• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34

Guest
no to bude určite premakane ja som to zlozil len za 10 minut :) a celkom a mi to zda zabavne aj ked si to precita viackrat :) ale to je moj nazor :)
 

DeletedUser34

Guest
kazdopadne je to sranda a klusne by som zlozil aj dalsie 2 :ň
 

Deleted User - 35985

Guest
pomalu se blížím do finiše, ale ještě si to několikrát přečtu, jestli neudělám úpravičku ;)o_O

jak to dokončím, tak si přečtu ostatní skladatele :)

//Sloučen double post. Sindri

už je to tam, jestli jsem něco zapomněl, tak to tam nebude
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Fulla

Guest
Paráda! Jsem ráda, že je tak velká účast. Básničky jsou moc povedené, jste šikovní :)
 

Deleted User - 35985

Guest
Tak jsem si přečetl i ostatní a udělal jsem dobře, že jsem si je přečetl až po složení vlastního díla. Některé jsou zábavné, jiné jsou se zajímavým pohledem na hru a hodně jich má zajímavé myšlenky. Rozhodnul jsem se, že nikomu nebudu děkovat. Všem děkuji touto diplomatickou cestou a jsem rád, že se zapojilo dost hráčů a doufat nebudu, ale věřit ano, že se zde vyvěsí další díla našich hráčů. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1171

Guest
prosím o smazání první básně bez slok nečetl jsem pravidla a nikdy nepsal báseň děkuji volnyvena
 

Deleted User - 35985

Guest
Mám takový malý dotaz. V pravidlech o soutěži se píše, že název musí být pod svým jménem. Všimnul jsem si, že je jméno každého hráče pod žlutým názvem "Báseň". Pokud to nestačí, prosím o doplnění názvu na "Elvenar od Astersix".
 

Sindri

Guest
To oranžové Báseň je prefix, samotný název vlákna následuje hned za. :)
 

DeletedUser34

Guest
Protokole u tý tvojí jsem se fakt od srdce zasmála. Dost dobrý. :D:D:D
presne to bol účel aby sa človek pobavil :D načo opisovať čo užije zrejmé :)) trocha srandy nezaškodí :)
sonea tvoja basen sa my tiež velmy páči je skvele napísaná 2 najlepšia zatial :rolleyes:
 

luterina

Veterán
nj... :rolleyes:
..každopádně to bylo fajn, přečíst si tolik básniček a nahlédnout do toho jak to všechno vnímáme a máme a vlastně se více vzájemně poznat a sblížit.:)
 

Zharthuru

Mistr slova
Jinak bych chtěl zdůraznit že přednes básně je uměním samo o sobě , záleží na schopnosti intonance proto bych chtěl vědět , který z moderátorů
má s tímto aspoň nějakou zkušenost . Ale taky chápu , že to může být pokládáno za soukromou zkušenost . Vyjde někdo na světlo boží ?
 

luterina

Veterán
jen moderátor? :)

..a taky jak se u toho tváří, co má na sobě a jaká volí gesta a jeho celkový výraz, nejlépe videozáznam přednesu jedné, jím vybrané básně. :D Vyhlašuji soutěž pro moderátory! :D

..Zharthuru, jaká by byla odměna? :eek::D
 
Naposledy upraveno:

Zharthuru

Mistr slova
Výherce soutěže volí pokud vím moderátoři , tak chci zjistit nakolik jsou erudovaní . Osobně mám s přednesem a zpěvem malinkaté zkušenosti .
Chápu že to je dost soukromá věc .
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru