• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvarianský karneval

Jirinazel

Znalec fóra
Radvanus
Móóóc děkuju. Se šarmantním princem snad vyčerpali všechny blbosti, tak snad se můžeme těšit :).
 

aikomi

Mistr slova
Protočila jsem kolem 3000 bonbonu. dalo mi to tak 3x urychlovače, paradoxem je,že to nechtělo padat z těch větších truhel. Teď si pojedu hezky v klidu a co nastřádám to použiji na časovače, nebo na portálový bonus, pokud tam bude... Ani nijak neusiluji o hlavní cenu. Sice se mi všechny budovy líbí, to se týká jen tech budov co potřebují artefakty. Ale škoda to stavět, když se to pak nedá schovat. Jinak skvělé nápady na budovy. Ale chtělo by to změnit hodnoty, aby si to hráči rádi postavili a ne,že to bude v inventáři..... Jinak jsem si před pár dny vytočila 1x dračí vůz, ale jen proto, že se mi líbíl....;)
 

voyager-1

Velmistr písma
Tak to j překvapení, že studně podruhý není ale není psáno, že tady to nemůže být jinak. 7. mi jich padlo první den, stejně nemám moc za co točit.
 

DeletedUser3346

Guest
@Ludi a co se spoustě hráčům nebude líbit? nikde není psané že má někdo denní odměnu zaručenou a je to nastavené více méně na náhodě. Každý má zaručenou jen hlavní odměnu a zaručenou odměnu z truhel jiného typu. Taky v tom hraje i to že studna přání je i dosažitelná jako pod hlavní odměna takže jí má každý touto cestou zaručenou víc než ve formě denní odměny.

To je jak kdyby byla forma náhody odměn u turnajů a nějaké odměny z 10 truhly by byla třeba jen jedna v první nebo třetí, čtvrté truhle. Ale taky nezaručená a náhodná.

A taky je fakt že je třeba si uvědomit že je těch akcí už moc. Takže to máme turnaje, DS, věž, řemeslo výroba, události a eventy. A proč a protože je toho tak hodně a hrajeme to ve většině tak usilovně, tak právě kvůli tomu je logické že se hodnoty odměn musí regulovat na nižší úroveň. Takže každý z nás co nadáváme na atraktivitu odměn si může říct sám pro sebe děkuji skvělá práce ...

Když by to úsilí kleslo na půl roku o 50% vylepší se i hodnoty atraktivity odměn. Tohle není hra jen o tom co si přejí hráči tak to dostanou jak od Santy ale i s větší části o penězích.
 

aikomi

Mistr slova
Stejně mne přijde, že čím dražší truhlicky, tím mám menší moznost získat hlavní denní odměnu. Nebo prostě nemám štěstí. Berte tento event jako relaxaci, brzy přijde další a treba nás překvapí jinymi a lepšími odměnami. I když nezískáme, co chceme, tak nějaké body, nebo urychlovače, či nástroje se vždycky hodí.
 
taky mám tentokrát větší smůlu... uvidíme, jestli se to potvrdí i při druhém točení. Ale za 1000 bonbošů padly jen 3 denní odměny a všechny byly z malých truhel...
 

DeletedUser6138

Guest
Já dnes ukolovou řadu dokončil.Zůstalo my cca 1500 cukrble na protoceni a získal jsem 6artefaktu.Budovu nepostavim,není pro mne produktivní.Povedený,po dlouhé době i easy,úkoly lehký.Chtělo by to vyměnit v točení výhry.Vymyslet jiný budovy ne co už byli.Dochází nápady nebo proč nejsou eventy jak kdysi když SME se na ne těšili?
 

aikomi

Mistr slova
Určitě je to hodně o štěstí, jeden spoluhráč získal 1500 bonbonu z truhel 2x za 500 a 5x za 100, což je luxusní. Mohu jen zkrátka závidět....:D
 

Jirinazel

Znalec fóra
Hlavní úkolová řada slavně dokončena. Zdála se mi tentokrát dost obtížná. Mám hromadu cukrátek (na valentinský vůz rozhodně nevystačí), zatím tři vozy, dvě studny a jeden artefakt. Teď musím nakoupit 36 VB na průzkumníka, aby ty event. vyhrané budovy stály za námahu a pak se teprve začnu bavit. No, a pak bych si přála dlouhý a klidný odpočinek ve městě kde chcípl pes a žádná jiná událost nehrozí. :). Víme už, co bude poslední den?
 

Lovec Krys

Legenda
A špatná pop / kultura - dává pop/kult přibližně v poměru 2:1 ve prospěch kultury - ale to hráčům v nízkých kapitolách nemusí vadit, pro pokročilé hráče je to odpad (většinu pokročilých hráčů zajímá na pop/kult jen ona pop, kultury mají těžký přebytek).
 

DeletedUser4291

Guest
Tolik VB z 86 a 161 truhly, jsem nedostal ani za posledních deset turnajů, tak jako v tomto eventu... :D Ale tentokrát mohu napsat že event byl skvělý, Všechny úkoly v poho... splnitelné, odměny v truhlách s denní nabídkou vyrovnané, po dlouhé době skvělá záživná hra. Dík :)
 

iDavis

Legenda
Takže studne druhýkrát nebudú.. mierne sklamanie, ale neostáva nič iné, než sa zamerať na druhú (pre mňa) najcennejšiu dennú odmenu - zesilovače. Balansu medzi 1x 8hodinový a 4x 8hodinový avšak nerozumiem (keďže sa táto dvojica objavila dvakrát, zrejme to bude intended, čomu nerozumiem už vôbec).
 

voyager-1

Velmistr písma
Problém spíš bývá mezi klávesnicí a židlí. Co tak si ty fontány připravit dopředu? Ale radši místo toho nevycházej z údivu.

Edit: koukám, že příspěvek na který jsem reagoval, zmizel, tak to berte jako bezpředmětný.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru