• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser61

Guest
Podle mě budou mít problém vybrat vítěze. :) Básniček jsou tu mraky. Každá je jiná, přesto svým způsobem krásná. ;) Myslím, že vyhráli všichni, kteří v sobě objevili duši básníka. :D
 

DeletedUser34

Guest
nebudu lebo to spravia tak ako vždy hrači budu hlasovat za chvilu nam daju zoznam basniciek a kazdy kto bude chciet halsovat si viberie 3 najlepsie a ta ktora ziska najviac hlasoiv vyhra vzdy sa to tak robylo takk myslim ze aj teraz to tak bude

no snad dneska daju uz zoznam ale inak by to bolo skvele keby viherne basničky prerecitovali moderatori na videoo

bola by to super vec alebo nahrali audio nahravku vyhernich basniciek :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Fulla

Guest
Seznam brzy bude, akorát bohužel více hráčů nesplnilo podmínky soutěže :( a nebo všechny jejich sloky neobsahovaly 4 verše. Poprosíme proto ještě o chvilku strpení :)
 

Deleted User - 35985

Guest
Tak to jsem v pohodě, protože když si přečtu podmínku soutěže, tak jsem splnil i když mám sloku o jednom verši. To tam byli i tací, kteří nesložily 2 verše? Není psané, že každá sloka musí obsahovat 4 verše, jenom jedna. :)

Báseň musí mít minimálně jednu sloku (jedna sloka bude obsahovat 4 verše).
 

luterina

Veterán
minimálně = dvě a více, každá sloka bude obsahovat 4 verše, alespoň já jsem to tak pochopila...

..ale pokud to vím správně, pravidla lze změnit

tipuji že hlasovat se bude do zítra :)
 

DeletedUser61

Guest
Tak to je parádní zkušenost. Já recitovala jen na základce, ale nikam mě to nedostalo. :D:D:D Přesto mě to docela bavilo. Radši skládám a to hlavně v nějakém velkém citovém návalu. :) Jde to tak nějak samo. Občas i do práce pro kolegyně k zasmání.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Člověk slavně reagoval na příspěvek ze včera (dokonce z neděle) a ejhle... ono je jich tu víc :D

Jinak hlasujících moc není. To mě zarazilo :)
 

DeletedUser34

Guest
no je dobre
aj ja by som to uvital bolo by to super ten prednes inak pisem po tme tak obcas blbosti :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru