• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvarianský karneval

DeletedUser4336

Guest
Studny mi nechybí, ale ty 1x8h urychlovače jsem nějak nepochopil, to působí jako když už vážně docházejí nápady. Kdyby to byl aspoň třeba 1x40h, tak to pochopím. Co se týče průběhu, má to světlé i stinné stránky. Lepší je, že se vrátil klasický systém truhel (perníčkománie byla dle mě strašný propadák), na druhou stranu některé úkoly stále podle mě nedotažené. Pokud někdo nemá prozkoumané provincie, tak opět bez alternativy čeká tři dny na turnaj, věž viditelně není zahrnuta. Denní a dvojdenní výroby opět následují po jiné výrobě, takže se nedá obejít bez přistavování jedničkových manufaktur nebo dílen, ale to beru že je možný záměr. A nevím zda se mi to jen zdálo, ale přišlo mi, že se tu navíc i někdo zmiňoval jak je těžké se běžnými prostředky dostat na vrchol vylepšení hlavní odměny, což je ale možná také záměr, že zbylé odměny budou k dipozici pro hráče hrající bružství společenství nebo výzvy.
 

Deleted User - 488716

Guest
Pokud někdo chtěl urychlovače a nevěděl, že bude lepší nabídka, klidně točit mohl. Vůbec bych se nedivil.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Ludi
Chybná interpretace - jedno slovo jsi přidala a změnilo to smysl. Já chtěla říct, že Ti co hrají ve společenství spoléhají na to, že budou mít možnost budovu rozvinout dodatečně, takže jim nedostatečný počet cukrátek ani nepřijde jako něco nepatřičného, a to v pořádku není. Nejde o to, kdo se komu líbí, nebo kdo jak hraje. Já třeba nestojím o studny, ale souhlasím s tebou, že to spoustu lidí zbytečně zklamalo, stejně jako 1x8h. zesilovač. Ani to srdíčko na šlehačce pro mě není tak důležité, jen to, že se ve hře něco změnilo k horšímu.
 
Naposledy upraveno:

kasimir

Učedník
věž viditelně není zahrnuta
Jsou ovšem úkoly, které se dají přes věž plnit - a dokonce díky ní úspěšně. Takové 3x spojovací činidlo, nebo 400 úlomků kouzel.
Fakt je, že mně tahle verze úkolů vyhovuje - o mnoho víc, než "vyrob 7x 24 hodinovou základní posílenou výrobu v manufaktuře ne starší než 2 úrovně od aktuální".
 

DeletedUser4336

Guest
Elfnostradamus >> A ono div se jak často ten 1VB padá, teda mě aspoň určitě ;-).

kasimir >> To ano, bylo myšleno na zapeklité relikvie. Úlomky nestojí za řeč, ty se dají rozkládat do nekonečna.
 

Showstall

Pokročilý žák
od posledně jsem měl 3028 (16.02. v 10:00) :) Do rána jsem nasbíral 3054 (26 okolo města, dost neuvěřitelné)
chtěl jsem vydržet do 18.dne, ale elfí vůz byl lákavka (pop-popular) na docela malém prostoru.
Takže jsem dal 54 (10% mince) a 161 (elfí vůz - denní odměna), super :)
(2839) + 35 denní úkol (2874) a dalších (15) okolo města (2889)
Posunul jsem tedy jen 8 vlajek, takže do rozvinutí na 10 (247), na 8 (167)
pořád mi to vychází 11,69 bod na truhlu a průměr je 27.

Má už někdo 10 rozvinutí? Nějak mi to pořád nevychází ani na těch osm, pokud nepadnou alespoň 2x cukrátka za 500.

Zítra se pokusím i o bublinové plavidlo, ale max na pět otočení, pořád je moje priorita VB.
 

Lovec Krys

Legenda
Největší sranda na bublinovém plavidle je, že pro město na konci konstruktů je výhodnější postavit Aqadukty než bublinátka. (45,5 vs 46,29 many na pole za hodinu). Jediná nevýhoda Aqaduktu je, že jeho postavení stojí semínka (ale jako úvod do další kapitoly, kde půlka budov stojí semínka je to dobré).
Takže gratuluji vývojářům, že do eventu dali kult/mana hybrid, který je horší než standardní kult/nama hybrid dostupný z výzkumu.
 

karhol

Znalec fóra
Jenže akvadukt je obr, takže bublina se dá lépe umístit do města a má zajímavý design a jednu jsem postavil. Nechci tady bublinu vyzdvihovat a je pravda že akvadukt a určitě i jiné budovy mají lepší parametry, ale bublinu mám, protože se mi líbí.
 

Angedev

Velmistr písma
@showstall : Zatím jsem ještě netočila, takže nemám představu, kolik rozvinutí se mi povede získat. Ale podstatná informace pro tvé výpočty je, že na 10. úroveň jich potřebuješ jenom 9 (případně 7, pokud počítáš se 2 z DS) takže ti stačí o celé 2 šňůry méně :)

PS: To je jméno teda :eek::D
 

Lovec Krys

Legenda
@karhol V konstruktech máš všechny budovy velké.
Ona ta bublina zase není o tolik horší, ale jde spíše o to, že už jsme se dostali do stavu, že některé denní budovy jsou stejné či horší než ty z výzkumu.
Takže pokud hráč nechce z eventu něco, co nelze ze standardních budov získat, dostáváme se do stavu, kdy si hráč může říci:
Proč bych se obtěžoval s eventem, když to samé nebo lepší mám z výzkumu?
 

Showstall

Pokročilý žák
@Angedev ty jo, to mě nedošlo, musím přepočítat.

Jméno? Tak to bych se tak chtěl jmenovat :-D Je to nick z recese a mám ho jíž přes 20 let, takže už ke mě vlastně patří.
 

DeletedUser5695

Guest
Taky jsem usilovala o bublinu pro neobvyklý zjev, a stejně tak dračí vůz, čtoucí draci v podobě krysích mláďat..., a k opakujícím se budovám, služebně mladší hráči je nemají, třeba se zařazují dle průzkumu obliby :)
 

Ludi

Veterán
Tak jsem včera v městě na CZ2 vytočila všechny cukrátka a získala jsem 8 artefaktů a 9. bude brzo. Zajímavé. V městě na CZ1, kde Valentiský vůz chci, ho mám na 9 lv. a na CZ2, kde ho nechci, ho bych ho měla hned na 10.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru