• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

Vicky1177

Mistr slova
Tak my jsme aktuálně na 136. místě žebříčku (nejvýš umístěný hráč má nějakých 570 tis. bodů. nejníže necelých 8000) a problém s náramky se docela týká i nás...
 

OldMaGorr

Mistr slova
U náramků je nyní pro DS potřeba, aby ti nejslabší hráči v cechu měli hafo (5-6 a více) T1 vylepšených manufaktur na nejvyšší možné úrovni a jeli je pořád s kouzlem. Tím bude jejich přínos nejvyšší.
 

prchlik

Znalec fóra
V našem společenství jsem rozhodl, že pojedeme DS v klidu na sebrání odměn ze tří map. Pořadí není pro nás cíl. Na W světě jsme nyní 150. Náš nejlepší hráč má něco málo přes 300k a nejslabší 3k. Za dva dny jsme prosvištěli všechny 3 mapy po zelené a začali jsme si v klidu dělat oranžovou cestu navíc. Sem tam jsme si chvíli postáli, ale v podstatě nic nás nebrzdilo. Já jsem měl štěstí i smůlu, že jsem měl zrovna přechod z kapitoly do kapitoly. DS jsem začal v půlčících a přešel do elementálů. Mohl jsem si tedy postavit nějaké 1. level budovy, ale nároky na náramky a peníze šly skokově nahoru.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Tak konec už je. Také jsem rád.
Obecně ale my máme na DS trochu jiný názor než @forthefirst . Je to zajímavá mezihra, trochu jiná než běžný stereotyp Elvenaru. A postupně se to rozvíjí k lepšímu. Už se zlepšilo uživatelské rozhraní - není to ten příšerný klikfest jako kdysi a s posledními změnami se to i herně stává zajímavějším - není to dopředu dáno tím, kdo si víc vytapetuje město pomocnými budovami.
Jo, abych nezapoměl. Konec v 19:00 je rozhodně lepší než bylo v 17:00 nebo dokonce 02:00.
 

luterina

Veterán
U nás na Arendyll, v Lenivém sněhulákovi (poctivé 6. místo:) ), na konci opravdu rozhodovala jen velká účast a aktivita členů v aktuální výrobě Tajemných zbytků a Náramků - u mnohých vyráběných řekla bych až na dřeň. Dalších odznaků nám zas o moc na víc nezůstalo, tedy výrobu bylo opět možné, tak nějak dle tabulky, efektivně naplánovat.
Jinak s tímto - v novém hávu DS - jsem mnohem více spokojená, a to především v tom, že odznaky v turnaji, jako třeba Klobouk, se oproti minulému - běhavkovému do obchodu, sbíraly mnohem snadněji a že např. bylo umožněné sbírat Sochy a Náhrdelníky na jakékoli a ne jen na konkrétní manufaktuře na základní zboží. Jediné tedy, co bych v Novém DS vyměnila, aby to byla ještě větší zábava, jsou ty odznaky Tajemných zbytků, za nějaké jiné a nebo jejich požadavek na získání změnila, např. na získej xxx Zlatých úlomků. :D Jinak všem za rady porady a za báječnou účast a i za tu novou koncepci DS, děkuji. ;):)
 

Slniecko

Znalec fóra
My na Winyadoru krásne 2. místo :) Pro nás to dobrodružo je znak toho, jak společenství dokáže spolupracovat a to naše to opet dokázalo :)) Nový systém se mi velmi líbí, dali nám porádne zabrat klasicky tajemné zbytky a celkem nás potrápili i náramky, nakolik máme členy, kterí své mestečka rozvíjejí :) Ty zbytky to brzdili hoodne práve kvuli tomu,že recepty v akademii se meni až každých 6 hod. a nejde to nijak urychlit.. Takže i když jsem si urychlila samotnou výrobu, nemohla jsem si pak urychlit protočení receptu.. Ale za mne je to pecka a jsem ráda :) Trochu zklamání zustáva z odmen a samozrejmee ze spolku, které mají víc účtu ve stejných kapitolách jen proto, aby hráli o umístnení.. To je podle mne zbytečné, nakolik dobrodružství ma ukázat jak který spolek dokáže spolupracovat :)
Ale v konečném dusledku dekuju za nový systém :)
 

OldMaGorr

Mistr slova
@Slniecko - možná si vzpomeneš, že jsme spolu hrávali na beta serveru a tam jsem měl taky postavené městečko podle návrhu https://kocouri.hrubes.info/2018/06...a-neb-jak-budovat-mesto-tournaments-friendly/ . To je podstata těch některých nerozvíjejích se městeček. Ale už to tak normálně nehrajeme, turnaje už dva roky zvládáme na 10 beden i bez toho, a podobná města jsou přesunuta jen do spolku hráčů v důchodu, který si aktivněji zahraje jen občas, když je něco nového nebo zajímavého. A to právě nové DS bylo. Jako nová výzva. Průzkum bojem pro náš hlavní spolek, kterému se do toho (zatím) nechtělo. A průzkum docela úspěšný :)

Urychlit přísun nových receptů v Akademii samozřejmě jde. Za 50 diamantů. Možná jsou i takoví, co to dělají. Je to přece pay-to-win hra.
 
Naposledy upraveno:

Slniecko

Znalec fóra
@ElfMaGorr jasne, že si vzpomínam :) Ja mela na bete taky takhle mesto postavené, ale podle me je rozdíl beta a live server :) A další vec je, je rozdíl hrát ve spolku za jedno takové mesto a je rozdíl spolek, který si vyskláda takových mest víc a všechny ovláda jen jeden hráč.. To si pak myslím, že dobrodružství strácí smysl.. Pro me dobrodružství znamená kolektívni hru, to jak dokáže spolek společne fungovat, jak dokáže obetovat na ten týden svoje mesto, rozhodit ho celé teleportami a proste jak se ten spolek semkne dokupy.. Ale potom jsou tu spolky, které mají ve meste napr. 6 stejných účtu a všechny účty spravuje jen jeden člen.. To pak nemá smysl proti takovým spolkum v tom dobrodružství soutežit.. Protože nekteré spolky to dobrodružství neberou tak jako já, jako kolektivní hru, jako hru, kde má spolek ukázat jak dokáže spolu fungovat, ale berou to jenom jako honbu za prvním místem za jakýchkoliv podmínek.. :) Ale to je jedno, je to už za námi, ja jsem na náš spolek hrdá a vím,že s tím ostatním nic neudelám :) Protože to musíš spolky nahlašovat aby se s tím neco delo a to nemá smysl, protože takové spolky jsou tu porád :) Takže zhrnutí za mne, jsem spokojená s novým dobrodružstvím, vyzkoušeli jsme si ho a jsem hrdá na nááš spolek, že jsme to zmákli a dotáhli jsme to až na druhé místečko :)
 

OldMaGorr

Mistr slova
Nám šlo o to si nové DS aktivně vyzkoušet a zjistit co se zlepšilo a co napak je složitější.
Závěr je jasný: hra je náročnější, ale zábavnější. A je docela vybalancovaná pro pokročilé i začátečníky.
Jak se ukazuje nový styl DS umožňuje aktivnímu spolku usilujícímu o vítězství uhrát přes 50 tisíc bodů, ale jen občas a ne pokaždé, protože to vyžaduje mít dopředu velkou zásobu katalyzátorů a asi i dost urychlovačů.
 
Naposledy upraveno:

gracya

Pokročilý žák
Máte někdo info, jaký typ dobrodružství nás v nadcházejících dnech čeká? Je to to, co bylo posledně s novými odznaky?
 

BaluWizova

Pokročilý žák
Prosim o upresneni, zda zacne DS v utery tak jako na Bete, nebo v pondeli tedy. Do Oznameni do hry jste napsali: “Pondělí 19.2”, pondeli je 18, utery je 19. Dekuji
 
Nahoru