• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

Lauras

Znalec fóra
Mám dotaz,když se k nám přidal nový hráč, první kolo jasně nemůže,ale ukazuje se mu že další kolo DS může, jeto tak že by to druhé kolo mohl jet?
 

Vicky1177

Mistr slova
Po absolvování skoro celé 1. mapy společenstvem jsem nabyla dojmu, že úkoly snad tvořil někdo s malinko zvráceným smyslem pro humor. Dva náramky hned na začátek, sedm zbytků, hned na začátek druhé mapy dva zbytky + dva trpaslíci. No, jsem vskutku nadšená... :rolleyes:
 

Trumpetka

Znalec fóra
@Lauras to je princip pro fejk spolky
Taky si všimni, že v DS řádí jiné spolky, než ty, které hrají dobře turnaje, a že u některých velkých se před DS počet hráčů snížil na 22-23, pak doplnil a v průběhu dní se u nich budou měnit jména = budou nahazovat pro různé fáze pomocné účty.
Normální by bylo zavřít DS na 25 jmen, tj. máš před DS 23 - Ok, přiber si v průběhu 2, ale po jejich odchodu a naplnění počtu 25 by se další hráč do spolku dostal, ale nikoli do DS. Stačila by na to temp table pro DS, šák toho se nedočkáme.
Nu, jsou hraví, tak ať si hrají... ale zrušil bych v DS odměny.. proč za to mají mít nějakou budovu, to mi hlava nebere.
A nemyslím si, že jim jde o nějakou odměnu - hrají prostě na umístění.
 

klapa

Mistr slova
smysl DS, tak jak je nastaveno včetně odměn prostě nechápu...už tolikrát se o tomhle neštěstí vedly sáhlo dlouhé diskuze, panuje obecná nespokojenost hráčů a stejně si vývojáři jdou tvrdě za svým....nechápu :). DS hrajeme jen kvůli těm artefaktům s eventů...nikdy se mi zatím nepovedlo získat je v eventu všechny, takže buď nemám štěstí, nebo je to záměr, aby se toho nepodařeného DS vůbec někdo zúčastnil...no nezbývá než doufat, že se snad někdy někdo chytne za nos a odměny budou stát za vynaložení námahy, která je s DS spojená...ale možná to není neochota s tím něco udělat, zřejmě může být za tím, nemožnost to technicky nastavit tak, aby se nedaly dělat různé machinace s účty...no nevím, můj názor prostě, protože jinak fakt nepobírám proč se už s tím dávno něco neudělalo.
 
@klapa - ono je to většinou teď tak, že pokud chceš všechny artefakty, musíš tomu obětovat strategii a obětovat denní odměny. A opačně, pokud tě zajímá více denních odměn, často na jejich získání neefektivně vynaložíš eventovou měnu a ta ti pak chybí pro 10 artefaktů. Samozřejmě, pokud máš štěstí, tak i tak vyjde na 10 artefaktů.
Mě třeba teď taky poslední soví nevyšel, protože jsem se snažil vybouchat co nejvíc VB. Kdybych dvojnásobky používal na balíčky, tak se podařilo s přehledem
 

karhol

Znalec fóra
O užitku DS nebudu polemizovat, většinou jde jen o to, aby se doplnili artefakty po skončeném eventu.
Co mi ale vadí, je to, že když hraji turnaj, musím po dvou kouzlech, nebo po zisku 8 relikvií pamatovat na to, že mám vyzvednout odznaky.
U ikony DS vlevo na obrazovce stále svítí pouze modrý vykřičník, který značí změnu.. Zelená "fajfka" se v těchto dvou případech rozsvítí až když otevřu přehled odznaků.
V ostatních případech (zbytky, mince, vojsko, různé výroby) vše funguje správně a když odznak splním automaticky se fajfka rozsvítí..
 

karhol

Znalec fóra
Ode mně není, nevím jak je to u ostatních, nikdo si zatím nestěžoval a nejde to ani nascreenovat..
 

OldMaGorr

Mistr slova
Zvuk je to první co u většiny her vypínám, nebo alespoň ztlumím. Hry kde na pozadí vřeští muzika nehraju. Jenže já zásadně si nikdy nikde muziku jako kulisu nepouším.
 
Nahoru