• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

Ludi

Veterán
@kalicz, řekla bych, že většině lidí je to fuk. Pár jednotlivců mají nějaký problém, ale na tom nesejde. Dobrodrůžo má někdo rád, jiný ne. A pořadí v něm, drtivou většinu hráčů naprosto nezajímá. Řekla bych, že od 40. místa dolů na pořadí lidi spíš kašlou. Takže fakt, o nic nejde.
 

ElfNostradamus

Veterán
Mno, já když to tu zpětně pročítám a přesto, že poslední Ds rovněž jezdíme také pouze pro odměny z map, tak mám trochu jiný ne tak tolerantní pohled. Mne nepřijde normální, i když to asi pravidla nezohlednují /a není toto prosím přímo návod!! / , že si spolek vymění před začátkem DS pár měst za nová města, která jsou přeplněná pidi manufakturama a dílnama. To pak taky může dopadnout, že si spolek nabrnká před dobrodružstvím všech 24 měst /kromě velitele/ a vesele se hraje. Kalicz? Tebe to nebaví?! To pak tedy jako zástupce velitele můžeš na velitelku /i manželku :) / zapůsobit minimálně v tom, aby k takové výměně měst -koukám z obrázku vidím 4 města těsně před Ds vyměněna. - u vás nedocházelo?! ...nebylo by to přeci jen trochu více fér?? :)... a váš bílý balet by byl tak ještě bělejší :)
Řešení? : napadá mne pouze dát termín na vstup nového člena před dobrodr. trochu delší aspon 14dní /se startem na Betě? / ...to si pak některé spolky rozmyslí ,,postrádat,, některé hráče např. na turnaje a do budoucna i do věže... Hezký den všem :)
 

realkaM

Znalec fóra
Elfe, dost bych se divila, kdyby zrovna ty jsi neměl k DS a Baletu připomínku. Hrajeme DS intenzivně max 1x za rok a to jen tak z hecu. Termíny pro přihlášení nových členů před začátkem DS se jistě mohou prodloužit. Obávám se však, že by se stejně zase projevil nějaký anonymíní práskač, kterému by to vadilo. Pokud však spolek před zahájením vymění celé město, postrádá to logiku, neb výhru si pak odnesou noví členové, nikoli členové původního spolku. A ještě bych ráda zmínila jednu věc: může si každý vyzkoušet hrát ve městě, kde má samé plantáže po dobu takřka týdne, je to fakt super zábava (myšleno ironicky), všem doporučuji.Jinak zachovejte všichni chladnou hlavu, nebudeme v baletu hrát DS na vítězství zase další rok, takže máte příležitost. A vzhledem k tomu, jak se členové Bílého baletu na tu výhru nadřeli, kolik času tomu dokázali věnovat až do samotného závěru,je náš "Balet" víc než bělejší a je mi úplně fuk, co si o tom ty, nebo kdokoli jiný myslíte. Tím současně všem "svým" lidem projevuji díky a obdiv za maximální nasazení ve hře.Tak pa za rok. realkaM
 

realkaM

Znalec fóra
Emhyre, když budu chtít, každý po dobu DS odteleportuje půl města a postaví tam manuchy a dílny. To bude taky podpásovka? To snad ne, tuhle možnost má každý a spousta hráčů Baletu to tak udělala. A když dokoupím to, co mi chybí za dia, to bude taky podpásovka? Takže o co go?
 

ElfNostradamus

Veterán
Takže píšeš, že 4 hráči vašeho spolku, kteří byli nahrazeni, nedostali odměnu, protože je dostala ta 4 města, která jste tam dosadili několik dní před Ds? Realko sorry, můj pohled a názor je jiný a vidím to prostě jinak, že tyto 4 města uměle vybudována, vykostěná a narvaná pidimanufakturami a dílnami a přidána na dobrodružství jen pár dní před startem a byt´to pravidla dovolují, tak mne osobně to přijde, že naopak tyto města kazí dojem a práci všem ostatním 21 členům ve spolku, kteří pro to obětovali jistě plno úsilí a času....a možná vaše počínání právě odrazuje některé hráče či spolky právě k vyšší aktivitě či účasti v dobrodružství.
 
Naposledy upraveno:

realkaM

Znalec fóra
Elfe, máš pocit, že si ve společenství dělám co chci bez souhlasu ostatních? Mohu tě ubezpečit, že nikoli. Takže mlč a starej se o své společenství, k čemuž ti přeji hodně zdaru :)
 
Emhyre, když budu chtít, každý po dobu DS odteleportuje půl města a postaví tam manuchy a dílny.
tak tohle mě zajímá. Kolik teleportů může hráč tak zhruba získat. Věže jezdím pravidelně celé a i s tím bonusem, který nějakou dobu byl, jsem získal asi 30 teleportů. Jinak se získat nedají (kolik jich je asi třeba na vyprázdněníé města?). A pochybuji, že vaši "hráči" použili právě tenhle trik. Ano, mluvím třeba o těch čtyřech, kteří tu byli na obrázku! To je to, co není košer ;)
Jinak, tahle rétorika obrany "pseudopodvádění" je čím dál směšnější. Na vašem místě bych stáhl ocas a mlčel a neztrapňoval se... Upřímně, rád se vždycky podívám, kdo je během DS na čele a pokud za tím vidím reálné hráče, tak si řeknu "tohle je kvalitní a fungující společenství". Pokud tam vidím tyhle kombajny, tak si řeknu, to jsou ale trapáci. Zrovna můj soused moitabai s prázdným městem a trofejí pro vítěze DS je opravdu hvězdou elvenaru...
 

realkaM

Znalec fóra
Kdyby jsi se včera podíval do měst lidí z Baletu, viděl bys, kolik odstranili budov (možná to ještě dnes u některých uvidíš, co to nestihli dát zpět), někteří odpálili i celý poslední výzkum. Jinak tě mohu ujistit, že nikdo nepodváděl a ta cena u Mojtíka je stará rok. Neznáš vůbec souvislosti a já je zde nemohu sdělit, tak se raději nevyjadřuj, ok? Tím končím s komentováním nesmylů a nepodložených dohadů. Hezkou hru všem.
 

Aliathor2

Kolemjdoucí
Prostě nám závidí naše famózní vítězství vykoupené léty dřiny a odříkání. Neschopní, línější a hloupější shazují zasloužené úspěchy těch schopnějších, pracovitějších a chytřejších.

P.S. a nejvíc se mi na nás líbí, že jsme nejlepší.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Aliathor2

Kolemjdoucí
Lotus má každej, památník jen nejlepší.

Sláb jenom ten, kdo ztratil v sebe víru,
a malým ten, kdo zná jen malý cíl.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

klapa

Mistr slova
Emhyre, když budu chtít, každý po dobu DS odteleportuje půl města a postaví tam manuchy a dílny. To bude taky podpásovka? To snad ne, tuhle možnost má každý a spousta hráčů Baletu to tak udělala. A když dokoupím to, co mi chybí za dia, to bude taky podpásovka? Takže o co go?
když někdo kvůli DS a při těch odměnách co tam jsou vyplýtvá teleporty na odstranění poloviny města, tak to opravdu nebude podpásovka, ale dle mého čin choromyslného člověka...dokážu si představit odteleportovat pár dejme tomu eventových budov, ale "půl města"!? Každopádně s tím bych problém i tak neměla, každý ať si s teleportama naloží jak chce....naverbovaná města s pidi dílnami před DS je ale tak trochu na hraně fair play hry, ale budiž, tohle už je na zvážení samotné podpory a prostor k zamyšlení nad pravidly v téhle hře. Ovšem přirovnávat tohle s nákupem za dia je už míchání jablek s hruškama
 

Ludi

Veterán
V podstatě moc nechápu, že se tady vytvořila taková bouře ve sklenici vody ... Dobrodrůžo je jen jedna malá součást hry. To pořadí v DS je naprosto k ničemu, ale když to někdo chce, tak ať to má. Jó, kdyby za to bylo 1000 dia pro každého hráče, tak se o to taky poperem, ale takhle? Takže, lidi, klid a bavte se hrou ;) a neznepokojujte se věcma, které nejsou podstatné.
 

DeletedUser4530

Guest
Když to vezmu čistě osobně; tak ceny nic extra, a mít oblouk je sice pěkná trofej, ale jak jí získám je třeba pro mě důležité.
Myslím, domnívám se, že tu lidi píšou hlavně proto, že jim nejde přes srst-srdce styl jakým k tomu některá společenství přistoupila.
Mají hranici fairplay nastavenou jinak. Popravdě se s nimi ztotožnuji, ale jak jsem psal v úvodu. Ceny nic extra, a mít oblouk...
 

luterina

Veterán
A ještě bych ráda zmínila jednu věc: může si každý vyzkoušet hrát ve městě, kde má samé plantáže po dobu takřka týdne, je to fakt super zábava (myšleno ironicky), všem doporučuji.

On vás někdo nutí mít na DS města 2 - 4? a klikat jako zběsilí až do umdlení ruky a zavaření mozku??? :):) Nechápu důvod když odměna za 1. místo je spíš trofej (pro někoho vtip?) určená mi tu dobře a fér odvedenou práci připomínat, jinak (a ještě se zánětem šlach s nevím kde mi hlava stojí) komu to a čím prospěje? Nepřijde mi to dobré pro nikoho, ani pro tělo ani pro týmového ducha. Když nemám vybudované společenství, které dá DS na 1. místo i bez pomocných měst, tak na tom pracuji takové mít, třeba i rok, dva, až takové budu mít a my to dáme, tak si to 1. místo užijeme s velkou pompou a pocitem vítězství tím pravým, kde nebude už trofej jen pouhým vtipem k zasmání !!! Padne pár pohárů dobrého vína, poklábosíme na chatu, vzájemně se poplácáme po rameni, přijmeme pár vzájemných gratulací, zasmějeme se a máme vymalováno!!! Jsme nejlepší!!! Dobrý pocit!!! Alespoň takto férovou hru co by měla hráče naplňovat vnímám já, ale chápu, že to nemusíte vidět stejně, že to u vás může chodit jinak, do toho já nevidím, co já vím, za co se u vás ve spolku vzájemně poplácáváte po ramenou vy??? :rolleyes:
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
Chápu, že máte pocit, že tyhle farmy nejsou fér, ale kdysi se to tu řešilo a myslím, že to nebylo označeno jako něco vyloženě proti pravidlům. Ale úplně přesně si to nepamatuji. Řeší se tu Balet, ale upřímně, těch spolků, co má farmy, je podstatně víc. Balet v našem světě vyhrál, psali, že do toho jdou max. 1x za rok, takže příště mají šanci další společenství. Podobné posuzování hry mě dávno přešlo a beru to s humorem ;)
Ve Sci-fi nic takového nemáme a ani nebudeme mít. Z více důvodů. Hlavně nás DS moc nebaví. Ujdeme 3 trasy a dost. Kromě hry máme i osobní život a jeho radosti, starosti a povinnosti. Je to fakt jen hra a ne smysl života.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru