• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Evoluce fénixe

voyager-1

Velmistr písma
myslím že se pleteš. Bez akce dostanu 14k s akcí 28k. Těch 22% co píšou nahoře je zvýhodnění oproti tomu kdyby jsi ty diamanty kupoval v prvním sloupci. U nákupu za 500 mě taky nezajímá číslo 19% nahoře. Bez akce dostanu 3k, s akcí 6k.

když v prvním sloupci koupíš 10 krát za 125 tak máš za 1250 korum 6300 diamantů Když koupíš jednou ve sloupci za 1299 máš za skoro stejný peníze 8000 místo 6557. To je to zvýhodnění 22%
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
Ano, na mobilu jsou ceny špatné, tam je to nějak divně, ale na PC je to opravdu +100% oproti současné ceně a já mám akce na ty dia prakticky minimálně jednou měsíčně od začátku hry. Proto pro mě nebyl problém si ten měsíc cca počkat, koupit, a pak si cca měsíc počkat na 10% slevy na pozemky a vyšlo to celé celkem "OK". Za 1999 jich máš prostě 28 000, minimálně já i přítelkyně takové nabídky dostáváme, ona někdy i častěji, většinou jí máme ale současně.
 

Angedev

Velmistr písma
@sesty99 : Pokud jsem u tebe ve městě něco nepřehlídla, tak jsem našla pouze Zlatého fénixe a manufaktury na živoucí zboží. Jelikož Zlatý fénix zvyšuje výrobu standardního bonusového zboží, tak je jasné, že pokud jsi koukal na výrobu v manufakturách na živoucí, nemohl jsi vidět žádnou změnu. Ale pokud mi něco uniklo, pak se samozřejmě omlouvám :)
 

sesty99

Znalec fóra
@Angedev Aha díky moc to jsem nevěděl,nikde jsem neviděl že živoucího zboží se to netýká je psáno zboží tak jsem koukal na zboží díky moc za ujasnění :)

//Odstraněna citace. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4336

Guest
sesty99 >> Někde bylo psané v popisu standardní zboží se zvýšenou výrobou.
 

luterina

Veterán
tak v jednom městě jsem si troufla postavit fénixe dva že je podělím o artefakty, trochu víc na vojáky a trochu méně na magickou výrobu no a zákon schválnosti funguje, ještě nejsem u konce, nějaké esence snad ještě na další artefakt mám, ale už 10 získaných! ..no ohnivák mohl být na max, vaúúúúú...:D ..zajímalo by mě, kde budou k mání, až skončí event, další artefakty? :)
 

voyager-1

Velmistr písma
ahoj chvilková spoluhráčko :) Další artefakty k dispozici možná ani nebudou a že už můžeš mít jednoho ptáka na lvl. 10, to jsi šikovná, nevím jestli ten 10. level u ohniváka dám :)
 

luterina

Veterán
no moc tomu nevěřím že se nebudou moci získat další artefakty, čuju že hned jeden bude na konci třetí mapy v DS..., jinak Voy, ne že by se mi po tobě nestýskalo :)
 

voyager-1

Velmistr písma
ano, DS je varianta nad kterou se vedou teorie, možná nakonec půjde i vycraftit ale zatím to nikdo neví.
 

DeletedUser3281

Guest
Ceny v aplikaci nejsou špatné ale kvůli politice google jiné.
Ano, souhlas ale pro koncového zákazníka jsou prostě špatné, protože je na něj přenesena poplatková zátěž a on těžko bude přemýšlet, že dražší to tam je proto, že inno chce prodat virtuální dia za stejnou marži stůj co stůj. A je to prostě dost markantní, že špatné je správné slovo viz 1Kč = 4,8dia vs 1Kč = 7dia (bez akce +100%), to je prostě dražší o 45%. A řekl bych, že i to je důvod proč je na mobilu jiná škála balíčků, aby si toho méně pozorní nevšimli :)
 

DeletedUser4169

Guest
Oproti minulému eventu přibyla další nová restrikce, byť to asi moc lidí neomezí, někdy, asi od 20té odměny už to chce na další cenu ne 20, ale 30 pírek.

 

DeletedUser5474

Guest
Tak dneska jsem si celkem dost zatočil, za 2800 esencí jsem získla 13x30 VB + ještě 2x15, takže celkem 420 VB, to není špatný :)
Ještě mi zbylo 800 esencí na zítra na znovuzrození fenixe, minimálně 2 chci získat a budu spokojený
Úkoly ještě nemám splněný všechny, jsem teď někde na 105, ale po splnění všech si myslím, že ohnivýho fenixe na 9. level dostanu. Když se mi to povede, tak to bude pro mě vydařený event :)
 
napadalo mi to dneska podobně. Roztočil jsem přes 2 litry a padlo 12 třicítek, sedm patnáctek a hlavně 3x mi padlo zpět 200 těch drahoušků. Na devítku se dostanu, na desítku asi už ne, ale uvidíme. S troškou štěstí...
 

iDavis

Legenda
Ak dobre počítam, mal by som byť nakoniec schopný vylepšiť ohnivého až na 10. level. Ak do konca udalosti pretočím ešte zhruba 1600 esencií, vychádza mi, že potrebujem otvárať truhly, ktoré stoja v prepočte max. 25 esencií na 1 pierko. Takých je päť, čo predstavuje dosť veľkú šancu, že si tento cieľ budem môcť splniť.
 

DeletedUser5695

Guest
Evoluce Fénixe byl opravdu zajímavý event, až na ty úkoly navíc, které hendikepují oceláře (pro takovou produkci je třeba celkem dost velké plochy a ocelárny vyžadují více populace i plochy a výsledek stejný), také se mi moc nelíbí zvýšení počtu pírek z 20 na 30, pro rychlejší. Co je ale nejhorší, že crafting je nabitý krmením, takže krom krmení a relikvií se nedá nic získat, doufám, že to nebude natrvalo.
 
Nahoru