• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

DeletedUser4169

Guest
Studna nemá datum expirace.. chyba?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4745

Guest
Ahojky.
Je nějaký vlákno na nové dobrodružství???
Díky za odpověd
 

Silversnake

Mistr slova
@Baxcze

Též nesouhlasím.... jak zde bylo zmiňováno, je to dostupné pro spoustu malých společenství, navíc je doba kde jsou lidé hodně venku (mimo PC) takže to je rozumně splnitelné....a odměny jsou přímo úměrné obtížnosti.....
 

DeletedUser3930

Guest
Chtěl jsem se zeptat zda je pravda že když se zavře truhla těsně před skončením eventu dostane spolek více bodů než ten který ji zavře 3 dni před skončením?

Proč spolek který nezačne propast je v žebříčku na jedné příčce ale když otevře propast okamžitě začne padat dolů?

Předem dík za odpověd

// Sloučeny příspěvky, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Angedev

Velmistr písma
Nejde o to, kdy zavřeš mapu, ale o to, že pokud jdeš jenom jednou cestou a nezavřeš ji, máš možnost získávat další body na mapě. V bezedné jámě už přibývají body pouze po 50 (aspoň myslím), proto je náročnější udržet se na předních příčkách, body přibývají pomalu...
 

DeletedUser3930

Guest
Dík za odpověd

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3323

Guest
ahoj, mám dotaz. nemám v inventáři připsanou odměnu za dokončené první kolo, mělo by to být hnízdo orků co dává elixíry . . .
 

DeletedUser3323

Guest
no vidíš, to sem možná nestihl, protože sem byl hodně v práci
 

DeletedUser3966

Guest
Dá se to dohnat pokud splníte i druhé kolo, ale počítají se jen uzavřené /doplněné/ body, bod kde je např. doplněn jen 1 odznak ze tří není platný a nepočítají se ani přispěvatelé z tohoto bodu. Odměny dostanou ti co přispěli do bodu který byl doplněn a uzavřen.
 

DeletedUser3323

Guest
tak mám smolíka, přitom sem měl odznaky připravený, jen sem je nedodal, nestíhál sem, kolegové ze společenství byli rychlejší . . .:(
 

DeletedUser2185

Guest
Dá se to dohnat pokud splníte i druhé kolo, ale počítají se jen uzavřené /doplněné/ body, bod kde je např. doplněn jen 1 odznak ze tří není platný a nepočítají se ani přispěvatelé z tohoto bodu. Odměny dostanou ti co přispěli do bodu který byl doplněn a uzavřen.
Nvm jak u odznaku , ale u surovinovych ukolu staci dat 1 svitek do ukolu 500K svitku a uz ti vznika narok na odmenu z kola. Podotykam, ze byl na trase kterou jsme vubec nejeli a urco bod neuzavreli.
 

DeletedUser4336

Guest
Abandando >> Je to o dohodě a komunikaci ve společentví. První kolo se vyplnilo tak rychle, že jsem nestihl nic dodat, ale počkali na mě, až si přihodím, než jsem přišel z práce. Jednu cestu jsme celou nejeli, protože se nevyplatila, ale šly přihazovat surky do jednoho bodu než se uzavřel.
 
Nahoru