• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

OldMaGorr

Mistr slova
Ví už někdo jaké schéma bude zvoleno? To únorové (bez zboží, orků a relikvií) jako předposledně začítkem května, nebo to březnové (se zbožím, orky a relikviemi) jako bylo to poslední z konce května? Nebo něco nového?
 

DeletedUser341

Guest
já slyšel že to, kde jsou suroviny, ale nejsou relikvie a orci - navíc jen 10 odznaků (žádná kouzla, žádná armády, mince...) - tedy to úúplně první co bylo kdysi dávno

ale obávám se, že prostě zatím nikdo neví nic :(
 

Angedev

Velmistr písma
Mě by zajímalo, jak to bude s tou aplikací, ale k tomu se také nikdo povolaný nechce vyjádřit... :(
 

klapa

Mistr slova
a mě by zajímalo, jestli to DS opravdu bude, protože od doby co na mě vyskočilo to oznámení se pořád uklidňuju, že to je snad jen špatný vtip :D
 

ElfNostradamus

Veterán
..já jsem zvědav na ty vylepšené odměny, pokud ovšem již budou :)...start pravděpodobně ve 13:00 a počítám, že hodinu předtím k tomu vyleze nějaké info, tak fajn překlikávání :)
 

DeletedUser341

Guest
Až budete na konci výzkumu, budete rádi, že je každý týden něco... Protože kdyby nebylo, tak nemám moc důvod hru zapínat ;-)
 

ElfNostradamus

Veterán
Mno... turnaje jsou taky každý týden a všichni jsme si na to již tak nějak zvykli. Vše je o dobrovolnosti, bud´se účastníš nebo ne :) ..některé odměny se pak i hodí, no ne?! Poslední -velmi jednoduchý a povedený event - Dny hudby, přinesl každému mimo jiné slušnou zásobu urychlovačů!...a pokud se i v dobrodružství odměny zlepší a + vylepší ono otravné překlikávání a další drobnosti, bude to fajn akce...a opakuji vše je přeci dobrovolné, tak hezkou zábavu!
 

iDavis

Legenda
Kedysi som hrával jednu hru, v ktorej prebiehala nová akcia každý jeden týždeň. Ba dokonca, neskôr začali dávať aj 2 naraz. Už len tak zo zvyku považujem tempo akcií v tejto hre ešte stále za pomalé a osobne by mi vôbec nevadilo, keby bolo akcií ešte viac. Stále platí to čo píše @ElfNostradamus vyššie, že účasť je dobrovoľná a jednoducho ak mi to nevyhovuje, nezúčastním sa.
 

DeletedUser341

Guest
Tak máme začátek - je to jak iDavis psal.. Setup s 10 odznaky plus suroviny... Tak hurá do toho :)
Jen ještě najít někde přesné nároky :D

A odměny tedy jako o moc lepší nejsou, no...
 

iDavis

Legenda
@ramaloke

index.php

A síce tie nové budovy ktoré som spomínal ešte nedali, ale myslím si že sa odmeny predsa len, aspoň trochu zlepšili. Odmeny za umiestnenie sú z tohtoročnej veľkej noci, niektoré na manu a v truhlách vo veži je konečne opäť chatrč na manu.
 

DeletedUser341

Guest
No, já manu nepotřebuji, takže radost minimální :D Ale jinak souhlas, o kousek to lepší je...

A moc díky za tabulky!
 

DeletedUser4918

Guest
Tak proti minulému dobrodružství musím chválit. Vývojáři zjevně pochopili, že tu nejsou jen velmi pokročilá společenstva a tentokrát umožnili cestu i nám, skorozačátečníkům... Ano, za půl roku nebo za rok může i naše společenství /jestli se udrží) pomýšlet na víc, ale dostupnost dvou truhliček pro nás znamená hodně.
 

redking123

Pokročilý žák
Odmeny jsou rozhodne lepsi nez minule, me se tam libi ale asi jen ta studna prani. Hnizdo orku jsem mel a zrusil, tohle bych asi postavil a zrusil, chatrc na manu jeste neporebuju a nepredpokladam, ze by zacala produkovat manu az se dostanu do nejake kapitoly s manou. Studna prani je fajn, ale daleko. I kdyz tentokrat to vypada dost snadne. Uvidime jak se k tomu postavi zbytek spolecenstvi.
 

Baxcze

Znalec fóra
No opět s DS nezklamali...odměny nejsou ani tak lepší jako jiné ale jinak za nic nestojí...škoda takže tohoto DS se naše společenství opět neúčastní.Hnízdo orků je dobrý na to aby zabíralo místo,no a ty zbylé dvě taky nic moc...že by to nějak extra zvedlo kulturu o tom nemůže být řeč a byvatelstvo už vůbec ne.Takže to že se tu psalo že by se měli výrazně zlepšit odměny svůj efekt nepřineslo a úkolama se musí hráč opět proklikávat jak pitomec.Takže sem můžeme psát dokolečka dokola že to volá po velké změně a stejně je to na nic nic si z toho nikdo nedělá.To opravdu ještě nikoho netrklo že to proklikávání mezi úkolama je těžce na bednu?Evidentně se tvůrci DS nudí a připadá jim jako skvělý nápad proklikávat úkoly.
Lidi dokážou vytvořit opravdu moc hezké hry a v momentě kdy ta hra dosáhne své "dokonalosti" začnou ji vylepšovat tím že ji začnou kazit.Nereagují na připomínky hráčů a tvrdohlavě si jedou pořád tu svou dokud neztratí většinu hráčů co je hra bavila no a ta hrstka co jim potom zbyde pro tu už vlastně ani nemá cenu něco měnit.Hra tím ztratí na své atraktivitě a je předurčena vlastně ke své záhubě.Kdysi jsem hrál jednu hru a jen pro ČR museli vytvořit 3 servery aby pojmuli tolik hráčů.Víte co se s tou hrou po cca 4 letech stalo?Začali ji vylepšovat a vylepšovali ji tak dlouho až museli ze 3 serverů udělat jeden server.Tolik hráčů jim zbylo po všech těch vylepšeních a nereagováních na připomínky hráčů.Vy pomalu vykračujete po té samé cestě.Zatím mě ta hra baví ale myslím si že dopadne stejně jako ostatní....je to škoda je to moc hezky zpracované.
 

iDavis

Legenda
@Baxcze nesúhlasím s tým, že nereagujú na pripomienky hráčov. O probléme s preklikávaním úloh dávno vedia a zaoberajú sa možnými novými riešeniami. Je otázne, kedy sa dočkáme tejto zmeny, ale určite na to potrebujú nejaký čas. A jednoducho sa im zdá divné, aby počas tejto doby vôbec nespúšťali dobrodružstvá, tak ich tu zatiaľ máme v takejto, pre asi každého veľmi nepraktickej verzii, ale verím že sa dobrodružstvá dočkajú zlepšenia v tomto smere.
 
Nahoru