• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

iDavis

Legenda
@Lovec Krys to bude ten rozdiel, keďže k 10+ knihovniam sa dostane len hráč, ktorý pravidelne hrá vežu (a teda zrejme vykazuje nejakú stratégiu, čo je zjavne konečne to, čo nové dobrodružstvo testuje).. :)
 

Lovec Krys

Legenda
@Danber7777 Záleží, zda vaše společenství chce DS jenom projet nejjednodušší cestou anebo máte ambice soupeřit o umístění. V prvním případě není potřeba nic přistavovat, pokud nejsi v nějakém malém společenství (kolem 10 členů).
 

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin Měl jsem na mysli knihovny a T1 manufaktury na náramky a dostatek činidel na soupeření o vítězství.
Můj příspěvek je potřeba brát tak, že o vítězství už nerozhoduje schopnost vyrobit co nejvíce soch a kovářů, ale schopnost vyrobit co nejvíce T1 surovin a získat co nejvíce oparů.
Ostatní odznaky je potřeba samozřejmě vyrábět taky, ale rozhodují ty 2 jako největší brzdy.

Samozřejmě platí, že pokud společenství vyrobí (přeháním) milion náramků a reziduí a žádné sochy a kováře, tak nejenže nevyhraje, ale ani neprojde první kolo.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Všichni čekáme jako trubky na zahájení DS.
Nemůžu ani spustit 3. kolo turnaje (kvůli Duchu v láhvi), takže nevím, jestli v sobotu budu stíhat poslední kolo, páč mám nabitý víkend.
Jestli mě tu něco hodně štve, tak je to termínová nejistota. Nevím, co to má za smysl, tajit začátky.
Znám spoustu her, kde si naopak hráče považují a mají dopředu daný kalendář her s přesně zavedenými začátky. Tady je to: bude to..., možná..., určitě..., možná..., beta..., možná..., teď už určitě..., možná..., corona..., možná..., přistáli Marťani..., možná atd.
 

GorGlin

Veterán
U náramku jsem zvědav kolik to bude chtít, včera jsem boural kvůli rase, tak doufám že se na tom nezaseknu.
Je velké štěstí, že se teď dají dělat všechny cetky najednou.
 

Lovec Krys

Legenda
V Unurech to chtělo 113K na betě, nároky by měly být přibližně o 30% sníženy, tzn. kolem 79K na odznak.

@Schoenfeld Pak doporučuji 3. kolo turnaje přizpůsobit tak, abys to stihl bez ohledu na začátek DS.
 

Ludi

Veterán
Já taky čekám s turnajem i věží na zahájení DS. Jediná výhoda jsou jednodušší sochy, ale jinak nic moc. No, nějak to uhaluzíme, o to se nebojím, protože jdeme jen vyzvednout odměny. Hrát na pořadí opravdu nechci, to by mě z toho věčnýho klikání kleplo.
 

Lovec Krys

Legenda
@voyager-1:
Oranžová = důraz na nové odznaky (málo kovářů a soch, hodně střetů, relikvií, oparů a T1 surovin)
Modrá = důraz na staré odznaky (hodně kovářů a soch, málo střetů, relikvií, oparů a T1 surovin)
Zelená = rovnovážná mezi všemi odznaky

Tzn. hodně to závisí na tom, čeho mají členové společenství málo a čeho naopak hodně.
Společenství dávající 5 beden a bronzovou ve věži asi nepojede oranžovou, naopak společenství dávající 12+truhel a zlatou ve věži s ní nebude mít problém.

Např. my na cz1 jedeme v prvním kole oranžovou (další nevím) a na cz2 všechny po zelené.
 
Naposledy upraveno:

Trumpetka

Znalec fóra
dotaz - surky na náramek
U pytle mincí je na Wiki psáno, že se kalkuluje z kapitoly, ve které se hráč nachází (jsem si vždy myslel, že je to z velikosti hl.sídla)
Je to skutečně tak a platí to i pro propočet surek na náramky?
Trpaslík, Hl.sídlo 14 - Náramek ukazuje 8700 surek
 

DeletedUser6217

Guest
jj je to podle kapitoly, v té poslední je to 79000 surek, v ambasádách 68000
 
Nahoru