• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 1.11

DeletedUser1198

Guest
@Luciasek7 no vidíš, ty prostě ty divy chceš a chceš je tak strašně moc, že když je to nyní složitější, tak Tě to šíleně štve. Ale můžeš klidně hrát i s malým počtem divů, nebo bez nich a docela na pohodu, jenže to už by nebylo ono, protože je tak šíleně moc chceš. A dál to raději rozepisovat nebudu, těch emocí už stejně bylo dost.
@nataly111 přečti si můj příspěvek celý a v klidu. "Ano, je mi jasné, že tím se sníží šance na získání potřebných úlomků do divů, které stavět chceme..." tohle jsem do něj napsal.
 

DeletedUser1148

Guest
nějak jsi špatně četl.Divy nechci !.....chci jen těch malinko ,ale vyzkouám je teď bohužel všechny ,takže runy na ten jeden co potřebuju ty runy bohužel nenasbírám.
 

nataly111

Velmistr písma
Napsal si sníží. Opravila bych tě už teď nemám šanci, ty runy takto získat je nemožné, možná je to jen moje smůla, ale tuny mi padají jen do majaku, k mnichům, k trpasličím divům. a to ostatní nic. To že mám věž je jen proto že jsem věnovala hafo bodů k někomu, kdo věž má. Jinak bych jí neměla nikdy. A ano píšu nikdy,protože s provincie mi nepadla žádná, ani jedna runa do vílích divů.:eek::(:(:(. A kolik myslíš že mám ještě pokusů, když mi trvá průzkum provincie skoro 3 dny. Na tom jsme asi všichni stejně.:(:(:(
 

GorGlin

Veterán
Trochu vám nerozumím, to vás to opravdu překvapilo?
Musíš zkoumat i to co nechceš, musíš stavět i to co nechceš, musíš mít budovy na armádu a nikoho nezajímá, jeslti je využiješ. Hlídají tě abys neměl provincií moc ani málo.
Takhle to tady prostě je už dlouho.
 

nataly111

Velmistr písma
Gorline, tohle už je bitka o runy ne o výzkum samotný;).
Prostě, něco by udělat měli, protože až budou nové divi, a já věřím že budou. Bude to ještě horší než teď.:(:(:(
 

GorGlin

Veterán
Ne, tohle je způsob, jak se dostat do tvé peněženky.
Toužíš po tom či onom divu?
Tak si ho postav, vždyť je to tak jednoduché, stačí párkrát kliknout.
Naval prachy a je tvůj.

Nechceš platit?
Tak zatni zuby a táhni.
 

DeletedUser1198

Guest
A když teď napíšu, že runy padají i v turnajích, tak zase někdo napíše, že nemá turnaje rád, že má málo vojáků. že nemá tolik surovin na vykoupení, či jiné podobné fňuky. Získat div je nyní mnohem těžší (bez diamantů), ne však nemožné a pakliže nedojde ke změně získávání run bude to těžké a postupem ve hře čím dál těžší a těžší, o tom snad není pochyb. No, tak to bude těžší, si říkám já a nějak se s tím poperu. Diamanty do divů vrážet nehodlám, takže se buď úlomky časem nastřádají a nebo také ne, nohu za krk si nedám ani normálně, natož pro divy ve hře. Ale rozhodně nebudu psát neustále dokola o tom, jak je to složité, ba nemožné, vždyť to už bych byl jako děti v autě, které neustále volají: "a kdy už tam budem?" Každá on-line hra jakýmsi způsobem "tlačí" hráče k platbám a tady na fóru to vypadá, jako by to byla novina nebo tragédie. A jestli někdo je a nebo bude v žebříčku (nebo jinak, to je jedno jak) lepší než jsem já jen proto, že si může diamanty kupovat je mi zcela upřímně "šuma fuk". To je pro mne totiž asi zatím jediná cesta, jak si v klidu a pohodě hrát, při tom klábosit se spoluhráči a celkově se bavit. Všem přeji, aby je konečně našlo štěstí i ve hře a začaly jim padat ty tolik kýžené úlomky, (aby i tady na fóru bylo mileji), protože ač jsem celoživotním optimistou nedomnívám se, že se dočkáme systémového řešení.
@nataly111 ale vůbec nejsi za tu zlou, hele to bych nehrotil ani neřešil, nemyslím si to ani a koneckonců, klidně to ventiluj dál, jestli se Ti uleví :) Já mám pocit, že ani Elvenar nebude jiný, než ostatní on-line hry a že jsem jich hrál už hodně, tlak na platby poroste víc a víc, zatím to tak s postupem ve hře vždy bylo. Jen bych nechtěl, aby to někoho položilo nebo znechutilo až tak, že by přestal hrát, protože by docílil jen toho, že on nebude hrát. To že si v runách přejeme změnu k lepšímu pro hráče je těm nahoře jistě známo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

nataly111

Velmistr písma
Tak teď jsem za tu zlou asi já. Nojo, ale já to nemyslím špatně psíku. Je jasné, že se s tím nebude nic dělat o tom žádná.:rolleyes:
Asi jsem to už hraju moc dlouho a měla bych si odpočinout, nojo ale když mě se nechce. Zatím mě to pořád baví.
Pokecat na foru s několika málo hráči, které považuji za zlatíčka, mě taky baví a jak tu bylo řečeno. Diskutujeme tu o hře samotné, což se má dostat k těm nahoře, aby z toho něco vyvodili.:rolleyes:
 

Eragon92

Znalec fóra
Teď jsem si všiml - jak to, že už se neukazuje zlatá ruka při bonusové pomoci?? To už to zrušili nebo jde o chybu?
 

DeletedUser467

Guest
Nezrušili, jde o chybu. Nemusíš to ale psát do chyb, už o ní ví (info z podpory).
 

papap

Mistr slova
Pěkný den přeji.Zeptal bych se,jak jsou v inventáři ty budovy a píše se tam,že je lze získat ve speciálních akcí nebo vítězstvím při různých příležitostech,co se tím myslí za ty akce a příležitosti...Děkuji
 

Deleted User - 42211

Guest
to jsou eventy, jako u byl minule na 9 dní pro získání run, tak zřejmě budou další, kde můžeme získat i nějaké budovy ;)
 

Santerr

Veterán
Na nové divy runy moc nepadají, zato v klášteře bojových mnichů mám run 51, v majáku 40 a padají mi každou chvilku, občas mi padne do horského sídla, ale to už mám také postavené...

Tak jsem vyjednala a vybojovala dvě provincie kvůli novému eventu, že neuhádnete, do jakého divu mi padly obě runy? Ano, do majáku... :mad::mad::mad: Asi jich tam mám málo nebo co :(
 

DeletedUser1198

Guest
@Santerr to vypadá, že se Ti to na Majáku nějak zaseklo a nebo si na Tebe systém vyloženě zasedl, bude nějak spojený s fórem a dělá Ti to naschvál. :) Ale ne, ve skutečnosti je mi to líto. Mě to padá tak nějak různě, ale tam, kam bych si přál také ne. Divy jsou prostě divy, my jsme z nich celí diví. :) A řekl bych, že bude hůř, až se všechno "ucpe" a nebudou ani čím dělat střepy. To si pak řeknu juchůůů a bude ze mne úlomkový hamoun :)
 

DeletedUser1148

Guest
Santerr nic si z toho nedělej....já jich mám v majáku hromadu a taky mi tam pořád lítají,ale mám ho teprve na dvojce ,tak se mi budou hodit:)
 

Santerr

Veterán
Tak taky budu ještě ten kruh tam plnit dvakrát, ale zatím si chci dávat body do výzkumu, ne do divů, takže to bude taky bůhví kdy :)
 
Nahoru