• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvarianský karneval

DeletedUser4291

Guest
Jediná rada pro nováčka je makat makat a makat... :D Moje jinak skromná rada je - zaměřit se co potřebuješ, zda víc budovu Valentýnský vůz na desáté úrovni a nebo spíš těžit z truhel a denní nabídky... ;)
 

DeletedUser5987

Guest
udělej si malé budovy 1ní lvl, podle seznamu zde na foru od Davise si můžeš pomalu udělat předvýrobu, zkus vylosovat nějaké studny ( dnes hlavní cena, ale budou ještě, takže nehoří ) , padají z nich i diamanty , ber i nějaké menší truhly za 18 vlajek a tak, časovače 2 h, síla zásob a mincí Ti pomůže, protože Ti budou chybět.
 

Lovec Krys

Legenda
@mihalek Rada pro hráče ve 2. kapitole - příliš se tím neomezovat. Vlastní rozvoj má v téhle fázi přednost a hlavní cena není pro další vývoj nijak podstatná. Stejně by velmi rychle zastarala.
Pokud máš extra místo, tak pár lv 1 dílen a manufaktur na dlouhé výroby, jinak uhrát co jde odpočinkovým tempem.
 

Deleted User - 584607

Guest
Ahoj, hraju druhý den, z těch truhel mi padla druhá studna, mám ji také postavit? A ještě mi to ve hře občas napíše - na okraji města jsi našel nějaké cukrovinky, ale žádný ten bombón u losování truhel mi to nepřipíše.
 

Deleted User - 500563

Guest
Pokud máš prostor na postavení studen a nijak ti nebudou "překážet" v růstu tvého města, tak se určitě do toho pusť. Dávají spoustu pěkných odměn. Co se týká cukrovinek, ty musíš najít na okraji svého města a kliknout na ně a ono se ti to pak započítá. :)

A pokud myslíš ty truhly, které stojí určitý počet bonbónu, tak tím "platíš" za tu truhlu, která ti pak dá náhodnou odměnu,která se v té truhle nachází.
 

DeletedUser1781

Guest
Ne každý umí anglicky.....já neumím a tím pádem mě to zdržuje od plnění dalších úkolů....to není fér
 

Deleted User - 584607

Guest
Jo tááák, musím tu mapu posunovat. Už jsem našel 6x a připsaly se mi, dík.

K té angličtině, taky neumím, ale u těch úkolů to moc nevadí, google překladač to zvládá. Navíc z 18ti úkolů nebyl přeložený jen jeden, takže zanedbatelné.
 

iDavis

Legenda
@Melindra preklad tej tebou citovanej úlohy je "Získaj 200x úlomky kouzel ALEBO preskúmaj 1 provinciu". Úlomky kouzel môžeš získať napríklad tak, že niečo v inventári rozčaruješ (kúzlo, požehnání alebo budovu).
 

Deleted User - 584607

Guest
Prozkoumal jsem jednu provincii, vyjednáváním, úkol se splnil. Není to těžké, jen je třeba mít zlaťáky, suroviny a nástroje. A taky štěstí na lehkou provincii, ta není tak drahá.
 

Cyzarine

Učedník
Ty vlajky dnes nasbírané mi do zítra zmizí a pojedu nanovo nebo budu pokračovat ve sbírání zítra? Dnes už se mi nepovede splnit další úkol.... ani studna nepadla
 
Nahoru