• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 1.11

Santerr

Veterán
@Santerr to vypadá, že se Ti to na Majáku nějak zaseklo a nebo si na Tebe systém vyloženě zasedl, bude nějak spojený s fórem a dělá Ti to naschvál. :) Ale ne, ve skutečnosti je mi to líto. Mě to padá tak nějak různě, ale tam, kam bych si přál také ne. Divy jsou prostě divy, my jsme z nich celí diví. :) A řekl bych, že bude hůř, až se všechno "ucpe" a nebudou ani čím dělat střepy. To si pak řeknu juchůůů a bude ze mne úlomkový hamoun :)

pejsku, nejspíš si systém na mě zasedl, páč jsem si otevřela eventovou truhličku a padlo mi z ní 6 run do kláštěra bojových mnichů... Utíkám pryč někam hodně daleko, jinak by můj hurónský řev vzbudil sousedy :(
Bozi Elvenaru mě asi prokleli nebo co.
 

DeletedUser1198

Guest
@Santerr ale ne, nezasedl, já runy /9ks/ dostal včera také a také tam, co jsem nechtěl, je to celé o náhodě. Mám ale výhodu, že mě to nějak netrápí, mám takové "štěstí" celý život. Ale vím, že už měli někteří dostali prémiové budovy i Měsíční střepiny a tak je to správně. (Tedy není to udělané tak, že by nikdo nevyhrával ty hodnotnější či jedinečné ceny). A tak do dalších truhliček přeji všem GL. :)
 

DeletedUser1089

Guest
Když je řeč o těch runách... Dala jsem si práci abych pře časem splnila jeden event. Dávali se v něm za odměnu po splnění všech úkolů runy na různé divy. Dokonce jsem použila i diamanty, abych to stihla. A závěr? Dostala jsem ty runy. Jenže byly k budovám, které jsem neměla vyzkoumané. Takto jsem zjistila, že ač dělám vždy všechen výzkum, vývojáři v různých dobách přidali zpětně další výzkumy divů a turnaje. Já se předtím dozadu nekoukala. Tohle mě vážně nenapadlo. Takže mi s úsilím získané runy zmizely. Takže odměna za dokončení eventu se nekonala...
 

DeletedUser467

Guest
Runy by ti zmizet neměly, jen je budeš moci použít, až si ty divy vyzkoumáš. Když si na ten div najedeš opravdu ti to tam píše u úlomků run nulu?
 
Nahoru