• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvarianský karneval

Deleted User - 584607

Guest
aha díky, toto je úkol za sladkosti. My jsme ve spolku měnili tak před hodinkou, ale ten úkol mi naskočil až teď. Já myslel, že je ten trh celosvětový, škoda.
 

DeletedUser5987

Guest
@ptacek00
Hlavní budova nic moc. Ale staré dobré truhličky mi vyhovují mnohem více, než ta pofiderní ruleta, nebo co to bylo za paskvil. Včera jsem si nafarmil 7 studánek, teď si mastím úkol 61, jelikož tahám vysokobodové bedny, šance na to, že bych udělal 9 artefaktů, je minimální, což mně netrápí, ale jinak event na pohodičku, jen škoda omezení počtu úkolů, těch 85 je málo.
 

Deleted User - 584607

Guest
Padl mi trolí vůz, moc ho nepotřebuju, ale místo na něj zatím mám. Mám ho postavit? A půjde pak odstranit, když to místo budu potřebovat?
 

Deleted User - 500563

Guest
Thuria, ve věži se dá získat kouzlo teleportace budovy. Pokud postavíš trollí vůz, a pak nebudeš mít volné místo, tak tímto kouzlem si ho můžeš schovat do inventáře( shromaždiště ), a pak časem si ho můžeš znovu postavit. Nebo pokud nemáš potřebu si ho postavit, tak nemusíš, Je to jen na tobě, jak uznáš za vhodné. ;)
 

Deleted User - 584607

Guest
Děkuji, podle popisu se do Věže věčnosti dostanu až na začátku III. věku. Zatím jsem na konci I. věku. Ten Trolí vůz mě až tak nezaujal, tak se ptám, jestli třeba není nějaká možnost ho prodat, nebo když ho postavím tak třeba i zničit aby udělal místo.
 

Deleted User - 584607

Guest
Aha, děkuji. Akademii taky zatím nemám vyzkoumanou a stejně ji budu stavět až později. Nechám tedy Trolí vůz ve skladišti.
Dosáhl jsem kulturní bonus 170% a sousedskou výpomoc mám za 300. A hned jsem dostal úkol snížit kulturní bonus na 150% a já nemůžu najít nikde možnost bourání budov.

PS: už jsem to našel, jsem slepý, je to tlačítko hned vedle přesunout. Prodat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Jirinazel

Znalec fóra
Kulturní úroveň můžeš snížit taky tím, že přistavíš dům nebo vylepšíš dílnu. Není třeba honem něco bourat. A ten vůz taky nevyhazuj hned, nevím, jestli ti hrozí úkol získej úlomky, ale pak by se ti mohl hodit. Ve skladu ti zatím chleba nejí. :) Na spodní liště je tlačítko prodat, tím se bourají budovy.
 

Deleted User - 584607

Guest
Ano, děkuji. Vůz nechám ve skladišti, přistavil jsem dva obytné domy a vylepšuju je.Zatím mám porád 170% i když jsem jednu kulturní budovu prodal.
 

Angedev

Velmistr písma
A také doporučuji, pokud tě nějaká budova nebo jiná odměna nezaujme, tak ten den neotvírat truhličky. Později se může stát, že přijde budova, kterou budeš chtít, ale nebudeš mít sladkosti na otevírání, a budovu pak třeba nezískáš...
 

Saux

Znalec fóra
Taky hraju druhým rokem a jednou už jsem ten úkol taky dostal... ale už si nevzpomínám, jestli to byl úkol ve hře, nebo v nějakém eventu :) Ale spíš si myslím, že ve hře...
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 584607

Guest
Ano, je to úkol ze hry. Porád mám 170%, tak snad jestli zvednu level u všech obytných budov tak to klesne. Valentýnský vůz a dvě studny přidávají kultury docela dost, a ty kvůli úkolu rozhodně rušit nebudu.
 

Lovec Krys

Legenda
@Thuria Pokud nepotřebuješ nutně odměny z toho úkolu, tak jej můžeš ignorovat. Pokud se dá odmítnout, tak jej prostě odmítni. Takovou úroveň kulturního bonusu stejně není snadné udržet.

Ten úkol vyskakuje v nízkých kapitolách (nevím, zda jen v první nebo i v pozdější), a jeho zadáním je mít 150% kulturní bonus (hráč, co má méně je vyzván k jeho zvýšení a hráč, co má více, je vyzván ke snížení).
Já když měl naposledy město v tak nízké kapitole, tak jsem to samozřejmě ignoroval - žádný šašek mi nebude diktovat, kolik mám mít kulturní bonus - a stejně jsem zvyklý mít města připravené na kulturní bonus 0, člověk pak má místo na užitečnější budovy než kulturky (ale to je věc názoru, spousta lidí to hraje různými způsoby).
 

DeletedUser3079

Guest
Zdravím Všechny a přeji krásný den i pěkný Karneval =)
Děkuji všem za informace o eventu, i za soutěž samotnou. je vás mnoho kterým chci poděkovat tak to dávám takto do jedné zprávy. =)

Kdo chcete podrobný CZ SK Event tady přímo od nás z naší země, tak můžete přejít na naše stránky, kde je už vše hotové + i seznam úkolů zkopírovatelný snadno do zpráv pro vaše společenství nebo přátel. Prosím =)

Seznam úkolů KARNEVAL 2020 --> https://www.elvenarczsk.cz/eventy/
logo 2 (1).png
 

nataly111

Velmistr písma
Za mě je tato událost velké zklamání. Nekonečné úkoly jsou pryč, což je hodně velká škoda. No co nadělám. :confused:
Já dávám velký palec dolu, nic dobrého na tom nevidím.
 

Ludi

Veterán
Mě náhodné úkoly nechybí, takhle mi to vyhovuje víc, protože dělat pořád tři nebo čtyři úkoly dokola je otrava. Ale 85 úkolů je málo. Doufám že ještě pár přidají, jako tomu bývalo kdysi ;).
Snad nějaká studánka ještě padne, první den to bylo hodně slabé, event ke mě není zrovna štědrý.
Určitě je event lepší pro začínající hráče, těm pomůže.
 

Deleted User - 584607

Guest
JJ. pro mně je to výborný event, začal jsem hrát právě včas :) Mám Valentýnský vůz a dvě studny, takže mám pokrytou kulturu bohatě. Ty studny jsou na 99 dní, ale ten vůz už snad zůstane napořád.
Dnešní vůz orků mně ještě nepadl, zdá se mi dost dobrý na obyvatelstvo. Jenom nevím, jestli dává i mince, pokud ne tak už tak dobrý není.
 
na začátku se postupuje rychle. Za 99 dní už budou studny hodně zastaralé a budeš se těšit, až je vykopeš. Pokud se jich dobrovolně nezbavíš i dřív
 
Nahoru