• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvarianský karneval

DeletedUser5729

Guest
Podarilo se nekomu nalevelovat vuz na max?Ukoly finish a mam jen 6 artefaktu z 9.Truhly jsem otviral jen ty nejmensi a na obou svetech to same.Zajima me jen princip,ne chytre zvasty ze o budovu nikdo nestoji......
 

Ludi

Veterán
V městě na CZ1 budovu stavím a mám ji na 8 lv., do konce eventu na 9. lv. bude. Přednost jsem dávala laciným truhlám za 18 atd., 161 jen výjimečně. Začínám tam Lesní elfíky, takže budova je pro mě přínosná. Ale ve společenství MyClan hrajeme DS v pohodě, takže budova na 10 lv. bude. Celý event je výhodnější pro hráče, kteří ještě nejsou tak daleko ve hře. Takže pár budov na popkulturu a podobné věci se hodí.
V městě na CZ2, kde mám ukončené Elvenary, nic nového nestavím, tam nic nepotřebuji. Chtěla jsem jen studánky, ale ty nebudou, což je škoda. Rozšíření už tam mám strašně drahé a pár diošů ze studánek by pomohlo. Škoda.
 
Naposledy upraveno:

Slniecko

Znalec fóra
Úkoly mám hotové, rozšírení mám na sklade 6 a vím že ješte určite minimálne 1 získam. Počítam s tím, že pak bude dobrodružství, kde se budou dát získat další dva artefakty, takže verím, že budovu dostanu na max.rozvinutí.
Ja jsem s tímhle eventem spokojená.. :) Točím si truhly tehdy, když se mi líbi nejaká denní odmena, takže cukrátka mám ješte nejaké našetrené... Úkoly byli úplne super, protože se mi konečne neopakoval porád dookola jeden a ten samý úkol,takže jsem jela pekne na pohodičku a rozmanité úkoly za mne mají palec nahoru :)
Sklamáním pro mne v tomhle evente jsou spíš ty denní odmeny, které bych čekala trošičku lepší - když už je omezená sada úkoly, tak to mohlo být víc nabité nejakými peckami, aby človek víc premýšlel, kdy bude točit bedýnky, ale nakonec se dá neco málo vybrat i z denních odmen které máme tedka. Jen jjsou teda smešné denní odmeny 1x8hodinový urychlovač, to je podle mne fakt smešné.. Ale budiž, vím,že tehdy točit nebudu :)))) Jen pro mne ty eventy kdysi znameli víc - dali se pro mne získat velice lákavé budovy, to už tedka bohužel neplatí, ale možná časem se to ješte zlepší.. Trošičku mi chybí odmeny, kdy se dali získat i provázané budovy - bývali to zajímavé sety celkem a v mnoha mestech ješte i tedka nalezneme - Krčmu, nebo Snežné sovy.. Uvidíme časem, kam budou tyhle eventy dál smerovat.
Celkové zhrnutí: s touhle události jsem byla spokojená a jsem ráda,že jsem to zvládla v relatívne krátkem čase splnit a to jsem se nikam ani nehonila :) Za mne palec nahoru. :)))
 

Jirinazel

Znalec fóra
Za mě jednoznačně palec dolů, z jednoho prostého důvodu. Takto propočítaný event s konečnými úkoly a nedostatečným počtem bodů nemohou dokončit hráči, kteří nehrají ve společenstvu. Ti, co jsou spokojení na tuto druhou vedlejší možnost spoléhají. Skutečně se domnívám, že se eventu měli zúčastnit všichni obyvatelé Elvenaru a všichni měli mít možnost rozvinutelné budovy vytáhnout na nejvyšší stupeň, bez placení a dalších podmínek. Nebo se mýlím? Pak se tu zřejmě vytváří nějaký tlak, jehož smyslu nerozumím. Možná mi to někdo vysvětlí. ;)
 

voyager-1

Velmistr písma
Jak souvisí společenství s Eventem? Známej hraje Elvenar bez společenství a je už několik dní hotovej.
 

Silversnake

Mistr slova
Počkám do rána, zda se mi o půlnoci nezmění úkol, protože jinak mi to hlava nebere.... úkol: 12 střetů normálních nebo 60 turnajových.... mám 28/60,,,, to jako vážně čekat až do úterka?
 

Vicky1177

Mistr slova
Ach jo, vážení... :rolleyes: S eventem DS samozřejmě nesouvisí, alespoň ne přímo. A žádný "tlak" se tu nevytváří, takže není nutno hledat něco, co není...

Jaké jsou odměny v DS? Co třeba tyto...

Schránka1253.jpg

Takže v dalším DS je možnost "valentýnského" artefaktu. Toť (úplně) jediná a nepřímá souvislost.

Elementary, dear Watson... ;)
 

Jirinazel

Znalec fóra
voyager
A má valentinský vůz na 10. stupni? A jak to dokázal? Kupoval cukrátka za dia? A proč se všichni radují, že poslední 1-2 artefakty získají v DS?
 

voyager-1

Velmistr písma
to já nevím, mně ten vůz ani nezajímá, já se Tě ptal jak souvisí Event se společenstvím.
Jinak já skončil po pěti dnech s pěti artefakty, a dám ještě dva, možná tři.
Edit: jo ty myslíš nutnost společenství kvůli artefaktům z DS, to by šlo.
 
Naposledy upraveno:

Jirinazel

Znalec fóra
voyager-1
No coment :) ..brou noc.
Edit: já skončila po deseti dnech se dvěma artefakty a dám ještě čtyři, možná pět.
 
Naposledy upraveno:

karhol

Znalec fóra
Zajímala by mně statistika, kolikrát se dnes budou celkem zkoušet otevírat truhly, když je tam 1x8hod. Celou dobu jsem doufal, že to byla chyba, která bude opravena..
 

Ludi

Veterán
@Jirinazel - Já se neraduji, že budovu dokončím až v DS, jen to konstatuji a jsem ráda, že mám město ve skvělém společenství MyClan. S některými hráči hraji v obou světech, protože pár jich mám i ve Sci-fi, a to je důvod k radosti :). Když člověk najde ve hře příjemné lidi, tak to je k nezaplacení.

Jasně, že v mém větším městě na CZ2 ani pro mě Valentýnský vůz není přínosný a nebudu ho stavět. Jenže druhé město na CZ1 tak daleko nemám a tam je každá pomoc dobrá, takže tam mi event pomohl. Prostě je event stavěný spíš pro hráče, kteří ještě nejsou tak daleko ve výzkumu. To je v pořádku. Ale dát studny první den, kdy ještě člověk nemá dost cukrátek a pak nic, je právě pro hráče, kteří jsou již dál, velká škoda.
 

Showstall

Pokročilý žák
Právě jsem dokončil první sérii 85 úkolů. Mám nahráno 3x rozvinutí z prvního dne (studny) a pátého dne (30 VB). Tam jsem jel hlavně na 161 bedny. V současné době mám 15 vlajek do rozvinutí č.4.
Nahrabáno mám 3028 sladkostí a budu čekat do 18. dne na další (30VB), takže při denním úkole získám dalších 175 sladkostí (5x35ks).
Tedy 3203 k tomu každý den cca 10 bude něco kolem 3250.
I tak si nejsem jist, jestli se na 10 rozvinutí dostanu.
Průměr by měl být 27,47 na jednu vlajku a na plné rozvinutí potřebuji 255 vlajek. Na osm rozvinutí 175 vlajek a doufat v DS na další dvě.

Pokud dobře počítám, tak na plné bych potřeboval (cca 7000) a na osm (cca 4313). Na 8 mi chybí 1063, což za předpokladu, že při 161 truhle mi to dá 2x500 by se dalo. V akademii mám 40% na dalších 150, ale do toho se mi nechce, když tam je jinak 8x8h a nebo 35VB.

Jde tedy o to, jak to zvolit, zda jet truhly s vysokým náběhem, nebo to smrkat po 18,25,27 ...

A teď, babo raď :cool:
 

Cyzarine

Učedník
Co je DS?
Někdo vepředu psal, že si první den vytočil spoustu studánek, tedy denní odměnu je možné vytočit opakovaně? Já u té odměny vidím 1x, tak když mi odměna padne, syslím cukrátka na příští zajímavou odměnu.
 

luterina

Veterán
dvě, přibližně stejně velká města, jedno na A a jedno na W, obě hotovo úkol č. 64 + denní, obě točení truhel ve stejný den eventu:

A:
denní odměny:
Studna přání 2 x
Dračí vůz 4x
Vůz lesních elfů 5x

akt. stav: Bonbónů 330 (+3vlajky = další Strom)
Artefakt Strom 5 x

W:
denní odměny:
Studna přání 2 x
Dračí vůz 1 x
Vůz lesních elfů 2 x

akt. stav: Bonbónů 255 (+33 vlajek = další Strom)
Artefakt Strom 5 x

- v obou městech jsem točila i na 4 x 8h urychlovač a na 10 x magická výroba, co si vzpomínám tak urychlovače moc nepadaly, tak 1 - 2 x, 10 x magická výroba 2 - 3 x - v každém městě

Vidno tak město na A má zatím větší štěsti na točení z truhel než město na W.
 
Naposledy upraveno:

Showstall

Pokročilý žák
@Cyzarine
1. DS - dobrodružství společenství, jde chvíli po eventu a jsou v něm většinou další dvě rozvinutí posledního eventu
2. denních odměn může být "nekonečně" pokud na to mám v tomto případě cukrátka

@luterina jsem na W, tak jsem zvědavý, jak to dopadne. Budu to pak psát a uvidíme. Studna mi padla jen jedna, na první den to bylo moc brzo.
 

Slniecko

Znalec fóra
Co je DS?
Někdo vepředu psal, že si první den vytočil spoustu studánek, tedy denní odměnu je možné vytočit opakovaně? Já u té odměny vidím 1x, tak když mi odměna padne, syslím cukrátka na příští zajímavou odměnu.
DS je dobrodružství společenství a v predchozích eventech bývala Studna prání jako denní odmena dvakrát a to hned první den a pak ješte tak v pulce eventu. Nekteré denní odmeny se mužou objevit víckrát. iDavis to má všechno napsané v Spoileru eventu. Tedka budou dvakrát 1x8hod. urychlovač - ten je dneska a bude ješte jednou a pak se opakujou denní odmeny jako 1x30prastará vedomost, 20% porátlový bonus, 4x8hodinový urychlovač - tyhle odmeeny se vykytnou dvakrát jako denní odmena :)
 
Nahoru