• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

DeletedUser4336

Guest
Na nový systém úkolů se taky docela těším, to staré bylo opravdu příšerné, nemotivující to vůbec déle hrát. Co mě ale netěší je, že na mobilu je hromadné zadávání výroby v dílnách a na prohlížeči ne, to mě zase naopak trochu odrazuje.
 

DeletedUser6357

Guest
Co se týká dobrodružství společenství, nová změna se mi velmi líbí a těším se, až ji vyzkouším v praxi. Moc děkuji :)
 

Lovec Krys

Legenda
@Angie89 V prohlížeči jednoduše - otevřeš dialog výroby (klikneš na manufakturu/dílnu) a zmáčkneš klávesu (1-6 - ty nahoře, nevím, zda to funguje i s numerickou kláv. nebo jenom s horními klávesami).
1 - 6 je zkratka pro výrobu dle pořadí v dialogu:
Manufaktury: 1=3h,2=9h,3=24h, 4=48h(u manufaktur lv 24+ to pak je 3=3h prošlé zboží, 4=9h prošlé zboží)
Dílny: 1=5min,2=15min,3=1h,4=3h,5=9h,6=24h
 

OldMaGorr

Mistr slova
Funguje numerická i ta nahoře a ta dokonce v české verzi klávesnice bez shiftu asi je to navázáno na kód klávesy a ne na jeho reprezentaci v konkrétní klávesnici.
POdobně fungují klávesové zkratky i ve zbrojnici a v akademii, tam dokonce nezávisle na vybrané záložce
 

ElfNostradamus

Veterán
Tak začátek údajně ráno :))... pro někoho kdo vstává v 10 je ráno i 11, my čilí elfíci vodící ratolesti do školky považujeme ráno někdy mezi 6-9 :) ...tak snad se brzy dočkáme rána na Elvenaru a startu DS :) ... a to ruce jsou již netrpělivé a mohly by nechtěně něco smáznout :) navíc stojí výroba sakramordijéelfentramtarijé ...si musím zahřešit :)
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
Co se týče klávesových zkratek - na mém PC mi to přes numerickou klávesnici nefunguje, ale jen na horní číselnou - vlastně na česká písmena s diakritikou. Určitě je to v nastavení, ale celkově je to pro mě šikovnější, než na číselné klávesnici, takže to neřeším.
 

DeletedUser3281

Guest
Jdou vám teď na PC zkratky, a navštívit hráče pro vložené VB? Nám to nejde nikomu totiž. Nevím zda má smysl sklízet manufaktury, tohle vypadá že to stopnou pokud to je chyba rozsáhlá.
 
Nahoru