• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

DeletedUser3966

Guest
Nvm jak u odznaku , ale u surovinovych ukolu staci dat 1 svitek do ukolu 500K svitku a uz ti vznika narok na odmenu z kola. Podotykam, ze byl na trase kterou jsme vubec nejeli a urco bod neuzavreli.

No vida :) tak jsem zas o něco chytřejší
cca 2 kola DS zpátky se to u nás řešilo a tohle mi bylo řečeno, ale nemáme většinou problém dobrodružství dodělat a makáme jak kdo může..
bez práce nejsou koláče ....takže to ani není třeba řešit. No třeba tohle dobrodružství jsme vůbec dělat nechtěli a jsme v top 20 :) Za mě poděkování.
Myslím si že i menší spolky, chcete-li cechy, svá dobrodružství měli šanci udělat pokud se tomu věnovali. Takže takhle by to šlo :D :) díky
 

ElfNostradamus

Veterán
Ahojte přátelé, lidičky, elfové. Rád bych se podělil o téma, které v posledních dnech hýbe naším chatem. Jsme pohodové společenství Soul Society (z japonského multiku) se třemi báječnými ženami ve vedení :). Nechceme nyní měnit minulost, ale spíše upozornit dle nás na problém a aby se příště neopakoval či měla situace daná jasná pravidla. V posledním dobrodružství, kterého jsme se aktivně účastnili a většinou vedli s určitým náskokem, nás v posledních vteřinách dohnalo bodově skvěle si počínající společenství a klobouk dolů před jejich aktivitou Project at Eden´s Gate. Pro nás do ted´ nepochopitelně nakonec zaujali první místo, my tedy skončili druzí se stejným bodovým ziskem. Situaci jsme po zvážení popsali a odeslali na podporu, kde nám bylo odpovězeno samotným velkým Magnim, že je to tak zvykem, ale na žádné konkrétní pravidlo nás neodkázal. Chápu zvyk je železná košile a jsme v Elvenaru, kde vše možné... Nikdo nechce měnit rozhodnutí minulosti. Přesto bychom chtěli touto cestou požádat vedení, podporu o zvážení zavedení či specifikaci pravidla v umistování v žebříčcích. Protože si naopak myslíme, že zvykem je, když je někdo první a druhý ho dostihne, tak bud´ spolu sdílejí první místo nebo je první ten, který tam první byl :) z logiky věci. Louis Amstrong či Admund Hillary by se divili, kdyby jste jim řekli, že nejsou první, protože první je někdo druhý či dokonce desátý, který dosáhl stejného cíle?! Těmto situacím bychom se chtěli rádi do budoucna vyvarovat nebo aby měla alespoň pevná pravidla. Děkuji za vaši trpělivost a případnou podporu v řešení této situace. ElfN.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@ElfNostradamus, děkujeme za zpětnou vazbu! Podobná mechanika nyní funguje i v turnaji, tj. kdo dosáhne daného bodového zisku později, tak se umístí výše.

A mohu potvrdit, že tvůrci hry jsou si plně vědomi toho, že tento stav není optimální. Zatím ovšem nemohu slíbit, zda (a případně kdy) se dočkáme nějaké změny. Každopádně určitě tyto připomínky nebereme na lehkou váhu, přemýšlíme o nich! ;)
 

ElfNostradamus

Veterán
@ElfNostradamus, děkujeme za zpětnou vazbu! Podobná mechanika nyní funguje i v turnaji, tj. kdo dosáhne daného bodového zisku později, tak se umístí výše.

A mohu potvrdit, že tvůrci hry jsou si plně vědomi toho, že tento stav není optimální. Zatím ovšem nemohu slíbit, zda (a případně kdy) se dočkáme nějaké změny. Každopádně určitě tyto připomínky nebereme na lehkou váhu, přemýšlíme o nich! ;)

Děkuji, že naše připomínky padly na úrodnou zem a turnaje i změna v pořadí Dobrodružství tomu nasvědčují. ElfN.
 

LuciskaCh

Mistr slova
já vím, jen chci, aby mi to někdo pověřený potvrdil. A nejlépe, aby někdo napsal, na kolik (a které) odznaky se to pojede tentokrát ;)
 

Lovec Krys

Legenda
@LuciskaCh Pověřený nejsem, jen by mě dost překvapilo, kdyby se společenství objevilo na betě a live ne (opačně se to už stalo).
K nárokům dodávám, že na první mapě nevidím orky ani suroviny (další 2 mapy nemám a nebudu mít k dispozici - moje jednočlenné společenství na to dlabe)
 

DeletedUser4077

Guest
jak na to koukám,tak 1. a 2. mapa je v poho,ale 3. jsou zase dardy :)
 

DeletedUser5740

Guest
Dobrý deň, som tu úplne nová takže vôbec netuším či som správne založila tému. Chcela by som sa opýtať a poprosiť, či by ste mi vedeli poradiť kde sa dozviem zoznam úloh k novému dobrodružstvu ktoré začína 13. srpna.

Vopred ďakujem za odpoveď :)
 

DeletedUser3281

Guest
Měl by někdo prosím připraven již excel? Klidně i v angličtině, přeložím to spolku. Děkuji :)
 

DeletedUser5740

Guest
Nahoru