• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

DeletedUser6583

Guest
Bez turnaje je dobrodružství nehratelne. Nelze dát dohromady dostatek kouzel. Snad jim to brzy dojde a pustí to.
 

DeletedUser6399

Guest
Tak klávesy sice na prohlížeči jsou, ale furt je to mnohonásobně pomalejší než hromadná výroba na mobilu. I těch ubohých osm dílen co jen mám trvá než oklikám oproti mobilu, obzvlášť na krátkých výrobách. U minulého brůža jsem zrovna skončil kapitolu, tak bylo dílen kolem 70, to vypadalo na to, že zase začne blbnout mikrospínač levého myšítka, na mobilu by se dalo čepovat pívo na tři akce, v prohlížeči bych to momentálně už nehrál. Asi přenechám výrobu těm co hrají na mobilu.

Nový systém vypadá jinak dobře, to zklamat nemohlo, ale že to trvalo. Na druhou stranu mi v prohlížeči chvíli trvalo, než jsem našel mapu, na mobilu jsem to zkoušel ve vlaku, a tam jsem to objevil hned, ale zase je dobré, že je zachován přístup z plochy města, sic trochu nevýrazný. Jinak už asi třetí den zkouším HTML5, protože v minulosti mi sice běžel, ale někdy to trochu zlobilo, takže jsem jel pořád Flash. A zatím mi přijde, že vše bez problému.
Máš pravdu, že na mobilu je to rychlejší hromadnou výrobou, akorát mě štve to přeskakování mobil a pc, vždycky se to musí zase načíst, to už je pro mě rychlejší, to díky klávesovým zkratkám (ještě jednou děkuji) naklikat :)
 

ElfNostradamus

Veterán
Kouzla je potřeba si vpřed vyrobit jako ostatní odznaky...při účasti aspon 20 lidí může mít každý spolek na startu oněch 20 lektvarů, hůlek a klobouků při menší účasti samo méně...a pak vyrábět a vyrábět, čáru přes rozpočet s turnajem udělali všem....přesto se dají kouzla vyrábět a sbírat občas v motivacích...zatím štěstí více přeje lépe připraveným. :) hezkou zábavu a tmelení kolektivu
 

Ludi

Veterán
Velká výhoda je, že kouzla se dají dělat najednou, jde to lépe, než ve starém systému, takže je to hratelné. Ale je fakt, že s turnajem už bych měla klobouků a lektvarů plný sklad. A taky ten turnajový absťák :D
 

DeletedUser5469

Guest
Gratuluji vývojářům. Nový systém nastavování odznaků je mnohem lepší než ten starý. Díky tomu je dobrodružství snesitelné. Zejména pak v mobilu s rychlým zadáváním výroby. Blbý je to posunutí turnaje. Snad to brzy spustí. Jen doufám, že nezkrátí délku turnaje. Ale pokud to do zítra nespustí, tak se turnaj asi odloží. :-(
 

DeletedUser5695

Guest
ano, systém je skvělý, což bohužel vedlo k celosvětové vyšší účasti a pravděpodobně i intenzivnější, a nestačí kapacita, vůbec tomu nerozumím, ale čuju, že zvýšit propustnost systému není snadné, tak se možná tohoto turnaje opravdu nedočkáme, tím by se ukázala akademie jako momentálně velmi důležitá a vůbec nechci podsouvat Innu, že to byl záměr, aby nám její důležitost názorně předvedli :)
 

Ludi

Veterán
@Arweene Myslím, že to není záměr, o tom jsem přesvědčená. Nový způsob sbírání odznaků je pro systém hry zátěž, protože je pořád otevřen sběr u všeho. Dřív to šlo jen u dvou věcí najednou. Takže i kdyby nehrálo víc lidí, je to pro hru větší nápor. Je to poprvé, kdy běží nové DS na všech serverech a není divu, že se chybička vloudila. Stane se.
 

DeletedUser5412

Guest
no podle mě je to jak ze života. Něco zjednoduší a potom musí přijít trest. Nechceš překlikávat v DS v pohodě ale vezmem ti turnaj.a neříkejte že je přeplněný server tak vyházejte ty města co mají postavené jen budovy na DS. Díky nim mi ostatní stojíme ,kvůli kouzlům nezbývá než čekat nebo si vyplácat urychlovače.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
@Ludi - Pochybuji, že nový systém je nějaká zátěž. Je to jen pasivní čítač, který čeká na imput v podobě sběru, který přiřadí hodnotu, která se uloží na server, tak jako doposud u visících nekonečných úkolů, nebo ostatních eventů. Předpokládám, že problém je součástí nějaké chyby při aktualizaci, respektive při implementaci dobrodružství. Viz problém, že někteří hráči nemohli navštěvovat cizí města.
 

Lovec Krys

Legenda
@Arweene Na dokázání důležitosti Akademie nepotřebuješ ani to dobrodružství, stačí, že bez ní nelze udělat quest eventy (včetně toho letního od pondělka běžícího na betě, kdy už jsem podruhé dostal úkol Získej 5 Oparů vidění (a druhý luxusní úkol vylepši 2 budovy na lv 14+, ale to sem nepatří)).
Jinak na betě turnaj jede, jel i ten minulý s dobrodružstvím.
Jestli je stopnutý turnaj problém jen cz nebo všech live serverů netuším.
 

flego

Mistr slova
Ahoj,nemáte někdo k dispozici aktuální cesty ve druhém popřípadě třetím kole?,nějaké ty denní,dvoudenní úkoly by bylo fajn začít už teď:)
 

DeletedUser6399

Guest
Cesty a úkoly jsou známé z beta serveru, schéma je stejné jako bylo loni v srpnu.
Podle mne je nejlehčí všude modrá, ale my chceme zkusit všechno, protože právě máme dost místa. Pomáhá nám ke koordinaci výrob sdílená tabulka, kam všichni zapisují co vyrábí a co mají skladem.
To jako vážně, že tam je 120 kovářů??? i 90 je dost...
 
Nahoru