vyresit nesel :)
 
2 dotazy - možná hloupé, ale prostě nevím
1) v kolik hodin začíná akce? Hned od 0:01 nebo až někdy během pondělí?
2) je to jen pro PC nebo půjde hrát i na telefonech?

díky :)
 

DeletedUser4077

Guest
zeptám se,jak dlouho jste dělali orky,připadají mi nekonečný :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@lenka roudnice : koukám, že jsi na začátku kapitoly, nejlepší chvíle pro event :) s orkama nespěchej a využij místo nachystané na osadníky ať máš event co nejrychleji.

jinak něco přes 2 měsíce. ze začátku se to hrozně táhlo, druhá půlka kapitoly už byla svižnější. klíčem k úspěchu jsou 3 shromaždiště a aspoň 30 houbiček. a samozřejmě jako v každé kapitole, nevyrábět do výzkumu dokavaď není portál na 4.
 

DeletedUser2988

Guest
ja je delala pul roku, ale ja se se vsim moc prdim a zrovna v obdobi orku jsem mela k elvenaru pristup pouze 1x denne vecer... ale asi by mi to trvalo i tak dlouho, a to i z duvodu, ze orci me bavili zatim uplne nejmin
 

Angedev

Velmistr písma
Také se těším :) Bohužel zrovna dnešek mám nabitý, tak doufám, že stihnu aspoň něco... Navíc nemám téměř žádné místo navíc, tak mi to půjde pomalu...
 

ElfNostradamus

Veterán
Já přešel akorát do těch sýrových Ementálů :) , tak než postavím portál, tak je místa dost...do středy bych chtěl být co nejdále v úkolech, tam je první zajímavá pro mne kultura :) ...rovněž se těším na ty nové truhly, vypadá to na pěkné kombinace odměn...uvidíme, hezký event všem.
 

DeletedUser2333

Guest
Já si též udělal na wyni malou přípravu a těším se, jen mě trochu děsí ta budova na 14+ jelikož nemám již žádné místo (kromě zbourání kampusu) na budovu takové velikosti :D. Jinak k odměnám, nevím jestli mi to přijde, nebo to moc srovnávám s předchozími budovami z eventů, ale mě tu přijdou "výhodné" snad jen 2 budovy.

Pak bych měl dotaz, co byste preferovali více co se týče budov na manu? Chatrč, nebo to tajemné jezírko? Díky :)
 

Angedev

Velmistr písma
Já už mám právě všechny elementálové budovy postavené a kromě cvičáku už mám minimálně jednou vylepšené všechny budovy, které mění rozměr, takže toho místa opravdu moc nezbývá :D

Truhly se mi také líbí :) Snad budou padat ve správných kombinacích, aby se mi nestávalo, že jednou budu chtít všechny a příště žádnou :D Jdu hlavně po VB a urychlovačích, požehnání na mince a zásoby mám dost :)
 

iDavis

Legenda
@Safa to trochu závisí aj od toho, či potrebuješ kultúru. Jezírko je na kultúru výhodnejšie a je väčšie, čo znamená že ti stačí získať ich menej pre nejaký požadovaný zisk many, čiže spotrebuješ menej lístkov na otváranie truhiel. Chatrče sú menšie, tak ich potrebuješ viac, ale v prepočte na políčko sú najvýhodnejšou manovou budovou a dalo by sa v ich prípade rozmýšľať nad stratégiou postaviť povedzme 10x a viac neriešiť manové budovy, totiž keď zavedú požehnání na vylepšovanie budov bude ich možné ťahať cez viac kapitol. ;) A toto je možno cesta ktorou sa nakoniec ja vydám..
 
Nahoru