• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 42211

Guest
V této soutěži nebudu zúčastněná ani já, bohužel básnické střevo mi nebylo dodáno... Kdykoliv se o něco pokusím, nedopadá to ani trochu dobře, tak raději zůstanu v povzdálí :D
 

DeletedUser301

Guest
Já bych to ohodnotil rychle podle pořadí, jak budou básně vloženy do soutěže. :p Rychlost se taky musí ocenit. ;)
 

DeletedUser1134

Guest
Já bych se chtěl zeptat jestli když tam bude více slok tak musí mít sloka 4 verše, nebo to může mít ruznou formu (např sonet - 4,4,3,3)
Dále jestli může být volný verš...? :)
A na závěr...hlavní téma má být o elvenaru, nebo se tam jen musí objevit + můsí být přímo použitý slovo elvenar? :))
 

Frigg

Guest
@pssy pro tentokrát je zvolen jednotný formát 4 verše na sloku :)

  • Báseň musí mít minimálně jednu sloku (jedna sloka bude obsahovat 4 verše).
Použití přímo slova Elvenar v podmínkách není, ale musí být zřejmé, že o něj jde :)
 

luterina

Veterán
Nevím přesně jak vložit báseň do soutěže, můžete mně prosím napsat krok po kroku jak báseň do soutěže správně vložit? děkuji.
 

luterina

Veterán
Ahoj Fullo, děkuji mockrát za dobrý návod, básničku jsem v pořádku vložila.:)

..jé, já jsem do názvu básně nenapsala své jméno a nejde mi to upravit, jestli je to třeba, prosím Fullo, můžeš mi jej tam vložit?

..děkuji a hezký týden.:)
 
Naposledy upraveno:

Sheila7

Guest
Tak jsem sama sebe přemluvila a šla do toho :D Střevo mám,ale to básnický mi vynechává. Ale jelikož dnes hra moc nešla tak pro mě se našla chvilka(cca 3 hodiny).A do skládání básničky jsem se pustila ;) Upřímně? Byl to porod,ale začalo mě to bavit :D Mám jen jeden dotázek a to kde mohu hlasovat? Asi jsem slepá,ale nikde jsem to neviděla :( Pardon...:D
 

DeletedUser34

Guest
no hlasovat sa bude az po ukonceni sutaze bude zoznam a tam sa bude hlasovat ale mozes napisat svoj nazor do jednotlivich basniciek jednotlivim hracom aspon doposial to tak fungovalo
 

Sheila7

Guest
Ahá...tak to jooo :D Můžu hlasovat na více básniček..ted jsem na ně koukala a líbí se mi jich tam více ;)
 

DeletedUser34

Guest
no myslim ze bude hlasovanie ze si viberes 3 naj ale to azna konci ale teraz kludne mozes klikat podakovania v basnickach ale to ti napisu moderatori oni to organizuju
 

DeletedUser301

Guest
To je úžasné, kolik lidí skládá básně.
Taky mně překvapilo, kolik lidí je pečlivých při počítání sněhuláků. Tolik precizních výsledků jsem nečekal.
Tak nevím, v jaké soutěži bych mohl uspět.
Mohli bychom tipovat která báseň dostane nejvíc hlasů a kolik těch hlasů bude.:)
 

Zharthuru

Mistr slova
Mne by zajímalo jak se vlastně určí vítěz , jestli podle hlasů , nebo délky básně , nejdelší má zatím tuším 16 slok . To bych měl slušnou šanci .
 

Sindri

Guest
Tak určovat vítěze dle délky díla je nesmysl. Podle čeho takovou básničku můžeš hodnotit? No jedině dle dodržení určitého rytmu, aby byla hezká i při slovním přednesu (všem soutěžícím tedy doporučuji ji před uveřejněním přečíst nahlas a zjistit, jak moc to drhne), měla kvalitní děj a nebyly to jen náhodně seskládané rýmy...
 

Deleted User - 35985

Guest
Mě ještě zbývají dvě maličkosti a básničku mám hotovou. Už na ní dělám třetí den. Jsem zvědav jestli se povede.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru