• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

DeletedUser4336

Guest
No hlavně to neříkejte, že se vám vykřičníky nelíbí, nikde nahlas, nebo nechoďte s vývojáři a programátory na pivo, nebo to zase zkrouhnou na starý systém (minimálně na prohlížečích), a bude po srandě.
 

luterina

Veterán
Ahoj, za mě teda všechno super!!! Zvládám jet DS ve třech společenství a díky zadávání všech dílen (někde i 60 najednou) jedním klikem a automatickému započítávání výroby do odznaků hlásím že šlachy na ruce mám v pořádku. :D

..a ta malá tabulka s celkovým přehledem sběru co vyjede, když najedu myší na ikonku s ds úkoly, je perfektní!!!
Všem z týmu mockrát děkuji! Výborná práce!!!! :rolleyes::);)
 

DeletedUser4336

Guest
luterina >> Jo, to jsem si přesně myslel, že to většina kliká jedním klikem, takže když jsem dělal malé výroby, tak mě napadlo, že příště už to nehraju, max. kováře budu vyrábět, tam se neuklikám.
 

Lovec Krys

Legenda
Do příštího dobrodružství by to chtělo ještě pořešit problém s jámou, kdy poslední den docházelo k jejímu zasekávání u různých společenství na různě dlouhou dobu (u nás např. asi na půl hodiny, takže nás to nezastavilo v jejím dokončení).
 

DeletedUser4336

Guest
Mě se nic nezasekávalo, ale poslední den jsem zanamenal častější pády typu "chyba toku dat".
 

Lovec Krys

Legenda
@Pauleo Pravděpodobně se to týkalo jenom (nebo hlavně) společenství, které v krátkém čase házely hodně odznaků do jámy a posouvaly se tak o tisíce bodů, ale nevím, kolika společenstvím se toto stalo a jestli se to dělo jen tady nebo i na zahraničních serverech.
 

ElfNostradamus

Veterán
Hlášení v českém jazyce: u nás v cz2 se nic nezasekávalo, i když jsme to tam do jámy hrnuli horem dolem...konec hlášení v českém jazyce /Kolja/ :)
 
Naposledy upraveno:

OldMaGorr

Mistr slova
My jsme taky na CZ2, ale nám se to teda sekalo/padalo/opakovaně načítalo docela dost, hlavně pak posledních pár hodin.
 

DeletedUser467

Guest
I v zahraničí se to dělo, postřehla jsem na FB, že si na to stěžovali. A mám pocit, že tohle není ani první DS, kdy se to dělo, že se to tu řešilo už v minulosti.
 

DeletedUser4336

Guest
Asi jáma není tak bezedná, jak se zdá. Tajní skřítkové nestíhají všechen ten materiál zpracovávat, a tak se tváří že Inno, a přitom to jsou oni, kteří to na čas vlastnoručně zamykají.
 

Lovec Krys

Legenda
A samozřejmě potvrzovací zdržovací okno při vybírání odznaku tam zůstalo...
Kurník, to tam teď mají samé brigádníky, že nejsou schopni za 2 týdny odstranit jedno blbé potvrzení (které už dříve bylo odstraněné!)?
 

ElfNostradamus

Veterán
Tak jsme tam, kde jsme byli ...DS častěji než je třeba...2x do roka by tomu slušelo i motivovalo více, i když odměny za umístění motivačně stále nepůsobí...proto náš spolek nyní ,,bobek,, na DS a užijeme si jen pohodovou vždy jen jednu cestu na mapu :)
 

Slniecko

Znalec fóra
Tak u nás jsme to spravili stejne, taky jedeme vždy jen jednu trasu, a hážeme na to bobek.. Podle mne to tedka zbytečne hrotí, jen to lidi spíše odpuzuje od hraní,než motivuje..
 

OldMaGorr

Mistr slova
Při hře DS se obsah jámy neaktualizuje pokud ji otvírám z obrázku "jámy", ale jen až se vrátím na základní obrazovku. Je to velmi unavující a matoucí, protože nevidím co mezitím změnil/doplnil spoluhráč.
Máte to tak tak?
 
Nahoru