• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Festival Woodelvenstock

ElfNostradamus

Veterán
Pak bych měl dotaz, co byste preferovali více co se týče budov na manu? Chatrč, nebo to tajemné jezírko? Díky :)

Kvůli místu určitě chatrč...:)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@iDavis : jen 10 manových budov? mi připadne trochu málo :) řekněme že many dávají všechny podobně, hlavní rozdíl je tedy místo co zabírají a přidaná kultura.

měl jsem 12x knihovnu, 3 vrby a 4 žhavé jezírka z fénixe. many byl dostatek, na hlavní sídlo jsem bez problémů našetřil. na cesty ale už ne, stále mám většinu cest orčích. navíc ona tam stejně není žádná pořádná kultura, kterou postavit, kdybych chtěl opravdu oddělit manové budovy od kulturních.

až v čarodějích je magické bludiště, 6x4 = 8000 kultury, ale to už se spíš vyplatí počkat si chvíli na ty vinné révy v půlčících. a co mám nejsilnější v eventu? techno stan - 3200 pro lesní elfy? žádná sláva no :) jeden bych si třeba postavil, ale víc asi ne. z jarního halloweenu mi stojí hřbitov, ale tam mám 6600 kultury, to už je v pohodě.

a nemluvě o tom, že čím víc budov jako je chatrč na manu, tím větší šance, že ji lidi budou packovat. a dostat packu na chatrč místo na vrbu je pak hodně k pláči :)
 

ElfNostradamus

Veterán
jedinci na packování chatrče se jistě najdou...je třeba si sousedy naučit na motivování větší kultury...ve společenství je to snad již automatické :) ++ 10 chatrčí je např. v Elementálech 50k many denně
 

iDavis

Legenda
@CorwinOfAmber aspoň pokiaľ ide o výskum, myslím že by to stačiť mohlo. Snažím sa skôr držať tesne nad takou pomyselnou hranicou, kedy ma mana brzdí viac ako osadnícke suroviny. A myslím, že v prípade 30tis. many denne z tých chatrčí by bola mana určite popredu. Samozrejme ak k tomu pridáme ešte náklady na vylepšenie sídla, ktoré jej chce viac než ktorákoľvek technológia v čarodejníkoch (okrem divov), už by to zbieranie bolo asi dosť zdĺhavé, ale tak postaviť ešte niečo navyše by už nebol problém. ;)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@iDavis : záleží asi na tom, jak se člověk k zisku many postaví a jakým způsobem se mu pohodlně hraje :)

mně se například stalo, že když jsem v lesních elfech pár vrb smazal kvůli eventu, tak denní útrata many za osadníky + rozpad způsobily, že jsem se prostě nebyl schopen dostat nad 200 tisíc. špatně se šetřilo.

když jsem přestupoval do čarodějů, pokročilé průzkumníky jsem si naplánoval na prostředek turnaje, abych je mohl za 1 den doťuknout skrz VB z provincií 10+. no a koukám, že stojím na maně... což byl v danou chvíli problém, protože nějaký event se zrovna blížil ke konci a já chtěl odměnu už lepší. ale nakonec se to zvládlo.

ale tak to je problém 2 kapitol, bludiště a dračí opatství už tento problém doufám vyřeší. enarovo velvyslanectví jsem vynechal, protože provincie už tak zkoumám přes 40 hodin a ty odměny za průzkum už nejsou úplně efektivní.
 

DeletedUser3281

Guest
Já vyrábím myslím přes 90 tisíc many denně a stejně mi to nestačí :D Jsem nově u půlčíků. Mám manu z 8 vrb, 5ti knihoven, asi tří jezírek, dvou vajec, jedné té chaty. Chtěl bych těch chat asi víc a pak kulturu, protože nic co dává dost kultury i many od elfů prostě není :/
 

DeletedUser2988

Guest
budu se opakovat, ale proc jsou event budovy horsi nez ty co normalne mame? jako 3200 kultury z budovy na lesních elfech? jako vazne? tento event budu opet ignorovat, drive jsem se tesila, ze ziskam nějaké dobre eventove budovy, ale o techto se to rict neda. budovy 2x2 jsem musela všechny ve meste zlikvidovat, protoze sousedi neustale motivovali prednostne tyto, i kdyz jsem je poprosila, aby mi motivovali vrby... takze budovy 2x2 jsou akorat za trest..
 

DeletedUser2988

Guest
za chvili jsem v dracich, takze budi stavet knihovny, many mam stale dost, pozehnani a urychlovace neřeším chtela jsem nejakou budovu, ktera by se mi vyplatila treba jako strasidelny hrbitov... tohle je pro me o nicem :(
 

Yveta39

Pokročilý žák
Tak moc díky iDavis, já celou dobu jsem je měla vypnuté, ale teď se mě to moc líbí ta hudba.:):)
 

iDavis

Legenda
Podľa mňa je úžasná :), len škoda že momentálne pretrváva chyba ktorá hudbu po 2 otočkách vypne a potom ju treba znova zapnúť (napríklad návratom z mapy). Dúfam ale, že toto čo najskôr opravia.
 

DeletedUser341

Guest
Standardně mám zvuky vypnuté, ale zkusil jsem a chválím! Fakt super hudba :)
 

Yveta39

Pokročilý žák
Je to fakt škoda, že hudba nehraje stále, ale vypne se. Ale jak píše iDavis, tak stačí jen jít na mapu a znova se spustí. Moc se jim povedla ta hudba. :):)
 

DeletedUser3459

Guest
A není na manu lepší ten festivalový obchodník?? ten dava manu po 12h a ne za 24h jako chatrč a jezero :)
 

DeletedUser4169

Guest
také o něm přemýšlím, ale na GoK jsou trochu jiné informace, tak čekám jak to bude..

festival-merchant.jpg
 

DeletedUser4169

Guest
Tím líp, na začátku pidilidí mi chybí primárně ta semena, 2k denně na budovu, to už by stálo za řeč.. :)
 

DeletedUser5188

Guest
Co říkáte na novou událost Woodelvenstock? Zaujala vás? Zúčastníte se? :)

Povídejte, přehánějte, protože jako vždy se těšíme na vaše připomínky a názory! ;)

Ahoj, Woodelvenstock je hezká akce :) Moc se mi líbí hudební doprovod, který doplňuje událost, líbí se mi i děj celé události i její propracovanost. Je vidět, že si tvůrci dali záležet na různých dílčích detailech. Vše je promyšlené do nejmenších podrobností. Takže můžeme nejen získat lístky a následně i odměny, ale např. i rozpohybovat loutky atd. :) A z denních odměn si každý hráč určitě vybere takové, které se mu svým charakterem (tím, co nabízejí) nejvíce hodí. Nelze, než opět obdivovat fantazii tvůrců hry - ceny jsou rozmanité a celá událost má nejen přinést hráčům odměny, ale také je pobavit. Pokud mají dost fantazie a tu zábavu jsou schopni vidět a užít si ji (btw. chcete vidět Elfise? :D Já tedy ano!). Prostě je to správný festival :) Tak se bavme, ať žije Woodelvenstock !! :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru