• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 1.7

DeletedUser1148

Guest
papap taky to tak mám....není tam popis nebo cokoliv....jinak vše dobré...doly jsou ,v upozornění vše přehledné ,akorát u Kouzelného rozjímání jsem zjistila ,že popis je anglicky.
 

DeletedUser1148

Guest
Forseti oki....zkusím promazat cookies a cache děěkujiii :D

EDIT: Forseti děkuji za radu....hotovo ...už je vše v pořádku :)


//doublepost - sloučení příspěvků - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser667

Guest
Ahoj, mě ani v jednom světě nejde otevřít výzkum...
 

DeletedUser1198

Guest
Jsem mile překvapen, že se nejedná o mamutí budovy.. 3x3 a 4x4 je myslím akceptovatelné pro každého. Tak uvidíme, jak to půjde s úlomky, všem GL.
 

DeletedUser1605

Guest
taky mi nejde otevrit vyzkum, zamrzne to pri nacitani asi v pulce a jediny co muzu tek odlogovat
 

CherryFlower

Guest
Po nahrání aktualizace byly změny v upozorněních, ale ve výzkumu ještě ne, pak se do výzkumu nedalo dostat a teď mi hra spadla a už se do výzkumu dostanu :) Asi je ta aktualizace vícekroková :)
 

Deleted User - 42211

Guest
promazáno a nic se neděje, sekne se to a nejde nic...
 

kolchoznik

Pokročilý žák
nevím jak ostatním, ale přijde mi, že do hry se čím dál více přidávají věci, které pomáhají nováčkům a ti co to hrají delší dobu na tom povětšinou tratí.

Co mi nabídne nový update? prachy ze zlatých dolů? k čemu ? za celou dobu co to hraju sem nikdy s prachama neměl problém, nové divy, které jsou opět dobré max pro nováčky a pak je zbořit
turnaje jsou sice fajn dá se na tom slušně něco nahrabat, jenže to má dost zásadní háček a to jsou aktivní lidi takže když mám kolem sebe neaktivy tak se nedostanu dál jak na úroveň 2 a to ještě jen u té nejbližší provincie a na lepší odměny zase nedosáhnu a co s tím nadělám? nic prostě jsem se špatně narodil na herním světě a mám smůlu

uvítal bych též co tu již bylo psáno, abych si mohl vybrat o jaký druh úlomku budu hrát, když byly 2 a pak 4 tak to bylo v poho, ale ted když má být 8 a ještě praskají je to lehce otravné
 

Magni

Guest
Co se týká nemožnosti dostat se do výzkumu.... Opravdu stačí pouze smazat cookies a cache v nastavení Vašeho prohlížeče. Poté se znovu přihlásit do hry (pokud správně smažete cookies, automaticky vás to stejně odhlásí, takže přihlásit se prostě musíte). Pokud tohle uděláte, problém zmizí. Samozřejmě pokud to uděláte dobře, ale věřím že to není obtížné. Tento postup pomohl 99% lidí, kteří se ozvali s tímto problémem. Zbylé 1% to udělalo špatně a až po opětovném a správném postupu se problém také vyřešil.
 
Nahoru