• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34

Guest
ako počitam tak pocitam ale ta na 3 mieste co je ma len 1 hlas ako moze byt na 3 mieste ??
 

Fulla

Guest
protokole, zřejmě jsi počítal pouze hlasy vás hráčů. Vaše hlasy nám samozřejmě pomáhaly se rozhodnout, ale v týmu se nám líbily nejvíce právě tyto tři básničky :)
 

DeletedUser34

Guest
aha tak ste rovno mali napisat ze je rozhodnutie na tyme naco si tu clovek drie klavesnicu :) hmm povecine to bolo na hlasovani hracov a podla toho ste rozhodli a teras zrazu rozhodnutie tymu rovno ste mali dat ze rozhodne tym a usetrit si toto divadlo z hlasovanim nakolko info o tom ako sa pacia jednotlive basnicky ste mali od hracov v ich basničkach ale ok tym vyhlasil tym si upravi pravidla ako treba

gratulujem sonea a makropuloso tie basne boli super
 

Frigg

Guest
@protokol klííd, vždyť to bylo napsané v pravidlech od začátku.

O vítězích soutěže rozhodne, s ohlédnutím na vaše hodnocení, Elvenar tým.

Předem nebylo rozhodnuté vůbec nic. Vy jste hlasovali a teprve pak my jsme všechno poctivě pročetli, obodovali a výsledek zveřejnili.
 

DeletedUser34

Guest
ano a rovnako to bolo aj vpredoslich sutaziach a rozhodlo sa podla hlasovania hracv
a ked pozrete na lajky pri basnich tiez nema nejak vela lajkov ale asi hlasi tymu maju jeden za 5 hracov naco bola dobra saskarna z hlasovanim ked uz dopredu bolo jasne ako to dopadne ale ok vi ste tu moderatoi vi viete ako ohnut pravidla :))) pekny den
 

DeletedUser34

Guest
Soutěžní díla v daných tématech můžete hodnotit i vy. O vítězích soutěže rozhodne, s ohlédnutím na vaše hodnocení, Elvenar tým.


a rovnako bolo piane v pravidlach ze hodnotit mozme aj my v danich dielach nikde sa nezminovalo hlasovanie na konci :)
ked uz podla pravidiel
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Tak hodnotit ještě neznamená podílet se na vyhodnocování soutěže. Když už se slovíčkaří :) Tohle znamená, že i my ostatní můžeme napsat svůj názor na konkrétní básničku nebo vyjádřit jak moc se nám líbila a napsat, jak by asi vypadali vítězové podle nás :) Nikde se nepíše, že o hlasování rozhodují hráči, nebo alespoň něco o tom, že hráči mají vliv na rozhodnutí o vítězi :) Pouze to, že tým bere ohled a možná i inspiraci na hráčské hlasování :) Myslím že to nemá smysl nějak extra hrotit. Zase kdyby záleželo na hlasování pouze hráčů (nebo z velké části), spousta lidí by mohla zlanařit (úmyslně či neúmyslně) kamarády a přátele ze hry pro hlasy právě jim a vůči ostatní - třeba nováčkům - by to bylo nespravedlivé :) A nebo kamarádi, protože chtějí být hodný, tak dají hlas právě jemu, protože se chtějí zachovat prostě a jednoduše kamarádsky :) Takže i pro to je asi zvolen tenhle způsob. Což je rozumný si myslím :) Já bych to prostě tak nehrotil :)
 

DeletedUser34

Guest
nikto nehroti ked si pozries predosle sutaze kde bolo hlasovanie vkazdej to bolo tak ako hlasovali hraci nikdy ziadna zmena ale tu zrazu zmena ale nikto to nehroti mali rovno napisat ze rozhodnutie je len na elvenar tyme a nazor hracov je vedlajši naco dali hlasovat mali si precitat basne reakcie v nich a rozhodnut a naco sa dalo hlasovanie to bolo uplne zbytocne keby dopadlo inak aj hodnotenie by bolo ine :D
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím , jsme snad dospělí lidé , teda v to doufám :D
Hodnocení či vybírání vítězů v soutěžích typu o nejlepší báseň,povídku,obraz ,slogan či jiné kreativně založené dílo je těžké.
Není to vědomostní soutěž.
Každý z nás má zcela odlišný vkus...
Neznamená,že když výtvarné dílo či kniha či báseň se mě líbí či mne osloví, že se musí líbit všem a naopak.
Konečné rozhodnutí vždy bylo na moderátorech.
A je velice dobré ,zkrátka fajn, že v soutěžích tohoto typu,se zúčastnění mohou dozvědět i názory jiných hráčů.
A některé to třeba i nakopne v reálu.
Je hezké věděti,že to co vychází z Tebe z člověka někoho potěší a někomu se líbí co jsi vytvořil či nakreslil či složil.
A to je daleko větší odměna než diamanty snad ne ?
Či umístění na prvním,druhým či třetím místě.
Podstatné je,že to někoho oslovilo.
 

DeletedUser34

Guest
ja netvrdim ze neni rozhodnutie na moderatoroch ale na čo dali potom hlasovanie uplne zbytocne a na 3 mieste je clovek ktoreho basen dostal 1 hlas basen je pekna nic proti nej ale ake prihliadnutia na volu inich hracov
tak mali rovno vyhodnotit po skonceni casu na vlozenie a vihodnotenie prihliadnut kto ako komentoval alebo laikoval v basnicke
zaujimave mi prislo to ze predosle sutaze kde sa hlasovalo bola rovnaka formulacia ci uz logo alebo kresba alebo ine vzdy dali tak ako hlasovali hraci vtedy ani jediny raz nebola nejaka zmena ale tu zrazu zmena tak sa pitam na čo bolo vlastne dobre to hlasovanie ???
vytvoril sa precedens pri dalsich sutaziach z asi tasko bude niekto hlasovat a rozhodovat ked bude vediet ze hlasovanie je vedlajsie aj tak rozhodnu moderatori podla simpatii k jednotlivim hracom a prednost budu mat ty ktori im neprotirecia alebo ich chvalia ako ty co maju vlastny nazor a pitajusa
 

DeletedUser312

Guest
Čus farmy :cool:

sice sem si to tu preventivně ani nečet ale vo co gou je mě z informací který mám celkem jasný pro příště bych prosil nevyhlašovat žádnou soutěž typu namaluj obrázek slož báseň napiš povídku .... zaprvý jsou to soutěže těžce diskriminující ty kteří nemaj ať už básnický střevo či jinak vyvinutý estetický cítění tzn nejsou to soutěže pro všechny .... a za prvý když už se o něčem veřejně hlasuje a ten zbytek plebsu to hodnotí jen totální ignorant po takovým hlasování vyhlásí výsledky který neberou toto hlasování jako konečný....

Howgh :D:D:D
 

DeletedUser61

Guest
Za sebe jen můžu říct, že jsem se zúčastnila i soutěže o nejlepší jednotku, kde se muselo malovat a to já vážně neumím. :D:D:D Tak jsem se zúčastnila jen tak pro pobavení ostatních. A o to jde. Nemělo by jít jen o výhru, ale i o zábavu s ostatními.;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru