• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvarianský karneval

Onono Elfenaro

Pokročilý žák
Sladkosti můžeš také sbírat kolem města (to je ale malé množství), je šance na jejich získání z tajemného objektu v řemeslné výrobě a můžeš si je koupit za diamanty, takže i po splnění všech úkolů je možné sladkosti získávat. Nutno podotknout, že u tajemného objektu je to jen šance, padnout ti nemusí (mně by asi padly, protože je nechci, tak tajemný objekt raději během události neotvírám) a za diamanty se to podle mě nevyplatí, ale ty možnosti tu jsou.
 

iDavis

Legenda
@Melindra to má tentokrát zrejme málokto. Možnosťou avšak ešte je zúčastniť sa dobrodružstva spoločenstiev, ktoré spravidla krátko po skončení udalosti nasleduje a ponúka artefakty, ktoré sa behom nej dali získať.
 

Melindra

Učedník
Sladkosti můžeš také sbírat kolem města (to je ale malé množství), je šance na jejich získání z tajemného objektu v řemeslné výrobě a můžeš si je koupit za diamanty, takže i po splnění všech úkolů je možné sladkosti získávat. Nutno podotknout, že u tajemného objektu je to jen šance, padnout ti nemusí (mně by asi padly, protože je nechci, tak tajemný objekt raději během události neotvírám) a za diamanty se to podle mě nevyplatí, ale ty možnosti tu jsou.
Jj kolem sbírám, ale za diamanty se to nevyplatí. Škoda myslela jsem že úkoly půjde sbírat do poslední chvíle tak jako po celou dobu karnevalu. U tajemného objektu se mi nepoštěstilo vyhrát bonbonky. Ale díky za odpověď.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Jistěže tam byl jen 1x8h. Kdybych to tušila, nebudu mít 5 dračích balónů, ale to nevadí, mám z nich radost. Teď už mi zbývá cukrátek jen málo, tak je jdu vyházet. Jinak končím na sedmém artefaktu, osmý už nedám.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Taky jen 7 artefaktů. Další dva budou z DS, ale stejně tu obludnost stavět nebudu.
Nestavěl jsem ani Stonehendge ani Mořské víly. Jo, kdyby ty rozvinutelné budovy šly teleportovat zpět, tak bych něco z toho vyzkoušel. Přitom by ta teleportace mohla být programátorsky triviálně jednoduchá - rozložit do skladu zpět na základ plus patřičné množství artefaktů.
 

Jirinazel

Znalec fóra
ElfMaGorr
Jasně, že by to šlo. Teleport je skvělý vynález a o rozvinutelné budovy by asi byl větší zájem, kdyby se s nimi dalo manipulovat. Stejně nikdy nebudou tak dobré jako sady, teď už i proto, že hlavní budova sady se nemohla dohrávat v jiné, následující akci.
Možná budu mít i osmý artefakt - s odřenýma ušima a nebo mi uteče o pár bodů. Je mi to jedno, srdíčko v remuládě stejně nechci. Mám hromadu krásných budov, těch starých i těch nových a stačí mi ke spokojenosti. Tak to je konečné přehodnocení.
 

Deleted User - 584607

Guest
tak jsem čekal s losováním truhel na třetí kapitolu. Otevřel jsem kapitolovou truhlu, vytočil v truhličkách trpasličí pivovar, a vida bonusy jenom z druhé kapitoly. Hlavně že při otevření truhly z třetí kapitoly na mě vyskočila reklama - Vítejte ve třetí kapitole, nakupte diamanty a ...
Moc mě tím nepotěšili :(
 

Deleted User - 584607

Guest
Děkuji, ale je to hodně nelogické. Víc mě však mrzí, že jsem byl hrou do třetí kapitoly přivítán, a až pak jsem podnikl nezvratné kroky. No co, život je ještě nespravedlivější, smířím se s tím.
 

Lovec Krys

Legenda
@Thuria Naštěstí v tak nízké kapitole to stejně rychle zastará a do příštího eventu už nejspíše stejně budeš ve IV. kapitole, tak škoda není velká. Navíc jestli dají pop/kulturní hybridy z loňska, tak ve fénixových eventech jsou stejně mnohem lepší než v karnevalu (Venarova skaliska III).
 

Deleted User - 584607

Guest
Jasné, mně šlo o těch pár daňových poplatníků navíc, mám zoufalý nedostatek obyvatel.
 

luterina

Veterán
Za mě úplně pohodový event, na A mi přesně vyšlo 9 artefaktů a Valentýnský stojí, stejná taktika a na W Stromů 8, tedy jsem tam dala přednost Elfím vozům na semínka :) Celkově tento event žádné terno, ale jinak jsem spokojená. :)
 

Slniecko

Znalec fóra
Tak ja to nakonec včera stihla :) Mám všechny rozšírení a nakolik mám nedostatek many, tak valentýnska budova stojí ve meste, prozatím dočasne, uvidíme :) Musela jsem teda včera roztočit tajemný objekt z akademie - tam mi padlo 150sladkosti, ale nelituju, protože, tam nebyli lákave odmeny a pak se mi podarilo vytočit dalších 200sladkoosti, takže mi to vyšlo jen tak,tak, ale predse :)
S eventem jsem byla spokojená, byl pohodovej a vyhovoval mi, nakolik tam nebyli žádne úplne peckové odmeny, takže jsem zvolila volnejší prístup k eventu a oplatilo se :) Získala jsem všechny denní odmeny,které jsem chtela, i když jenom napr. po 1 kuse, ale to mi vubec nevadí a podarilo se mi dát hlavní cenu na max. level a všechno bez použití diamantu, nebo reálnych penez... :) Doufam,teda,že další event bude ješte povedenejší než tenhle a že tam budou hlavne skvelé odmeny, takže po posledních neúspešných eventech se na ten další dokonce i teším :)
 
Nahoru