• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvarianský karneval

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Změní se pouze denní odměna. Vlaječky, které si doposud nasbírala ti zůstanou. Ty sbíráš, abys mohla získat hlavní odměny.
 

Showstall

Pokročilý žák
Tak, za dnešek jen jedna studna. Škoda, že byly hned první den. Teď čekat až na VB a portálovky.
 

karhol

Znalec fóra
Tak já 5 studánek za protočení cukrovinek z prvních 28 úkolů..
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser6332

Guest
Zdravím vás chtěla bych vás poprosit o radu teď mi padl úkol akorát je v angličtině a já anglicky neumím jak ho mám přeložit nebo přeskočit děkuju moc za odpověď
 

Jirinazel

Znalec fóra
Thuria
Průzkum provincie znamená že na ní klikneš a necháš uběhnout čas, než se ti otevře. Teď je to snadné, v tvém případě to asi netrvá dlouho. To ostatní co
popisuješ je už jiný úkol, totiž vyřeš X střetů, takže se zbytečně vyčerpáváš navíc.

Cyzarine
Nic ti nezmizí, jdi klidně spát :)

kasiopea
Jsou dvě možnosti:
a) použít google slovník, nedáš to přesně, ale většinou se dovtípíš.
b) napsat tu anglickou větu rovnou sem jako dotaz, on ti to nejspíš někdo přeloží.
Přeskočit se nic nedá.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser6390

Guest
Kasiopea , jedná se o tohle ?
 

Přílohy

  • překlad.jpg
    překlad.jpg
    45,5 KB · Zobrazení: 96

Deleted User - 584607

Guest
Děkuji za upřesnění, ty první průzkumy trvaly jen pár vteřin, šlo to rychle. Ty úkoly na vyřešení střetů dělám, ale udělal jsem i navíc, bo z toho padají vědomostní body, za každý střet jeden.
 

Deleted User - 584607

Guest
Dobře, když to ale tak láká ...:) Já ty eventové úkoly dělám co to dá, tu dnešní větev už mám hotovou, byl tam jenom jeden úkol. A v té druhé linii na bombóny mám vyrobit 3x košík jídla, to je na 9 hodin pro 3 dílny.
Ta dnešní odměna - půlčíkovský kočár mi ještě nepadla, ale nevím jestli ji mám vůbec do města dávat. Mám už postavený valentýnský vůz a dvě studny.
 

DeletedUser7138

Guest
Dobře, když to ale tak láká ...:) Já ty eventové úkoly dělám co to dá, tu dnešní větev už mám hotovou, byl tam jenom jeden úkol. A v té druhé linii na bombóny mám vyrobit 3x košík jídla, to je na 9 hodin pro 3 dílny.
Ta dnešní odměna - půlčíkovský kočár mi ještě nepadla, ale nevím jestli ji mám vůbec do města dávat. Mám už postavený valentýnský vůz a dvě studny.
Studny určitě ve městečku měj. Padají z nich i diamanty. I valentynsky vůz. Za artefakty ho pak rozvíjej. Jinak podobných událostí a dalších soutěží atd. v teto hře jeste zazijes :). Elvenar je jedna z nejlepších, nejzajímavějších a nejpropracovanějších strategicko budovatelských her, co hraji nebo jsem hrála. Věř, ze si uzijes :);)
 

Deleted User - 584607

Guest
Padla mi z truhly zlatá propast, ale nic jsem nenašel. Ani mi nic nepřibylo. Co to vlastně je ta zlatá propast?
 

Slniecko

Znalec fóra
To ti padla Runa do Zlaté propasti, Zlatá propast je Prastarý div, prastaré divy odemkneš ve III. kapitole a mezi prvními divmy budeš mít práve Zlatou propast, tyhle runy potrebuješ na to, aby jsi ji vubec mohl postavit do svého mesta :)
 

Deleted User - 584607

Guest
Aha, díky. Stejně jsem ji nikde nenašel. Asi mám ještě moc nízký level a není kde ji uložit. Škoda.
 

Deleted User - 584607

Guest
Aha, perfektní. Díky. Potřeboval bych na trhu 5 malých nabídek základních surovin, na ty velké nemám, já nakupuju po 5-10 kusech.
 

Slniecko

Znalec fóra
Trh záleží od toho jaké máš sousedé, nejde menit se všemi hráči.. Je to o tom, jakou máš polohu na mape.. Nejlepší máš na to být v nejakém dobrém spolku, kde ti vetší hráči ze začátku pomužou pomenit suroviny ve výhodnejším pomeru pro tebe.. :)
 
Nahoru