• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvarianský karneval

Jirinazel

Znalec fóra
Radvanus
Aha, ale já myslela, že eventy jsou pro všechny, tedy i pro ty, co nemají společenství. Tak to asi nepůjde, to by byla diskriminace. Zbývá nám tedy ta druhá možnost. Peníze mají všichni, tedy alespoň teoreticky. :) Je ale dost možné, že předbíháme událostem, už vícekrát se zdálo, že event nepůjde dohrát a nakonec to šlo, i když těsně. Oni to mají dost dobře propočítané.
 

Radvanus

Znalec fóra
Zatím byla po každém eventu, ve kterém byla rozvinutelná budova, možnost získat artefakty v následujícím DS.
 

DeletedUser7076

Guest
No a co když se tímhle eventem nastaví trend pro následující a pak jednou přijde budova, která bude opravdu stát zato?
To budeme z eventů brát jen studánky. abysme pak měli dost dia na potřebné artefakty?
 

Jirinazel

Znalec fóra
Mohl by to být důvod, proč ty studánky sypou tak málo :diamond:? Teď, když počítám, tak mi to vážně nevychází o nějakých 3K sladkostí. To je znepokojivé.
 
to nevím, mě by spíš zajímalo, proč mi nepadly ještě ani jednou z truhly sladkosti zpět, když statisticky jsem měl mít už zpátky minimálně 200... na druhou stranu, "padesátková" truhla mi alespoň moc nehází mince a sype alespoň VB10. Na třetí stranu, hlavní odměna mi z ní taky ještě nepadla. Je to celé nějak na chuja… už tak mě ten event moc neoslovil a s tím padáním mě to znechucuje
 

Jirinazel

Znalec fóra
Z truhly jsem dostala zpátky jednou 100 sladkostí, ale zatím jsem moc nehrála a mám dva vozy, myslím, že byl jeden z padesátkové a ten druhý určitě z osmdesátkové, s těmi mám nejlepší zkušenost. Stejně - jestli jsem počítala alespoň trochu dobře a je to opravdu tak velký rozdíl, tak to sladkostmi z truhly nedoženeme. Z nebe jich taky moc nepadá.
 

redking123

Pokročilý žák
@Emhyr var Emreis II : na bete dlouho nic a pak 2x za sebou 500 a pak zas nic. Na druhem svete doted nic. No znas to, statisticka pravdepodobnost a naprogramovana pravdepodnost spolu nemusi moc souviset. :DTaky dokazu pouzit funkci random tak, ze to bude davat stale stejna cisla :cool:

@Alatriste : to ale predpoklada, ze nejaky studanky budou. A v tomhle eventu uz byly. Hned na zacatku, aby si jich nekdo nemohl nahrabat tak moc.
Priste by event mohl zacit pozdeji a ty studanky zase prvni den. Pak uz jen eventy, kde nebudou vubec. A mohly by byt ve vezi spolu s ostatnimi kouzelkami.
(mimochem ziskal jsem dzina a jako zdroj seminek dobry, ale on nic jineho nedava a ja ty seminka fakt nepotrebuju)

Ted je na bete takovy nejaky balon, v kapitole 14 dava 9400 kultury, jenze nejake horici vejce, co mam, dava 9600. Takze je otazka jestli to vejce povysit a mit vic nebo nahradit a usetrit rekonstrukci. Kazdopadne je to daleko, jeste nad tim muzu 14 dni mudrovat ;-) ;)
 

M4r13nk4

Pokročilý žák
Řekla bych, že lidé, kteří hrají už delší dobu, budou mít nepříjemný pocit deja vu - prostě proto, že po předchozím zmršeném eventu (kdy se nám Inno pokusilo prodat dárečky ve formě ruské rulety), jsme se herně vrátili hluboko před Mořské panny. Dokonce tak hluboko, že to začíná být nebetyčná nuda i pro zaryté hráče.
Nekonečné úkoly, ať už s opakováním nebo náhodným generováním, které končily ve stylu "prozkoumej provincii", byly ještě snesitelné, neboť nechaly hráče kontrolovat, kdy a jak skončí. A že jsme získali víc odměn? Ani do hokny nechodí člověk zadarmo. Minulý event nás za aktivitu potrestal sníženým přidělem před koncem.
Shrnuto a podtrženo, kvalitní propojené budovy, které by mne jako jediné eventuálně motivovaly, nejsou.
Když už máme ten Karneval, mohli jste vrátit i původní karnevalovou sadu.
Díky za snahu, ale je to NUDA:(
 

DeletedUser5729

Guest
Pratele z Bety,budou jeste studny?V dennich odmenach psane nejsou.....
 

redking123

Pokročilý žák
Podle me studny uz byly (1. den), a uz na to maji jen 2 dny, takze je to vysoce nepravdepodobne.
Diamanty si mas kupovat, ne je generovat ;)
 

Jirinazel

Znalec fóra
redking123
Dračí balón se mi vždycky líbil, tak doufám, že tam do konce bude. Z džina jsem trochu v rozpacích. První, kterého jsem vyhrála mi dal asi 5x tolik :diamond: co studánky, byla jsem z něj nadšená. Vlastně jsem šplhala do věže jen kvůli němu. Mám druhého a je mi na nic, dává samé 5% zásoby. A konečně jsem přišla na to, co mi nejvíc vadí. Jsem na konci orků a přecházím do lesních elfů - oproti předchozím kapitolám je tam dost velký rozdíl ve výdajích i zisku, Budovy o které hrajeme mají hodnoty jakžtakž přínosné pouze pro danou kapitolu, takže se vyplatí na jejím začátku. Pokud jsi nedejbože na konci, budou zastaralé už za týden. Tři-čtyři týdny je dost dlouhá doba. Na konci eventu budu v devitce. Kdyby se hrálo o sadu, měla bych hlavní budovu z devítky. Takhle jsem nafasovala valentinský vůz v osmičce a v devítce si ho můžu rozvinout na hodnoty z předchozí kapitoly. No, to mě tedy moc nemotivuje. :(
 

DeletedUser5729

Guest
Za ty 2 roky uz nakup dia nescetnekrat probehl ;) Jen se me ptali kolegove ze spolku a samotneho me to zajima.....
 

Deleted User - 584607

Guest
mně padly dvě truhly první den a třetí předevčírem když jsem skončil šňůru vlaječek tak z té bedny.
 

DeletedUser6766

Guest
Dokončil jsem řadu úkolů a další úkol jsem nedostal. Je to definitivní stav až do konce eventu, nebo se úkolová řada obnoví??? Dík za info
 

DeletedUser3346

Guest
Tahle událost je prostě báječná :) nejedná se jen o tradiční Elvenarský karneval ale o Elvariánský. A rozdíl je i v tom že je lepší hlavní cena, která nadchne s jistotou všechny hráče z celého světa a budou se jim hodit. A tá bohatá nabídka denních odměn která sice není tak líbivá jako hlavní cena ale aspoň je má každý hráč jistou šanci je získat. Snadnost úkolů a malé náklady k otevření těch nejlepších truhel určitě budou velice bavit každého hráče, který si bude stěžovat akorát na to že těch úkolů nebylo víc. Drtivá většina hráčů si pak nemá co závidět, protože všichni mají odměny které plní jejich přání a spokojenost s očekáváním které ocení každý Elvarian ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru