• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

Vicky1177

Mistr slova
nelze se připojit k hernímu serveru...

Odstraněn pokus o vyvolání sporu. Embla
 

Přílohy

  • Elvenar-1.6.jpg
    Elvenar-1.6.jpg
    815,6 KB · Zobrazení: 65
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3071

Guest
Pokud jde o problém s přihlášením můžu ti poradit jen tohle - zkontroluj si heslo, promaž prohlížeč (cache a cookies). Pokud nepomůže obrať se na herní podporu, jak na to nalezneš zde:
 

Vicky1177

Mistr slova
Díky, po restartu prohlížeče a ještě refreshi to už naběhlo, asi nějaký krátkodobý výpadek na trase. Přeji hezký pozdní večer...

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

ElfNostradamus

Veterán
Ještě se vrátím /jsem po dovče/ k DS, chtěl bych poděkovat Surovinovému spolku za krásný souboj a smekám před jejich aktivitou v posledních dnech dobrodružství.
 

DeletedUser341

Guest
Děkujeme, tedy, až na tu další prohru - s tou jste nám radost neudělali :(
 

Baxcze

Znalec fóra
ANCARY:Napsal jsi tuto větu - Mě soutěž baví víc jak ty odměny, je to něco měřit své síly takto.

Aby se ti společenství do takové akce zapojilo celé a jelo na maximum a možná ještě víc tak je potřeba motivace a tou jsou odměny za odvedenou práci.Odměny které jsou už několik těchto akcí jsou demotivující a navíc některé úkoly jsou nad rámec splnění některých členů společenství.
Pokud se odměny rapidně nezlepší tak se naše společenství určitě nezapojí.Tato hra mě a naše společenství zatím neživý takže udržet lidi u kompu když je venku krásně je opravdu velmi těžké.Navíc mají svou práci a rodiny.Když čtu požadavky společenství kde by se chtěl hráč ucházet o členství řekněme například v top 10 tak mi hlavou proběhne jestli to nejsou nějací fanatici nebo snad přímo zaměstnanci Inno.Kdybych se k nim chtěl přidat tak bych musel nejspíš dát v práci výpověď.S takovými společenstvími se skutečně rovnat nedá.
Takže menší nebo ne tak silná společenství jsou naprosto bez šance dostat nějakou další hodnotnou odměnu za umístění.
 

DeletedUser5230

Guest
Na fb jsem zaznamenala nějaký info že by 25.6. mělo být další dobrodružství,nemáte někdo nějaký bližší info jestli to je pravda?
 

Přílohy

  • 12345.png
    12345.png
    247,6 KB · Zobrazení: 66

DeletedUser341

Guest
25.6. dobrodružství? To bude fake... Však má v pondělí začít letní event...
 

iDavis

Legenda
Na EN serveri sa vraj táto informácia objavila aj oficiálne v hre. Dúfam ale, že je to len chyba, pretože ak by to bola pravda, spôsobilo by to najskôr posunutie udalosti, pretože pokiaľ viem tak hra má iba jeden "slot" na prebiehajúcu akciu.
 

DeletedUser341

Guest
Ehm... No... A je to venku... Tak nevím, zda mám mít radost a nebo plakat...
Davisi, víš něco o tom dobrodružství? Na betě nebylo, pokud vím...
Rozložení, změny, ... všechno potřebujem vědět - brzy :D
 

iDavis

Legenda
No na bete sa Marindor pred chvíľou vyjadril, že na bete ani nebude. Čo sa týka rozloženia, vyzerá to na to úplne prvé, teda bez nových odznakov a čo sa týka odmien, majú pripravené nejaké 4 nové budovy, zamerané na kultúru a obyvateľstvo, predstavujú akési trofeje. V prepočte na políčko mi vychádzajú dosť výhodne, sú lepšie ako budovy z posledných úkolových linií. Avšak neviem, či ich plánujú dať už teraz, alebo ich majú pripravené až na nejaké ďalšie dobrodružstvo.
 

Deleted User - 123116

Guest
To je sranda,nebo fakt? Letní událost se odkládá a bude místo ní DS?
 

DeletedUser341

Guest
No na bete sa Marindor pred chvíľou vyjadril, že na bete ani nebude. Čo sa týka rozloženia, vyzerá to na to úplne prvé, teda bez nových odznakov a čo sa týka odmien, majú pripravené nejaké 4 nové budovy, zamerané na kultúru a obyvateľstvo, predstavujú akési trofeje. V prepočte na políčko mi vychádzajú dosť výhodne, sú lepšie ako budovy z posledných úkolových linií. Avšak neviem, či ich plánujú dať už teraz, alebo ich majú pripravené až na nejaké ďalšie dobrodružstvo.
Tak to zní celkem zajímavě... Jen jestli už i upravili to překlikávání mezi úkoly, a udělali nějakou ochranu v jámě proti push účtům... Tak jsem zvědav a jdu připravovat - první rozložení nemám nikde uložené, takže už vůbec nevím, kolik čeho to bude chtít :-O
 

DeletedUser5601

Guest
třeba spustí oboje najednou jenom v rozmezí několika dní, tak jak to dělají s eventama a turnajem
 

iDavis

Legenda
@ramaloke s tým preklikávaním by som taký optimista nebol. Navyše ak by to už opravili, predpokladám že by sa tá informácia nevyhla oficiálnemu oznámeniu. Uvidíme ale či niečím prekvapia, začína to až v pondelok, dovtedy môžu všeličo zmeniť, takže na to treba myslieť. A ak by to prvé rozloženie dovtedy nevymenili, tak tam treba klasické odznaky z dielní a manufaktur + kopu surovín na oranžovú cestu.
 
Nahoru