• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

ElfNostradamus

Veterán
to Kasim
@ElfNostradamus v žádném společenství nejsou hráči jen v 17té kapitole. Jinak letos jsme byli v DS dvakrát první a jednou druzí a nikdo nemá specializované město na DS - jen běžné město...

// Smazán nevhodný obsah. Jumala
 

luterina

Veterán
@luterina a nepřehlédla ses nějak? Pokud se nepletu, tak to vychází ty Dožínky, že mají výrobu surovin pro 1.náramek cca 135%. pro aktuální kapitolu.
Ty pro ten set máš hodnoty pro 14.kapitolu a jsi v 15(CZ1). takže i tak by jsi měla jen z 1.výběru Dožínek mít 1.náramek. (získáš 80.600 T1) To by stačilo i pro poslední kapitolu :)


Zobrazit přílohu uživatele 5128

Jj, přehlédla, nebo jsem ho měla rozhozený a nesebrala jsem z něj celkovou výrobu, každopádně dnes jsem z něj + z 3 x očarované mnf na prkna ā9h výrobu obdržela náramky 2 :)

Jinak Tajuplný zbytek také vidím jako nedostatkové - oproti ostatním odznakům - zboží.
 

forthefirst

Učedník
Největším problémem jeví se býti zbytky hned v závěsu pak náramky. Malá města s více T1 na max udělají třeba i 10+ náramků denně, velká ani náhodou. Vyhraje ten spolek, jenž dokáže narvat dia do zbytků;)
 

Filipes I.

Kolemjdoucí
ne, přičetla se Ti jedna e. kulička do DS, za získaných 8 relikvií, to jsou většinou dva střety
Nee, za střet v provincii 1 relikvie, získal jsem v tomto případě 2 relikvie za 2 střety, ale opět se 1 nepřičetla do 8 v ekuličce, jinak bych to nepsal, včera asi 4x kdy jsem si myslel že dostanu + do kuličky a nic.
 

Slniecko

Znalec fóra
Podle me je dobrodružství porád nastaveno špatne.. Porád se vyskytujou spolky, které si do mesta nahází i 6 malých mest (dokonce i se stejným jménem, však naco to nejak skrývat) a jedou na nich.. To pak vážne nemá smysl to hrát.. Když chci zabojovat o první príčky, tak proč to nedelat normálne, at mají všichni stejnou šanci.. Ja nebudu kvuli dobrodružství vyhazovat polovinu členu jen kvuli tomu, at si vytvorím svojich dalších 5 mest, at jsem první.. Však to bych pak z toho umístení ani nemela radost.. Dobrodružství by mela být kolektivní soutež, která ukazuje jak je který spolek sehraný, ale to se vážne nedeje.. Pokud tu porád budou tyhle spolky, tak dobrodružství vubec nemá smysl..
 

Ludi

Veterán
Už jsem to tu psala víckrát - DS hrát na vítězství, znamená věnovat tomu spoustu času a energie a to mi přijde nepřijatelné. Projdeme všechny trasy způsobem nejmenšího odporu s jediným cílem, aby všichni hráči ve společenství mohli získat artefakty na vylepšení eventové budovy. O nic jiného nejde.
Celkové nastavení DS není dobré. Nové odznaky celkem ujdou, ale náramek - no děsný. Zbytky taky nic moc. Abych jich měla dost, vyrábím úplné pitomosti, na které bych jinak ani neklikla. Farmář je taky nepříjemný - přeci jen 5 x9 nebo 10x9 je velký rozdíl. Samozřejmě, že to nakonec zvládneme v obou společenstvích, ale většina z nás to hraje, protože to je nutnost, jelikož ne každý zvládne v eventu budovu na 10. lv. Prostě DS není hra pro radost a to není dobré. Není to ani zajímavé, bezduchá klikačka.
 
Naposledy upraveno:

Rauni

Herní podpora
Elvenar tým
Podle me je dobrodružství porád nastaveno špatne.. Porád se vyskytujou spolky, které si do mesta nahází i 6 malých mest (dokonce i se stejným jménem, však naco to nejak skrývat) a jedou na nich.. To pak vážne nemá smysl to hrát.. Když chci zabojovat o první príčky, tak proč to nedelat normálne, at mají všichni stejnou šanci.. Ja nebudu kvuli dobrodružství vyhazovat polovinu členu jen kvuli tomu, at si vytvorím svojich dalších 5 mest, at jsem první.. Však to bych pak z toho umístení ani nemela radost.. Dobrodružství by mela být kolektivní soutež, která ukazuje jak je který spolek sehraný, ale to se vážne nedeje.. Pokud tu porád budou tyhle spolky, tak dobrodružství vubec nemá smysl..

Českou jazykovou verzi Elvenaru hraje několik desítek tisíc hráčů, není tedy v našich silách plošně ověřovat všechny účty, zda náhodou některý z nich neporušuje pravidla hry. Pokud máš podezření, že se tak děje, napiš nám prosím na herní podporu, kolegové rádi dané účty prověří!
 

Slniecko

Znalec fóra
Tak ono stačí proverovat každé dobrodružství ty účty, které bojujou o první príčky.. Ale dekuju za info :) Jen me spíš proste zajímalo, jestli se s tím neco delá, nebo se to ignoruje.. Takže mi je jasné, že se s tím nic nedelá, proto takové spolky porád hrajou dobrodružství.. Kdyby za to byli nejaké tresty, tak by to ty spolky nedelali.. Ja jsem si spíš myslela, že o dohlížení nad správnosti hry by meli jevit zájem samotní kolegové z herní podory teda, když to reší oni, nevedela jsem, že tohle funguje jen na základe nahlašování..

Ale když to tem samotným spolkum není blbé že to delají.. A hlavne, když se jednému človeku chce obsluhovat tolik účtu, tak je to jejich vec, jen proste pak nevidím smysl hrát nejaké dobrodružství.. Proto už asi vetšina spolku jede vždy nejlehčí cestou pro zvyšné artefakty a konec.. Možná, kdyby se na tomhle víc zapracovalo, tak by to dobrodružství pak zajímalo i víc hráču.. :/ Ale to je jen muj názor :)

// Příspěvky sloučeny. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

OldMaGorr

Mistr slova
Mě připadá to upravené dobrodružství alespoň o trochu zábavnější než dřív. Hrajeme to v malém spolku (aktivních jen 15 městeček). Kdysi to byla celá rodina a přátelé, ale teď už Elvenar hrajeme jen sporadicky a města už skoro nerozvíjíme. Ale občas si chceme něco vyzkoušet, jako právě DS.
1. Nové odznaky - plní se lépe přímo ze hry a celou dobu - se vstupem do jámy nepropadnou
2. Tím, že náramky jsou za T1 je velmi dobré zpestření - není to jen o počtech pomocných budov. Náročnost na množství je sice velká, ale dá se to vydržet.
3. Vazba na věž a turnaj je zajímavá, nutí hrát aktivně i tam.
4. Nenáviděné opary u reziduí mi přijdou taky jako zajímavé zpestření - není toho zase příliš a je to alespoň trochu prvek náhody co padne, není to jednoduše všechno ložené a vypočitatelné.
Celkem mi po dvou dnech vychází, že udělat minimum a dojít si pro všechny tři bedny by měla být hračka téměř pro kohokoliv, mimo úplné začátečníky.
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
Dnes dopoledne jsem sklízela výrobu na dílničkách v domnění, že jsou to Tesaři (jak jsem neměla ještě ranní kávu a měla v plánu, když jen o víkendu mám čas, je vyrobit), ale oni to byli Farmáři, geniální, že oba tyto odznaky jsou po desíti. :) Jinak super je teď, jak odpadlo to na odznaky běhání z turnaje do obchodu, to si také moc pochvaluji. :)
 

Slniecko

Znalec fóra
Jo a taky se mi líbi, že se všechny odznaaky daji dát do jámy :)
Jen mi prijdou prehnané nároky na náramky a taky ten tajemný objekt získavat dáva celkem zabrat.. :)

V páte kapitole s hlavním sídlem na 15lvl a se 6 manuf. na 15 úrovni seberu po 9ti hod. sberu a očarovaných manufakt. 3 náramky, ale v kapitole XIV. s hlavním sídlem na 31 úrovni a se 6 manuf. na 27 úrovni seberu po 9ti hod. sberu a očarovaných manufak. seberu jenom 1 náramek a cca polovinu z druhého náramku.. Tak to mi taky neprijde práve fér.. Porovnání je první prípad jde o prkenní manufaktúry u lidí a ten druhý prípad, to je moje mesto hraju za Elfy a mám ocelové manufaktúry..
 
Naposledy upraveno:

HeroSpeedy

Pozorovatel
Také se domnívám, že náročnost výroby náramku a zbytku je extrémní.

Ještě by mě zajímalo jestli existuje statistika dobrodružství v rámci společenství
 
Nahoru