• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvarianský karneval

DeletedUser4169

Guest
Tak snad se s novou úkolovou sérií neupravila i série odměn.. a nejede se nanovo. Uvidím jak to začne na live serverech. Urychlovače jsou právě pro hráče na konci asi nejhodnotnější, dají se přetavit na nejvíc VB.
 

voyager-1

Velmistr písma
tak craftit urychlovače, to by mi jich bylo líto a díky věži nějakej crafting není už tak třeba, leda do nějakýho úkolu a na to mám hafo jiných věcí.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Předně díky iDavisovi za info. Při letmém pohledu na truhly zdá se mi, že to s cenami útěchy přehnali. Dostat třeba za 41 sladkostí 1 VB, no to bych se asi picla.
Jak už tu někdo psal posledně, tyhle směšné výhry by tam vůbec neměly být. Jinak mám radost z truhliček, takže se těším,
 
Naposledy upraveno:

Prealiena

Velmistr písma
Doufám, že to tu již nezmiňovali, abych se neptala zbytečně.
Ale platí pořád kouzelné dílny za dvě?
 

Miroslav12

Učedník
Doufám že ten systém úkolů a odměn, nebude nastaven tak jako při chaloupce. Já zpočátku jel na plný pecky a ke konci jsem přicházel o krásné budovy, na které jsem neměl dostatek mašlí, protože se v podobě odměny za splněný úkol, který většinou trval celý den, snížil počet mašlí z 50 na 20. Takže pokud to bude stejný způsob, tak to raději hrát nebudu a budu se plně věnovat výzkumu města. O všechny ty krásné budovy co se objevily jako denní odměna jsem neměl možnost hrát a stojí to spoustu času, zboží, různých kouzel a i diamantů co člověk jednou za čas vyhraje a přesto jsem mohl jen čumět a čekat. Tak uvidíme .

// Příspěvek přesunut z jiného tématu. Jumala
 

Jirinazel

Znalec fóra
Miroslav12,
Na první stránce této diskuse, čtvrtá položka, iDavis - Přehled karnevalové události:
Najdeš tam rozpis denních odměn zatím až do 14. dne, časem doplní další. Můžeš se na ně podívat, která se Ti líbí a co bude vynášet. Rozmysli si to, sbírej sladkosti a trpělivě čekej na tu svojí. Rozhodně je lepší mít pár sladkostí navíc a vyházet je poslední den na nějakou volovinu, než nemít a nakonec brečet, že Ti něco uteklo. :)
 

Miroslav12

Učedník
Jirinazel Jaký brečet??? Nevím jestli můj příspěvek na vás působí jako že tu brečím, tak tedy prosím . Další člověk mi dává najevo že nemá smysl sem cokoliv psát.

// Odstraněna citace. Jumala
 

aikomi

Mistr slova
Takhle to neber, to určitě nebylo myšleno ve špatném. Jen měla namysli, aby jsi se podíval jaké odměny máš očekávat v eventu a aby jsi si pořádně rozmyslel,které by jsi chtěl, aby jsi pak nelitoval a vše neinvestoval do nějaké budovy hned ze začátku, která nemusí být tak dobrá jako ta nadcházející....;)
 

Jirinazel

Znalec fóra
Proboha! Co jsem to zase vyvedla! :oops: Díky Aikomi, přesně tak jsem to myslela. Já taky "brečela", když mi tam na poslední den hodili kluziště a já neměla ani vločku. Dodnes si na to vzpomenu, když ho u někoho vidím na ploše. Od té doby mívám nějaké body do konce hry, pokud nevím, co bude následovat. Než jsem objevila stránku iDavis, to byla věčnost. Chtěla jsem jen poradit a příspěvky pana Miroslava čtu docela ráda, tak teď nevím, v čem je problém. :confused:
 

Miroslav12

Učedník
Takhle to neber, to určitě nebylo myšleno ve špatném. Jen měl namysli, aby jsi se podíval jaké odměny máš očekávat v eventu a aby jsi si pořádně rozmyslel,které by jsi chtěl, aby jsi pak nelitoval a vše neinvestoval do nějaké budovy hned ze začátku, která nemusí být tak dobrá jako ta nadcházející....;)
Abych byl upřímný já se tady v tom fóru moc neorientuji a jako samozřejmě, čím dýl hru hraju, tím více zkušeností , chaloupka se mi prostě moc nepovedla, myslím okolo ty budovy, těch jsem právě moc nezachytil díky tomu že jsem začal agresivně, já jí měl hotovou v jednom městě velmi rychle, jenže systém hry začal pouštět do oběhu ty lepší budovy až někdy v polovině hry a to já byl už vyždímán a tak jsem jen čuměl a jelikož jsem si město zamiloval, tak mám jasně že dobrý pocit když získám nějakou pěknou budovu navíc, líbí se mi tyhle soutěže, ale nějakou kritiku snad můžu mít, ne? No nic, v klidu, jeden se tady na mě zlobil že jsem udělal vlákno navíc a to je právě zrovna jeden znak mé špatné orientace zde na fóru , snad už se nezlobí .

Proboha! Co jsem to zase vyvedla! :oops: Díky Aikomi, přesně tak jsem to myslela. Já taky "brečela", když mi tam na poslední den hodili kluziště a já neměla ani vločku. Dodnes si na to vzpomenu, když ho u někoho vidím na ploše. Od té doby mívám nějaké body do konce hry, pokud nevím, co bude následovat. Než jsem objevila stránku iDavis, to byla věčnost. Chtěla jsem jen poradit a příspěvky pana Miroslava čtu docela ráda, tak teď nevím, v čem je problém. :confused:
Omlouvám se špatně jsem vás pochopil. Já byl na konci soutěže o chaloupku dost naštvaný, protože mě to stálo spoustu času, zboží, diamantů a urychlovačů a přesto jsem ke konci jen čuměl jak chodí krásné budovy do zimní sady a já neměl mašle, suroviny, nic , měl jsem potřebu to sem napsat . Nic jste neprovedla, to já špatně pochopil.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

aikomi

Mistr slova
Miroslav12 Určitě to chce čas, než se zorientujes, taky mi to nějakou chvilku trvalo.
Pokud hledáš, kde najít odměny v eventu, které se objeví na našich serverech již brzy, podívej se na stránky od iDavise a tam nalezneš přesne denní odměny, které se objeví, jen pořadí se může lišit.

koukni do tohoto spoileru a až dole je Karneval 2020 a tam se dozvíš více :)

 

luterina

Veterán
@Miroslav12 a nebo si stačí najít jakýkoli příspěvek od iDavise, má v něm vždy na aktuální událost přímý odkaz a nejjednodušší a nejrychlejší je asi na hlavní stránce Návody a strategie hráčů.
 

DeletedUser7138

Guest
Sem to možná nepatří, ale chci určitě za všechny hráče, nejen za sebe moc poděkovat iDavisovi. Tuto hru hraji uz dlouho ( s tímto nickem s římskou II krátce) , dost let s pauzami a co si pamatuji, tak iDavis vždy sem na forum dával ty nejpřesnější a nejlepší informace a příspěvky. Hodně hráčům to usnadnilo hru, eventy apd. Díky dík iDavisi :):):diamond::diamond::diamond:
 

DeletedUser4291

Guest
Ahoj všem ve spolek, konečně nastane normální event a normální truhly... :)) Ta úprava truhel je skvělá a vyhovující, to se tentokrát povedlo. Odměny v denních nabídkách taky dobré, jen trochu malý mínus - moc nacpané denní nejzajímavější odměny - od 6 dne do 15 dne. To si bude muset člověk hodně rozmyslet co získat, jestli portálová kouzla, semínka nebo časovače v tom krátkém sledu nebudou na všechno bonbony... :( Ale jinak celkově dojem za tento event - palec nahoru... :)
 

DeletedUser5987

Guest
@Heromoss , ještě není normální, vlaječky by byly, ale není kde je utratit. Snad to rychle opraví, jsou studánky

Už to jede, děkuji pěkně, jdu utrácet :)
 
Nahoru